Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Opaska Xiaomi Mi 2 wypuszczono w Indiach w cenie Rs 1,999, wyposażony w wyświetlacz OLED i 20-dniową żywotność baterii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Opaska Xiaomi Mi 2 wypuszczono w Indiach w cenie Rs 1,999, wyposażony w wyświetlacz OLED i 20-dniową żywotność baterii

To właśnie opaska Mi Band Xiaomi wprowadziła ten świat do koncepcji, że trackery fitness niekoniecznie są drogie. Od tego czasu Mi Band sprzedaje się dobrze, ale z Mi Band 2, Xiaomi przeniosło konkurencję na zupełnie nowy poziom. Wyceniony na rupii 1,999opaska Mi 2 ma zamiar zakłócić rynek „high-endowych” opasek fitness.

Zespół Mi 2 przychodzi z monitor pracy serca i Wyświetlacz OLED, dwie kwintesencje, których pominął Mi Band. Sam fakt, że Mi Band całkowicie polegał na aplikacji towarzyszącej w przekazywaniu informacji, był dość bolesny. Na przykład Goqii był wyposażony w wyświetlacz OLED i był dokładniejszy niż Mi Band.

Zespół Mi 2 wykorzystuje filozofię projektowania podobną do oryginalnego Mi Band i na szczęście Mi Band 2 wykorzystuje również warstwę szkła Gorilla Glass, aby zapewnić, że szkło jest wystarczająco wytrzymałe i nie ulega łatwo zarysowaniom. Wyświetlacz pokazuje szereg danych, w tym kroki, dystans, kalorie, a także tętno. Aby przełączać dane, Xiaomi wyposażyło Mi Band w przycisk. Podobnie jak Mi Band, Mi Band 2 Jest wodoodporny. Oczekuje się, że hipoalergiczna opaska rozwiąże problem drobnych wysypek powodowanych przez Mi Band.

Co więcej, aplikacja powiadamia użytkownika za każdym razem, gdy otrzyma powiadomienie na telefonie, ale oznacza to, że nie będzie można zobaczyć żadnych innych informacji na temat powiadomienia poza alertami wibracyjnymi. Oraz opaska Mi Band 2 poprosi Cię o spacer lub wykonanie jakiejkolwiek czynności, gdy wykryje brak ruchu. Kolejną przydatną funkcją jest to, że Mi Band automatycznie wykrywa, kiedy śpisz, więc nie musisz już włączać funkcji uśpienia przed snem i wyłączać jej po przebudzeniu. Opaska Xiaomi Mi 2 będzie dostępny od 27 września w Mi Store

Rekommenderad:  Zapowiedziano moduł aparatu Xiaomi 12 Ultra!