Odkryj opcję wsparcia i pomocy w aplikacji My Movistar

W pewnym momencie wszyscy potrzebujemy pomocy. Również gdy korzystamy z aplikacji, ponieważ istnieją funkcje, o których nie wiemy, lub ponieważ mamy problem techniczny, który wymaga rozwiązania.

Dziś chcemy opowiedzieć o wszystkich dostępnych opcjach w aplikacji Mi Movistar dzięki czemu można w pełni wykorzystać funkcje pomocy technicznej.

Dowiedz się szczegółowo, jak możesz rozwiąż problem z połączeniem internetowym w podróży, zarządzaj otwartym zarządzaniem incydentami lub utwórz nowy, poproś agenta o pomoc lub odpowiedz na częste pytania. Jako użytkownik aplikacji kluczowe jest, abyś sam mógł zarządzać i bez względu na to, która jest godzina i gdzie możesz rozwiązać pytanie dotyczące Twojego produktu lub rozwiązać ewentualny incydent.

Wszyscy wiemy, jak frustrujący może być problem i poświęcenie go na wiele godzin lub uzyskanie prostej odpowiedzi. Dlatego wszystkie funkcje mające na celu zapewnienie wsparcia w zarządzaniu i rozwiązywaniu ewentualnych problemów z produktem stanowią wyraźną wartość dodaną. A jeśli ta pomoc i rozwiązania mogą stać się automatyczne, to wtedy doświadczenie użytkownika zostało znacznie poprawione.

Odkryj opcję wsparcia i pomocy w aplikacji My Movistar 1

Wsparcie i pomoc w aplikacji My Movistar: Jakie opcje daje mój Movistar, aby rozwiązać moje wątpliwości i incydenty?

Aplikacja Mi Movistar oferuje różne kanały i opcje, które pomogą Ci w codziennym rozwiązywaniu incydentów i zarządzaniu nimi lub proszeniu o pomoc.

Aplikacja ma sekcję Wsparcie, w której zestawiono większość funkcji związanych z pomocą i wsparciem technicznym. Ale to nie jedyne miejsce, w którym możesz rozwiązać swoje incydenty lub uzyskać pomoc.

Zawsze możesz to sprawdzić za pomocą Aura, wirtualny asystent Movistar, rozwiąże to Twoje wątpliwości lub przekieruje Cię na odpowiedni kanał. Ponadto Mi Movistar ma wewnętrzne przepływy zaprojektowane, aby pomóc Ci podczas korzystania z aplikacji.

Ale zobaczmy szczegółowo, jakie masz opcje:

Rozwiązuj problemy bezpośrednio z aplikacji

Jedną z najnowszych funkcji Mi Movistar jest ta, która daje możliwość łatwego i szybkiego rozwiązywania problemów technicznych, gdziekolwiek jesteś.

Na karcie Wsparcie przejdź do sekcji Rozwiązywanie problemów. Odpowiedz na serię pytań, aby krok po kroku rozwiązać problem bez czekania.

W zależności od częstości występowania aplikacja poprowadzi Cię przez kolejne kroki. Jeśli usterka nie może być w tym czasie usunięta (na przykład musisz wymienić pilota do deco), automatycznie tworzony jest incydent, który możesz śledzić przez cały czas, aby wiedzieć, jakie kroki podjąć.
Będziesz mógł używać tej opcji z telefonami stacjonarnymi, komórkowymi, Movistar + lub w sytuacjach, w których występują problemy z połączeniem internetowym.

Odkryj opcję wsparcia i pomocy w aplikacji My Movistar 2

Uzyskaj dostęp do często zadawanych pytań

Wiemy, że większość użytkowników ma wątpliwości. Dlatego też, również w dziale Wsparcie, stworzyliśmy listę najczęstszych i odpowiedzieliśmy na nie:

Jak interpretować fakturę. Pamiętaj, że z aplikacji, w sekcji Konto masz dostępne faktury 6 Ostatnie miesiące. Zobaczysz wykres, na którym możesz wchodzić w interakcje, aby znać dokładną liczbę miesięcy, i zawsze masz opcję Zobacz faktury, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje (zobacz szczegóły według koncepcji, co to znaczy, a nawet pobierz fakturę w formacie PDF).

