Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Odpowiedzi Google: jakie dane strukturalne muszę dodać do witryny medycznej?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Odpowiedzi Google: jakie dane strukturalne muszę dodać do witryny medycznej?

Jeden ze specjalistów ds. SEO zapytał Johna Muellera, jakiego rodzaju dane strukturalne powinni dodać do swojej witryny internetowej?

John odpowiedział, że skupiłby się przede wszystkim na danych strukturalnych na rzeczach udokumentowanych w dokumentacji programistycznej wraz z powiązanymi funkcjami.

Zamiast mówić – „jakiego rodzaju danych strukturalnych powinienem używać w przypadku tego typu witryn?” John odwracał sytuację i pytał: „Jakie widoczne atrybuty chcę znaleźć w wynikach wyszukiwania?”

Następnie sprawdź, jakie są wymagania dotyczące tych atrybutów wizualnych.

Czy możesz następnie zaimplementować odpowiednie dane strukturalne, aby spełnić te wymagania.

To jest kierunek, w którym John miał się udać.

Dzieje się to mniej więcej w 27:19 momencie filmu.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Jana (zadane pytanie) 27:19
Jak schemat wpływa na witrynę niszy medycznej? Jakiego rodzaju dane strukturalne należy tam zastosować?

Jana (odpowiedź) 27:27
Dlatego też, jeśli chodzi o dane strukturalne, skupiłbym się przede wszystkim na rzeczach, które udokumentowaliśmy w naszej dokumentacji dla programistów, oraz na konkretnych funkcjach, które są z tym powiązane. Zamiast więc mówić, jakiego rodzaju danych strukturalnych powinienem używać w przypadku tego typu witryn, odwróciłbym sytuację i powiedział, jakie widoczne atrybuty chcę znaleźć w wynikach wyszukiwania? A następnie przyjrzyj się, jakie są ich wymagania dotyczące tych atrybutów wizualnych? Czy mogę wdrożyć odpowiednie dane strukturalne, aby spełnić te wymagania? Więc w tym kierunku bym zmierzał.