Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oglądaj Oscary 2023 na żywo w Internecie na PC, Androidzie, iPhonie i iPadzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oglądaj Oscary 2016 na żywo w Internecie na PC, Androidzie, iPhonie i iPadzie

Aktualizacja: Oglądaj Oscary 2023 online za darmo

88. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w niedzielę, 28 lutego 2016 r. w Dolby Theatre w Hollywood w Kalifornii, a stacja ABC będzie transmitować ją na żywo z 4 PM PT/7 12:00 GMT. Podobnie jak w ciągu ostatnich kilku lat, ABC będzie również transmitować na żywo ceremonię wręczenia Oscarów w Internecie i na ekranach urządzeń mobilnych za pośrednictwem platformy Watch ABC dla osób posiadających uczestniczącą usługę subskrypcji telewizji.

Aktor Chris Rock będzie gospodarzem programu po raz drugi, wcześniej był gospodarzem ceremonii rozdania Oscarów w 2005 roku. Zastąpi on Neila Patricka Harrisa, który był gospodarzem zeszłorocznej gali Oscarów. Prezenterami programu zostali między innymi JJ Abrams, Sacha Baron Cohen, Priyanka Chopra i Charlize Theron. Lady Gaga, The Weeknd, Dave Grohl, Harold Wheeler, Sam Smith i inni są wśród wykonawców Oscarów 2016.

Oglądaj Oscary 2016 na żywo w Internecie w USA

Na szczęście ABC będzie transmitować na żywo ceremonię wręczenia Oscarów 2016, umożliwiając oglądanie wręczenia nagród na komputerze stacjonarnym, tablecie, iPhonie lub smartfonie z systemem Android, dzięki czemu będziesz mógł śledzić tegorocznych wielkich zwycięzców, gdziekolwiek jesteś w niedzielny wieczór. Ale wiąże się to z dużym haczykiem. Aby oglądać galę wręczenia nagród na żywo, musisz mieć konto uczestniczącego dostawcy telewizji — w tym Comcast, AT&T U-Verse, Verizon FiOS i COX — i mieszkać w następujących obszarach: Chicago, Fresno, Houston, Los Angeles, Nowy Jork, Filadelfia, Raleigh-Durham i San Francisco. Nie masz subskrypcji? przejdź do sekcji poniżej.

Pobierz Obejrzyj aplikację ABC Do Android lub na iPhone’a, iPada lub Apple Na początek telewizor. Alternatywnie możesz zalogować się do ABC.com i oglądaj Czerwony Dywan, BackStage i wiele innych.

Oglądaj transmisję na żywo z ceremonii rozdania Oscarów 2016 w Kanadzie

Jeśli jesteś w sąsiednim kraju, Kanadzie i szukasz Oscary 2016 na żywonadawca krajowy Telewizja cyfrowa będzie transmitować i transmitować na żywo ceremonię wręczenia nagród. Więcej informacji można znaleźć na stronie oscars.ctv.ca. Akcja rozpocznie się specjalnym czerwonym dywanem o godz 6:30:00 czasu wschodniego/315:30 czasu PT w CTV i CTV Go.

Oglądaj Oscary 2016 na żywo w Internecie w Wielkiej Brytanii

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, Oscary 2016 – transmisja na żywo rozpocznie się późnym wieczorem o godz. 12.00 (na czerwonym dywanie), po którym nastąpi ceremonia wręczenia nagród o godz 1.30 rano w poniedziałek. Sky po raz kolejny będzie transmitować ceremonię wręczenia nagród w Wielkiej Brytanii na swoim kanale Sky Movies Oscar. Kanał został stworzony, aby transmitować ceremonię, a także pokazywać klasyczne filmy oscarowe, w tym Forresta Gumpa, Ojca chrzestnego i Milczenie owiec. Kanał został już uruchomiony i zostanie zamknięty 6 marca. Aby obejrzeć transmisję strumieniową Oscarów online, sprawdź stronie internetowej Sky Lub Teraz telewizja.

Oglądaj transmisję na żywo z ceremonii wręczenia Oscarów 2016 w Indiach

Podobnie jak w zeszłym roku, Star Movies będzie transmitować na żywo galę wręczenia Oscarów 2016 w Indiach o godz 5:30 w poniedziałek, zaczynając od przybyszów z czerwonego dywanu. Na szczęście fani Hollywood w Indiach będą mogli oglądać Oscary na ekranach telefonów komórkowych dzięki nowej aplikacji Hotstar. Możesz pobrać aplikację Hotstar na iOS Lub Android i obejrzyj na żywo Oscary 2016. Powtórka transmisji odbędzie się o godz 8.30 w poniedziałek.

Znajdź momenty i filmy z poszczególnych Oscarów w serwisie YouTube

Oficjalny YouTube kanał of Oscars to przydatne źródło najnowszych klipów związanych z Oscarami. Alternatywnie możesz zachować kontrolę oscar.go.com/video za klipy.

Oscary 2016 Czerwony dywan na E! online

Jak co roku, E! W Internecie dostępna będzie specjalna relacja przed pokazem 88. dorocznej gali wręczenia Oscarów, która rozpocznie się o godz 1:30:00 czasu wschodniego. Możesz pobrać E! Aplikacja internetowa dla Android lub na iOS i oglądaj modę z czerwonego dywanu, prognozy nagród, wywiady z gwiazdami i zdjęcia swoich ulubionych gwiazd.

Nieoficjalne źródła oglądania Oscarów 2016 na żywo w Internecie za darmo

Jeśli do tej pory żadna z powyższych metod nie pomogła, nie musisz się martwić. Istnieje kilka nieoficjalnych źródeł obiecujących transmisję na żywo ceremonii rozdania Oscarów 2016. Jednak prawdopodobnie są one nielegalne w zależności od miejsca, w którym próbujesz uzyskać do nich dostęp, więc postępuj ostrożnie.

  • Oglądaj ceremonię wręczenia Oscarów 2015 na żywo w Internecie za darmo w telewizji UStream – świetne źródło linków do transmisji na żywo generowanych przez użytkowników. Aby je oglądać, nie musisz być płatnym abonentem żadnej z tych sieci telewizji kablowej.
  • Oglądaj ceremonię wręczenia Oscarów 2016 online w transmisji na żywo – przez ostatnie lata te kanały transmitujące na żywo transmitowały na żywo ceremonię wręczenia nagród. Śledź ich: Livestream.com/AcademyAwards, Livestream.com/APLive lub Livestream.com/theoscars
  • Inne nielegalne transmisje na żywo można znaleźć na stronach takich jak atdhe.netale w większości są one niewiarygodne.