Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Opcje telewizorów Digital Signage dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Opcje telewizorów Digital Signage dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Digital Signage to popularny i bardzo skuteczny sposób angażowania klientów, a rozpoczęcie pracy jest łatwiejsze niż myślisz. Chociaż wdrożenie wyświetlaczy cyfrowych może początkowo kosztować trochę pieniędzy, korzyści mogą szybko i łatwo zrekompensować koszty. Ale czym dokładnie jest digital signage i jak mogę z niego korzystać? Rzućmy okiem na często zadawane pytania dotyczące digital signage.Często zadawane pytania dotyczące Digital Signage

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w wyświetlacz cyfrowy, oto kilka ważnych informacji:

Jakie są rodzaje digital signage?

Zasadniczo istnieją 2 rodzaje digital signage – telewizory i monitory. Każdy ma swoje zalety i wady, dlatego ważne jest, aby dokładnie wiedzieć, jakie są twoje intencje przed zakupem.

Jak wyświetlić oznakowanie na telewizorze?

Prawie każdy telewizor może być używany jako wyświetlacz cyfrowy, ale do tego potrzebne jest dodatkowe oprogramowanie. Telewizory Digital Signage na naszej liście są specjalnie stworzone dla firm i mają funkcje zachęcające klientów do interakcji, impulsywnych zakupów itp., więc zazwyczaj są znacznie lepszą opcją niż zwykły telewizor.

Czym są monitory digital signage?

Monitory Digital Signage zasadniczo działają jak monitory komputerowe, ponieważ czytają dowolny program i odtwarzają go tak długo, jak tego potrzebujesz. Monitory Digital Signage dają użytkownikowi najwięcej możliwości tworzenia treści. Są bardziej konfigurowalne, a zmiana treści jest łatwiejsza niż w przypadku telewizorów.

Dlaczego powinienem używać digital signage?

Digital signage pozwala dostosować treść, a następnie pokazać ją swoim klientom. Pokaż prezentację wideo produktu tuż obok niego na półce. Pokaż klientom zaktualizowane menu i promocje. Oferuj kupony na miejscu i rabaty na większe zakupy impulsowe. To tylko niektóre pomysły na wykorzystanie digital signage. Aby uzyskać więcej pomysłów i informacji, sprawdź to strona.

Rekommenderad:  Ktoś sprzedaje tablet Google Pixel na kilka miesięcy przed datą jego premiery

Opcje wyświetlaczy Digital Signage dla Twojej firmy

Teraz, gdy wiesz już trochę o telewizorach i monitorach z wyświetlaczami cyfrowymi, sprawdźmy najlepsze z nich. Przeszukaliśmy różne opcje wyświetlania cyfrowego i znaleźliśmy dziesięć najlepszych. Na tej liście zobaczysz zarówno telewizory, jak i monitory w różnych przedziałach cenowych, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Samsung Pro TV43″ Telewizor do montażu na ścianie do Digital Signage

Najszczęściej wybierane: Samsung ProTV to nasz najlepszy wybór wśród opcji telewizorów Digital Signage z wielu powodów. Zawiera oprogramowanie, które pozwala łatwo tworzyć i przesyłać treści z dowolnego urządzenia, a 3-letnia gwarancja i doskonała jakość obrazu Crystal UHD. Ten bardzo popularny telewizor Digital Signage to opłacalna inwestycja dla każdej firmy, która chce dobrze wykorzystać cyfrowe oznakowanie.

Seria telewizorów Samsung Pro 43″ do montażu na ścianie do Digital Signage

Kupuj na zszywki

Telewizor LG 75″ do Digital Signage

Drugie miejsce: Ten duży telewizor Digital Signage z pewnością przyciągnie uwagę klientów. Charakteryzuje się wyraźnymi, odważnymi kolorami i głęboką czernią, łatwym w użyciu interfejsem oraz smukłą, nierzucającą się w oczy konstrukcją. Posiada port HDMI dla urządzeń peryferyjnych i jest wyposażony w 3-rok gwarancji.

Telewizor LG 75″ do Digital Signage

Kupuj na zszywki

22-calowy monitor cyfrowy LG

Najlepsza wartość: Jeśli szukasz opcji digital signage wysokiej jakości w przystępnej cenie, 22-calowy monitor LG może być dla Ciebie idealny! Posiada ulepszony system webOS, który zapewnia szybkie wykonywanie zadań i płynne odtwarzanie treści. Ten mały, ale potężny monitor Digital Signage może również odzwierciedlać zawartość, dostarczać kupony i promocje w czasie rzeczywistym oraz wbudowane monitorowanie sieci.

