Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Odkryj najlepszą folię bąbelkową do wysyłki w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Odkryj najlepszą folię bąbelkową do wysyłki w 2022 roku

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Od momentu wynalezienia w 1960 roku folia bąbelkowa jest nieodzowną częścią transportu. Te elastyczne arkusze z tworzywa sztucznego zawierają małe kieszenie powietrzne lub woreczki bąbelkowe i służą do amortyzowania przedmiotów podczas transportu i przechowywania. Uszczelnione pęcherzyki powietrza zapewniają elastyczną, ale trwałą poduszkę, tworząc solidną barierę przed uderzeniami.

Zaletą folii bąbelkowej w porównaniu z innymi materiałami opakowaniowymi i amortyzującymi jest jej lekkość i ochrona przed wstrząsami, wibracjami i uszkodzeniami. Ponadto pomaga zapobiegać gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych, które mogą uszkodzić elektronikę. Pomaga również bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty.

Jeśli szukasz folii bąbelkowej do pakowania lub przechowywania towarów, poniższa lista pokaże Ci najlepszą folię bąbelkową, jaką możesz teraz kupić.Korzyści z używania folii bąbelkowej do pakowania

Korzyści z folii bąbelkowej jest wiele. Uwięzione powietrze ma za zadanie wspierać kruche przedmioty i zapewniać spokój ducha, którego potrzebujesz podczas transportu lub przenoszenia przedmiotów, które mogą być delikatne. Po założeniu folii bąbelkowej wiesz, że będą one chronione, a ryzyko jakiegokolwiek pęknięcia zostanie znacznie zmniejszone. Inne korzyści obejmują:

  • Może być ponownie użyty: Kiedy skończysz z folią bąbelkową, nie musisz jej wyrzucać. Folia bąbelkowa może być używana w sposób ciągły, chyba że została znacznie uszkodzona. Tak długo, jak bąbelki są nienaruszone, możesz ich używać wielokrotnie, aby chronić swoje przedmioty.
  • Jest lekki: Folia bąbelkowa należy do najlżejszych materiałów opakowaniowych na rynku. Warstwy lekkiego plastiku pochłaniają powietrze, dzięki czemu jest to ultralekki materiał opakowaniowy, który może pomóc zaoszczędzić pieniądze na kosztach wysyłki.
  • Wiele zastosowań: Folia bąbelkowa doskonale nadaje się do pakowania i wysyłki przedmiotów, zabezpieczania przedmiotów w pudełkach do przeprowadzki i przechowywania. Może być również stosowany jako izolacja do zatrzymywania ciepła. Jego właściwości izolacyjne zostały wykorzystane w szklarniach, mogą również pomóc w utrzymaniu kształtu butów i torebek.

Najlepsza folia bąbelkowa do wysyłki w 2022 roku

Istnieje wielu producentów folii bąbelkowej i nie wszyscy są sobie równi. Warto sprawdzić recenzje i komentarze klientów, aby zorientować się, czego można oczekiwać od zamawianej chusty. Sprawdź nasze najlepsze typy najlepszej folii bąbelkowej poniżej:

Folia bąbelkowa marki Duck

Najszczęściej wybierane: Pojedyncza rolka przezroczystej folii bąbelkowej firmy Duck Brand ma wymiary 30 stóp na 12 cali. Rolka jest perforowana co 12 cali dla łatwiejszej obsługi i waży tylko 70,25 uncji.

Folia bąbelkowa ma wypełnione powietrzem bąbelki o grubości ok 3/16”, które pomagają im wytrzymać uderzenia i szarpnięcia, chroniąc delikatne przedmioty przed uszkodzeniem podczas transportu lub przechowywania.

Oryginalne opakowanie ochronne z folii bąbelkowej Duck Brand, szerokość 12 cali x długość 30 stóp, pojedyncza rolka

Kupić na Amazon

Rekommenderad:  Notch iPhone'a będzie jeszcze mniejszy w 2022 roku

Scotch Big Bubble Wrap, 12 cali x 25 stóp

Drugie miejsce: Zaufana i znana marka Scotch posiada folię bąbelkową, która jest naszym wicemistrzem. Ta folia bąbelkowa zawiera duże bąbelki (1/2 cal) dla większych, cięższych przedmiotów.

Folia bąbelkowa Scotch jest perforowana co 12 cali, co ułatwia jej rozdzieranie. Oprócz większych bąbelków ma nylonową barierę dla zwiększenia wytrzymałości.

Scotch Big Bubble Wrap, 12 cali x 25 stóp

Kupić na Amazon

Rolka folii bąbelkowej firmy Mailerview USA

Najlepsza wartość: Rolka folii bąbelkowej Mailerview zawiera małe bąbelki (3/16 cala), aby bezpiecznie zabezpieczyć paczki przed uszkodzeniem. Mówi się, że jest dobry do delikatnych przedmiotów, a także elektroniki.

