Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oglądaj IPL Online NA ŻYWO: mecze krykieta IPL T20 na swoim komputerze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oglądaj IPL Online NA ŻYWO: mecze krykieta IPL T20 na swoim komputerze

The 2. wydanie z Indyjska Premier League (IPL) 2009 ma się rozpocząć dnia 18 kwietnia. Po początkowym szumie i kontrowersjach wokół niego, ekstrawagancja krykieta rozpocznie się w końcu 18 kwietnia 2009. Set Max jest oficjalnym nadawcą IPL 2009, a kanał będzie transmitował wszystkie mecze krykieta T20 od Sezon IPL 2 Na żywo z Republiki Południowej Afryki.

Aktualizacja: Oglądaj IPL 2023 online

Jeśli mieszkasz poza Indiami, możesz oglądać mecze IPL 20-20 na żywo w Willow TV (Ameryka, Meksyk), Network Ten (Australia), GEO Super (Pakistan), SuperSport (RPA), Arab Digital (Arabia Saudyjska, Kuwejt itp.) Setanta Sports (Wielka Brytania, Irlandia) i Asian Television Network, jeśli mieszkasz w Kanadzie.

Ostatnim razem, gdy IPL odbyło się po raz pierwszy, przyciągnęło na stadiony miliony kibiców, pełne widownie i miliardy ludzi oglądających wydarzenie w telewizorach, z czego kilka milionów oglądało mecze online w Internecie.

Jak wiesz, IPL 2009 odbędzie się w Afryka Południowaale terminy według IST zostały dokładnie takie same jak w sezonie 1tj, 8 wieczorem lub 4 po południu IST. Dla kompletne wyposażenie IPL 2009, możesz odwiedzić ten link. Jeśli jesteś w biurze, nie masz dostępu do kanałów transmitujących mecze w telewizji lub po prostu chcesz obejrzyj transmisję na żywo z IPLczytaj dalej.

Jak oglądać transmisję na żywo krykieta IPL T20 w Internecie

: Oglądaj transmisję na żywo krykieta IPL 2010 w Internecie

Odbędzie się wszystkich 59 meczów krykieta transmitowane online NA ŻYWO NA iplt20.com – oficjalna strona indyjskiej Premier League – aby każdy mógł oglądać mecze krykieta online za darmo. Nie jest to jeszcze potwierdzone, ale w pierwszym sezonie wszystkie mecze były transmitowane online ZA DARMO.

Tym razem DLF IPL utworzył plik urzędnik YouTube kanał wideo Na youtube.com/ipl gdzie będą publikować wszystkie filmy z najważniejszych momentów meczów, ceremonię otwarcia, wręczanie nagród itp., ale IPL nie będzie transmitować meczów na żywo na YouTube chociaż Google ma do tego technologię.

Jeśli chcesz oglądać na żywo pełne mecze IPL w Internecie, najlepszą opcją jest to willow.tv – mają prawa do dystrybucji meczów IPL w telewizji, radiu, Internecie i Internecie w całej Ameryce Północnej.

Istnieją inne strony internetowe, które oferują Transmisja na żywo meczów IPL ZA DARMOale lepiej udać się na oficjalną stronę internetową – IPLT20.com, która będzie korzystać z technologii Microsoft Silverlight w celu dostarczania interaktywnych treści wraz z codzienną transmisją na żywo meczów krykieta.

Aktualizacja: Na początku witryna iplt20.com była niedostępna 2 dni, ale teraz wszystko wróciło do normy i działa. Iść do LiveVideo.IPLt20.com i oglądaj mecze online ZA DARMO! Jeśli nie masz programu Microsoft Silverlight, zostaniesz poproszony o pobranie wtyczki, ale z pewnością jest ona warta wysiłku i znacznie poprawia jakość przesyłania strumieniowego!