22-calowy monitor cyfrowy LG

Kupić na Amazon

Monitor NEC 43″ do Digital Signage

43-calowy monitor Digital Signage firmy NEC oferuje solidną, trwałą konstrukcję i możliwości tworzenia treści, które można dostosować do własnych potrzeb w zależności od zastosowania i użytkowania. Jest kompatybilny z połączeniami HDMI i DisplayPort.

Rekommenderad:  Finlandia publikuje przyspieszony kurs sztucznej inteligencji

Monitor NEC 43″ do Digital Signage

Kupuj na zszywki

Displays2go 43-calowy stojący kiosk Digital Signage z kółkami

Ten kiosk z tablicami informacyjnymi ma koła, co jest bardzo wygodne na targach lub wszelkiego rodzaju ruchomych firmach. Jest wyposażony w aplikację DiViEX Slideshow do usprawnienia treści marketingowych, a jego łączność plug ‘n play z portami HDMI i USB sprawia, że ​​może być używany przez prawie każdego.

Displays2go 43-calowy stojący kiosk Digital Signage z kółkami

Kupić na Amazon

Samsung 85-calowy monitor do Digital Signage

Jeśli potrzebujesz dużego wyświetlacza, 85-calowy monitor Samsung oferuje kolor Ultra HD 4K, jasność 500 nitów i nieoślepiający panel dla optymalnego oglądania. Posiada porty HDMI i DVI, kąt widzenia 178 stopni, dwa wbudowane głośniki o mocy 10 W oraz 3-rok gwarancji.

Samsung 85-calowy monitor do Digital Signage

Kupuj na zszywki

Monitor LG 98″ do Digital Signage

Jeszcze większą opcją jest ten 98-calowy model firmy LG. Obiecuje zmniejszone odblaski, zapewniając lepsze wrażenia użytkownika. Inteligentne oznakowanie LG oferuje również łatwe w obsłudze oprogramowanie programistyczne, ułatwiające tworzenie treści. Posiada porty HDMI, DisplayPort i DVI oraz rozdzielczość 4K 3840 x 2160 Ultra HD.

Monitor LG 98″ do Digital Signage

Kupuj na zszywki

Monitor Panasonic TH 65″ do Digital Signage

Ten monitor ma rozdzielczość 4K 3840 x 2160 Ultra HD i kąt widzenia 178 stopni. Ma porty HDMI, DisplayPort i VGA do wprowadzania, a orientacja pozioma i pionowa są obsługiwane.

Monitor Panasonic TH 65″ do Digital Signage

Kupuj na zszywki

Wyświetlacz Digital Signage firmy SHARP

86-calowy cyfrowy wyświetlacz firmy Sharp został zaprojektowany z myślą o oznakowaniu. Oprócz rozdzielczości 4K Ultra HD posiada wbudowany odtwarzacz multimediów USB, dzięki czemu możesz wyświetlać zdjęcia i filmy nawet bez podłączonego komputera.

Rekommenderad:  My Entity — oferuje przyjazne dla środowiska i ekonomiczne cyfrowe wizytówki

Wyświetlacz Digital Signage firmy SHARP

Kupić na Amazon

Komercyjny wyświetlacz LED ViewSonic z odtwarzaczem multimedialnym USB

Komercyjny wyświetlacz LED View Sonic oferuje duży, 43-calowy ekran i łatwość obsługi dzięki kompatybilności z odtwarzaczem multimedialnym USB. Oznacza to, że możesz projektować swoje treści w dowolnym programie i łatwo przesyłać je na ekran.

Komercyjny wyświetlacz LED ViewSonic z odtwarzaczem multimedialnym USB

Kupić na Amazon

O digital signage trzeba dużo wiedzieć i może to być nieco przytłaczające. Ale kiedy już określisz swoje potrzeby i dokonasz inwestycji, prawdopodobnie będziesz bardzo zadowolony z efektu końcowego. Digital signage angażuje klientów, sprawia, że ​​Twoja marka jest zauważana i jest świetnym sposobem na reklamę i promocję małej firmy.

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.