Ta mała bańka amortyzująca zawiera również 30 naklejek „Fragile” i została wyprodukowana w USA.

Mailerview USA wyprodukował rolkę amortyzującą pęcherzyki powietrza do pakowania o dużej wytrzymałości

Kupić na Amazon

AmazonBasics Perforowana opaska amortyzująca bąbelkowa

AmazonBasics może być używany do owijania krawędzi mebli, aby zapobiec zadrapaniom podczas przenoszenia i transportu, a także chronić towary podczas transportu, w tym również elektronikę i małe urządzenia.

Przezroczysta folia bąbelkowa z polietylenu ma wymiary 175 stóp na 12 cali. Ważenie 1.2 funtów, jest perforowany co 12 cali i objęty roczną ograniczoną gwarancją.

Amazon Basics Perforowana opaska amortyzująca bąbelkowa – mała 3/16?, rolka o długości 12 cali x 175 stóp

Kupić na Amazon

USPACKSHOP Perforowana amortyzująca folia bąbelkowa

Amortyzująca folia bąbelkowa USPACKSHOP ma 700 stóp długości i 12 cali szerokości w opakowaniu. Rolka jest perforowana co 12 cali, dzięki czemu można ją dopasować do rozmiaru i kształtu przedmiotów.

Użytkownicy mogą zamówić tę przezroczystą folię bąbelkową w kształcie okrągłym, owalnym lub kwadratowym 3/16? hermetyczne opakowanie bąbelkowe. Ważąc tylko jeden funt, jednostka jest dostarczana w 17 x 9 wymiary x 11 cali.

Marka upkg 3/16? 700 stóp x 12?Mała bąbelkowa opaska amortyzująca, perforowana co 12

Kupić na Amazon

biuro 2-Zapakuj niebieskie rolki amortyzujące bąbelki

Offitecture pomaga zapewnić amortyzację, otulając produkty i pochłaniając wszelkie wstrząsy, wibracje, zadrapania i wgniecenia.

Ta niebieska folia bąbelkowa ma wymiary 72 stopy x 12 cali. Ta bąbelkowa rolka amortyzująca jest perforowana co 12 cali i ma opcję użycia jednego ciągłego kawałka do dużych przedmiotów. Jest wyposażony w nylonową technologię uszczelnienia bariery, która sprawia, że 3/16-calowe bąbelki powietrza wytrzymują dłużej.

Niebieskie rolki amortyzujące bąbelki, 3Pęcherzyk powietrza /16”, perforowany co 12”, w zestawie 20 delikatnych naklejek

Kupić na Amazon

EnKo Amortyzująca folia bąbelkowa

enKo oferuje dwupakową amortyzującą folię bąbelkową, która łącznie ma wymiary 72 stopy na 12 cali, aby pochłaniać uderzenia i podtrzymywać delikatne przedmioty. Perforowane co 12 cali urządzenie jest dostarczane z bezpłatnymi 20 delikatnymi etykietami samoprzylepnymi, które mogą być przydatne podczas wysyłki delikatnych przedmiotów.

ważenie 11.2 uncji, każdy zwinięty arkusz ma 3/16? hermetyczna bańka, którą można stosować do talerzy, naczyń, porcelany i kubków.

Rekommenderad:  Xiaomi Mi 10S może zbliżyć się do końca roku z większym ekranem

EnKo Bubble Amortyzacja Wrap perforowane 20 delikatnych etykiet naklejanych do przenoszenia pudełek do pakowania

Kupić na Amazon

Uszczelniona folia bąbelkowa American Bubble Boy

American Bubble Boy to amerykańska firma, która szczyci się wysokiej jakości folią bąbelkową. Ta chusta ma średniej wielkości bąbelek (5/16″), który jest wykonany z mieszanki nylonu, aby zapobiec płaskim bąbelkom.

Ta chusta ma poprzeczne perforacje co 12 cali, co ułatwia rozdzieranie. Otrzymujesz cztery rolki po 100 stóp każda.

Oficjalna uszczelniona folia bąbelkowa – American Bubble Boy

Kupić na Amazon

tak 3/16″ Perforowana osłona bąbelkowa

Ta mała bąbelkowa chusta amortyzująca firmy Yens wchodzi w grę 2 rolki o długości 350 stóp, co daje 700 stóp owinięcia. Rolki są perforowane co 12 cali.

