Oferty PDFSam 5 różne funkcje do pracy z plikami PDF

Istnieje wiele rozwiązań do pracy z plikami PDF, jednak zawsze nalegamy, aby narzędzia były lepsze, gdy pokrywają największą liczbę potrzeb i są łatwe do dostosowania. W tym sensie pozostanie przy narzędziu do tych celów może być skomplikowane z tak wieloma opcjami na stole, ale jak dotąd nie znalazłeś żadnej z nich do pracy na zawsze, przedstawimy ci bardzo ciekawą alternatywę.

To jest PDFSam i jest darmowym edytorem PDF, który pozwoli Ci wykonywać różne zadania bez instalowania go.

Dołącz, oddziel, odwróć, wyodrębnij PDF i więcej

Oferty PDFSam 5 różne funkcje do pracy z plikami PDF 1

Codzienne zadania związane z plikami PDF zazwyczaj obejmują łączenie stron, rozdzielanie ich, zmianę ich orientacji lub wyodrębnianie stron z dokumentów. Całe spektrum działań jest doskonale uwzględnione w PDFSam, który jest również darmowym i bardzo łatwym w użyciu narzędziem. Tak więc, jeśli jak dotąd żadna aplikacja PDF Cię nie przekonuje, powinieneś spróbować, która działa naprawdę dobrze.

PDFSam jest darmowy i przenośny, więc kiedy znajdziesz go pod linkiem na końcu tego artykułu, po prostu uruchom go, aby zacząć go używać. Kiedy wyświetlisz jego interfejs, zobaczysz środkowy obszar podzielony na 3 sekcje: pierwsza ładuje pliki, druga konfiguruje, a trzecia definiuje plik docelowy.

Dodatkowo po lewej stronie będzie pasek ze wszystkimi dostępnymi opcjami, które w sumie są 5: łącz, przerzucaj, miksuj, obracaj i wypakuj.

Oferty PDFSam 5 różne funkcje do pracy z plikami PDF 2

Proces użytkowania jest tak prosty, jak kliknięcie dowolnej opcji, przeciągnięcie plików do pierwszej sekcji interfejsu. Określ swoje preferencje, a gdy będziesz zadowolony, kliknij przycisk „Uruchom”. Za pomocą tych prostych kroków możesz wykonać dowolny z 5 procesy, na które pozwala PDFSam.

Aby to udowodnić kliknij ten link.