Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

OnePlus TV Remote został ujawniony przez CEO Pete Lau

Odkąd OnePlus ogłosił premierę telewizji, każdy związany szczegół został udostępniony w wiadomościach. Ostatnio CEO OnePlus, Pete Lau, udostępnił zdalny obraz OnePlus TV na swoim koncie. Twitter. Pete Lau nie podał szczegółów na temat pilota, ale z udostępnionych przez niego zdjęć możemy poczynić pewne obserwacje.

Jak widać na obrazku, pilot OnePlus TV będzie miał port USB-C, normalny przycisk nawigacji Android, Google Assistant i przycisk OnePlus. Ponadto na dole znajduje się również niewymieniony przycisk, który naszym zdaniem może dotyczyć przycisku zasilania i touchpada u góry. Przycisk z logo OnePlus przeniesie Cię do konkretnej aplikacji OnePlus. Po prawej stronie pilota znajduje się przycisk głośności, a na dole znajduje się port typu C do ładowania.

Przypatrz się. Moc jest w twoich rękach! #OnePlusTV pic.twitter.com/TL5ymlOWIz

– Pete Lau (@PeteLau) 6 Wrzesień 2019 r

Porównywano pilota do telewizora OnePlus Apple Zdalny, bo tak wygląda Apple Siri TV Remote na wiele sposobów. Jednak, Apple Siri Remote jest uważany za najgorszy w historii telewizji, ponieważ przyciski na pilocie są pozbawione sygnału. Po prawej stronie znajduje się regulacja głośności ze sfazowaną krawędzią. Niż Google Assistant kolorowe przyciski, podczas gdy wszystkie pozostałe przyciski na pilocie mają białe oznaczenia.

OnePlus często udostępniał szczegóły w telewizji. Mówi się, że OnePlus Smart TV ma ustawienie 8-Głośnik zapewniający moc wyjściową 50 W, wbudowany Chromecast i usługi Google Play. Ponadto OnePlus TV będzie dążyć do wprowadzenia najlepszych graczy, takich jak Samsung, LG i Sony. Pilot zostanie wypuszczony wkrótce w tym miesiącu, ale data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Jednak zdecydowanie zobaczymy więcej podglądów przed uruchomieniem.

Nowy