Poznaj dane o swoim zużyciu. Zarówno poprzednie, poprzednie miesiące, jak i bieżący okres rozliczeniowy. Nie trać z oczu ewolucji wydatków, zużycia danych lub spędzonych minut.

Rozwiąż problemy z Internetem. Czy jesteś w domu i stacjonarny Internet nie działa? W tej części pytań i odpowiedzi znajdziesz szereg testów, które możesz śledzić, aby rozwiązać problem. Ponadto możesz zobaczyć obrazy, które z pewnością pomogą Ci w tym procesie. Pamiętaj, że możesz również pobrać Aplikacja Smart WiFi (dostępne dla IOS i Androida), aby sprawdzić, które urządzenia mają dostęp do sieci Wi-Fi, zablokować je lub wstrzymać, jeśli chcesz, wykonać test prędkości, zoptymalizować sieć i ponownie uruchomić router, a także inne funkcje.

Rozwiązuj błędy w Movistar +. Movistar może nie być widoczny lub nawet ekran stał się czarny. Postępuj zgodnie ze wskazówkami, które proponujemy, aby rozwiązać problem. A jeśli zauważysz, że pilot telewizora nie działa, są też odpowiedzi, które mogą ci pomóc.

Skrzynka Movistar. Dowiedz się, jak włączyć lub wyłączyć, kiedy tylko jest to potrzebne.

Napraw awarie połączenia

Czy Twoje urządzenie ma system Android? W takim przypadku aplikacja wykonuje automatyczną diagnostykę łączności. Jeśli urządzenie znajduje się w trybie samolotowym, nie wykrywa karty SIM, dane są wyłączone lub roaming nie jest włączony sistema system zarządzania przez kilka sekund wyświetla ostrzeżenie o wykryciu usterki.

Moje czaty

Czy jesteś klientem priorytetowym? Cóż, skorzystaj z Zalety bezpośredniego kontaktu z agentem za pośrednictwem czatu. W dziale Wsparcie rozpocznij rozmowę z Moich czatów: jeśli masz więcej niż jedną linię, wybierz tę, w której występuje, a następnie wskaż kontaktowy adres e-mail. Na koniec opisz szczegółowo, na czym polega problem. Podaj wszystkie dane, które uważasz za interesujące, aby jak najszybciej rozwiązać problemy.

Odkryj opcję wsparcia i pomocy w aplikacji My Movistar 3

Czy mogę użyć Aury, aby odpowiedzieć na moje pytania?

Jasny! Jak wiesz, Aura to wirtualny asystent, który pozwala rozmawiać z Movistar i jest to także kanał pomocy w uzyskaniu rozwiązania tego, czego szukasz.

Oprócz słuchania rekomendacje, które ma dla ciebie Aura Możesz skonsultować swoje wątpliwości lub poradzić sobie z asystentem każdy problem techniczny, który masz. W razie potrzeby Aura otworzy czat, z którego możesz skontaktować się z pomocą techniczną w przypadku, gdy nie jesteś w stanie rozwiązać swojego pytania lub możliwego incydentu. Proste, prawda?

Odkryj opcję wsparcia i pomocy w aplikacji My Movistar 4

Jak widać, masz wiele możliwości rozwiązania swoich wątpliwości i możliwych incydentów, które mogą się pojawić. A najlepsze jest to, że możesz zarządzać wszystkim cyfrowo, bez względu na to, gdzie jesteś. Szybko, wygodnie, łatwo. Nawet jeśli wygodnie siedzisz na kanapie, spróbuj uzyskać dostęp do aplikacji MiMovistar w Movistar + i dowiedz się, jak możesz na przykład sprawdzić zużycie linii w rozbity sposób lub zobaczyć dodatkowe koszty okresu rozliczeniowego.

A jeśli chcesz poznać więcej funkcji aplikacji, nie przegap pięciu sztuczek, aby w pełni wykorzystać swoją aplikację „Mi Movistar”. Aby cieszyć się wszystkimi tymi zaletami, upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Mi Movistar. A jeśli jesteś jednym z leniwych, którzy wciąż nie mają go na smartfonie, pobierz teraz i zacznij cieszyć się cyfrowym doświadczeniem.