Chusta amortyzująca małe bąbelki marki Yens jest wyprodukowana w USA. Klienci twierdzą, że to dobra cena.

tak 3/16″ Folia amortyzująca bąbelkowa, perforowana co 12″ do pakowania

Kupić na Amazon

Amortyzująca rolka o strukturze plastra miodu Aspamms

Aby uzyskać przyjazną dla środowiska alternatywę dla plastikowej folii bąbelkowej, możesz rozważyć tę amortyzującą folię o strukturze plastra miodu. Nadaje się do recyklingu i biodegradacji, a jednocześnie jest wystarczająco trwały, aby chronić delikatne przedmioty. Ta chusta może być również przez niektórych uważana za bardziej estetyczną.

Okład o strukturze plastra miodu firmy Aspamms ma szerokość 15 cali i długość 131 stóp i można go rozciągnąć. Ta chusta nie jest perforowana, raczej jest przeznaczona do rozdarcia lub cięcia w dowolnym miejscu w celu łatwego dostosowania rozmiaru.

Amortyzująca rolka o strukturze plastra miodu nadająca się do recyklingu

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie folii bąbelkowej

Chociaż mogą się wydawać, że istnieją pewne marginalne różnice między foliami bąbelkowymi na rynku, mają one swoje odmiany. Na przykład antystatyczne folie bąbelkowe są używane do elektroniki i przedmiotów, które mogą zostać uszkodzone przez wyładowania elektrostatyczne.

Z kolei spójna folia bąbelkowa przykleja się do siebie, eliminując potrzebę stosowania taśmy. Pęcherzyki kleju przyklejają się do produktu, natomiast wytrzymałe opakowanie jest pomocne w ekstremalnych warunkach transportowych. Oprócz rodzaju folii bąbelkowej, przy jej zakupie należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Obejmują one:

Perforowane vs. Nieperforowane

Masz do wyboru folię bąbelkową perforowaną i nieperforowaną. Perforowane rolki mają wstępnie wycięte linie na całej szerokości rolki, zwykle co 12 cali. Pomaga to użytkownikom łatwo oderwać potrzebną ilość poduszki bąbelkowej, bez potrzeby używania nożyczek lub przecinaków. Nieperforowane dają możliwość dopasowania rozmiaru.

Cena

Folia bąbelkowa występuje w różnych cenach. Praktyczną zasadą jest wybranie takiego, który nie zrujnuje banku, ale zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie pakowania. Niektóre folie bąbelkowe obejmują wyściełane koperty wyłożone folią bąbelkową lub antystatyczne torby do przechowywania urządzeń elektronicznych. Wielu producentów oferuje dwie rolki w jednym opakowaniu.

Rekommenderad:  Samsung sprzedał prawie 7 miliony smartfonów 5G w 2019 roku

Długość rolki

Długość rolki zostanie określona na podstawie tego, ile folii bąbelkowej będziesz potrzebować do swojego projektu opakowania. Niektóre rolki bąbelkowe mogą być krótkie, a niektóre mogą być bardzo długie w przypadku dużych przedmiotów.

Szerokość rolki

Chociaż standardowa szerokość rolki wynosi 12 cali do pakowania towarów. Istnieją również opcje w 24 i 48 cali dla tych, którzy chcą zawijać duże przedmioty.

Rozmiary bąbelków

Pęcherzyki powietrza w folii bąbelkowej mają różne rozmiary. Mniejsze pęcherzyki chronią przedmioty przed zadrapaniami i zadrapaniami, podczas gdy większe pęcherzyki skuteczniej zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym uderzeniem.

Jaki rodzaj folii bąbelkowej zapewnia najlepszą ochronę?

To zależy od tego, co wysyłasz. Rozmiar, kształt i kruchość Twoich przedmiotów określi najlepszą folię bąbelkową dla Twoich potrzeb. Jeśli wysyłasz elektronikę, istnieje opakowanie zaprojektowane specjalnie do tego celu, ponieważ zmniejsza tarcie, które może spowodować uszkodzenie.

Czy można wysłać przedmiot owinięty tylko w folię bąbelkową?

Tak! Folia bąbelkowa jest specjalnie zaprojektowana, aby chronić kruche przedmioty podczas transportu lub przenoszenia. Upewnij się, że otrzymasz opakowanie z bąbelkami o odpowiednim rozmiarze dla swoich przedmiotów.

Jaki rozmiar folii bąbelkowej jest najlepszy?

Najlepsza folia bąbelkowa zależy również od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli będziesz wysyłać duże przedmioty, spróbuj znaleźć najlepsze opakowanie za swoje pieniądze, pamiętając jednocześnie o jakości.

Czy folia bąbelkowa jest lepsza od pianki?

Podczas gdy oba materiały opakowaniowe zapewniają ochronę delikatnych przedmiotów, niektórzy twierdzą, że folia bąbelkowa zapewnia lepszą ochronę. Może to wynikać z faktu, że możesz użyć tyle, ile potrzebujesz, aby zabezpieczyć przedmioty, zajmując mniej miejsca w pudełku niż zwykle pianka.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.