Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

OnePlus 10 Ultra: w końcu projekt tego nowego smartfona zawsze był na widoku

OnePlus Pro został już zaprezentowany w Chinach, ale spodziewanych jest jeszcze więcej nowości z tej oferty. smartphones. Plotki wskazują, że OnePlus 10 Ultra wciąż pojawia się, gdy marka skupia się na rynku globalnym.

Ten nowy model był przedmiotem spekulacji, zwłaszcza dotyczących jego specyfikacji i aparatów. Patent z zeszłego roku mógł ujawnić wszystko, co chciałem wiedzieć, pokazując, jak będzie wyglądał finalny projekt tego smartfona.

Aparaty do smartfonów OnePlus 10 Ultra

W ciągu ostatnich kilku miesięcy plotki o istnieniu nowego smartfona od OnePlusa zyskują na popularności. Będzie to urządzenie z pieczęcią Ultra, czyli najwyższej klasy marki do wyrównania linii OnePlus 10.

Informacje, choć nieoficjalne, zostały upublicznione, przez co ich istnienie staje się coraz bardziej widoczne. Będzie to bezpośredni konkurent Galaxy Samsung S22 Ultra, kolejny model, który zobaczymy tego dnia 9 Z tego miesiąca.

Oczywiście oczekuje się, że będzie miał zestaw kamer powyżej tego, co jest normalne i był to jeden z celów wyszukiwania informacji. Mówi się, że może być podobny do tego, co zaprezentuje Samsung, zwłaszcza jeśli chodzi o dostarczenie tych elementów.

Tym samym, jak się teraz okazało, patent z września zeszłego roku mógł mieć ostateczną formę tych aparatów na OnePlus 10 Ultra. To pokazuje, jak chińska marka zaprojektowała wyrównanie, z trzema kamerami, z których jeden z obiektywem peryskopowym, a także małym ekranem wtórnym.

Aparaty do smartfonów OnePlus 10 Ultra

Jest też obecność ekranu, który zajmuje całą przednią część, kończąc się kształtem 2D, zaokrąglonym i z minimalną ramką, z dziurką po lewej stronie. Ponadto, zgodnie z innymi ujawnionymi informacjami, będzie to smartfon, który będzie miał Snapdragon SoC 8 Gen1.

Na razie nie ma informacji o OnePlus 10 Ultra i jego pojawieniu się na rynku. Oczekuje się, że pojawi się w drugiej połowie 2022 roku i wejdzie bezpośrednio na szczyt oferty, jako ekskluzywny smartfon z topowym sprzętem.