Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Odkryj 10 najczęściej instalowanych aplikacji w 2021 r.

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć kogoś bez smartfona wyposażonego w najróżniejsze aplikacje. Chociaż zasięg jest inny dla każdego telefonu komórkowego, prawda jest taka, że ​​są takie, z których korzysta wiele osób na całym świecie.

Dowiedz się o 10 najczęściej instalowanych aplikacjach w 2021 r.

Aplikacje

Jak w każdym innym roku, możliwe jest, że spędziliśmy zbyt dużo czasu podłączeni do smartfona, badając zawartość, jaką oferuje nam wiele zainstalowanych przez nas aplikacji.

firma analityczna Apptopia opublikował swoje roczne oceny pobrań aplikacji, aby zamknąć rok. Jak zobaczysz, nie ma wielu niespodzianek, ponieważ te najczęściej wymieniane przez użytkowników, te, o których najczęściej mówiono, to te instalowane przez więcej osób.

Dane Apptopia obejmują pliki do pobrania wykonane za pośrednictwem systemów iOS i Android na całym świecie.

    TIK Tok
    Instagram
    Facebook

    WhatsApp Telegram Snapchat Zoom Messenger CapCut Spotify

Jak wspomniano, nie ma wielkich niespodzianek. W końcu na pierwszym miejscu jest ta aplikacja, która w wyniku pandemii osiągnęła niezmierzony sukces, stale się rozwijając. Reszta to aplikacje, które znają wszyscy nasi czytelnicy i prawdopodobnie zdecydowana większość z nich korzysta. Jednak główną atrakcją jest CapCut, aplikacja do edycji wideo, gigantyczna ByteDance, używana przez użytkowników TikTok do przycinania swoich filmów przed ich opublikowaniem.

Oprócz najczęściej instalowanych w 2021 r. firma analityczna ujawniła również najczęściej instalowane gry, aplikacje rozrywkowe, sieci społecznościowe, żywność i napoje, podróże.

Kilka dni temu przedstawiliśmy również najlepsze aplikacje i gry 2021 roku w App Store, które możesz sprawdzić tutaj.

Przeczytaj też: