Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

[Odpowiedziano] Czy Amazon akceptuje Apple Pay?

Jako jeden z czołowych sprzedawców internetowych na świecie, Amazon zapewnia swoim konsumentom wybór metod płatności. Usługa płatności mobilnych i portfela cyfrowego Apple Pay cieszy się popularnością wśród klientów. Pozostaje jednak pytanie: czy Amazon akceptuje Apple Pay?

Zarówno tak, jak i nie są odpowiedziami. Istnieją sposoby korzystania z konta Apple Pay do robienia zakupów na Amazon, nawet jeśli Apple Pay nie jest tam bezpośrednio obsługiwaną metodą płatności. Kroki są następujące:

Jak korzystać z Apple Pay w transakcjach Amazon

[Answered]  Czy Amazon przyjmuje Apple Pay?

Krok 1: Połącz akceptowaną kartę kredytową lub debetową ze swoim kontem Apple Pay

Zanim będziesz mógł korzystać z Apple Pay na Amazon, musisz połączyć swoje konto Apple Pay z ważną kartą kredytową lub debetową.
Otwórz aplikację Portfel na swoim iPhonie, dotknij symbolu „+”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby wprowadzić dane karty. Upewnij się, że wybrana karta jest akceptowana przez Amazon.

Krok 2: Użyj połączonej karty, aby robić zakupy na Amazon

Możesz używać obsługiwanej karty do robienia zakupów na Amazon po połączeniu z nią konta Apple Pay. Po prostu wybierz rzeczy, które chcesz kupić, a następnie przejdź do kasy. Przy kasie wybierz połączoną kartę jako metodę płatności i wprowadź niezbędne informacje o karcie.

Krok 3: Dokończ zakup

Przejrzyj szczegóły swojego zamówienia po przesłaniu danych karty, a następnie kliknij „Złóż zamówienie”, aby sfinalizować transakcję. Cała wartość Twojego zamówienia zostanie pobrana z połączonej karty.

Chociaż może to być nieco trudniejsze niż bezpośrednie korzystanie z Apple Pay, możesz połączyć swoje konto Apple Pay z kompatybilną kartą i używać jej do robienia zakupów na Amazon.

Podsumowując, nawet jeśli Amazon nie akceptuje bezpośrednio Apple Pay jako formy płatności, nadal możesz używać swojego konta Apple Pay do dokonywania zakupów w witrynie, łącząc swoje konto z uznaną kartą kredytową lub debetową. Wykonując czynności opisane powyżej, możesz z łatwością używać konta Apple Pay do robienia zakupów na Amazon.