Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Opera staje się pierwszą przeglądarką oferującą natywną obsługę VPN

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Opera staje się pierwszą przeglądarką oferującą natywną obsługę VPN

VPN (wirtualna sieć prywatna) umożliwia użytkownikom Internetu przeglądanie sieci publicznych z dodatkową warstwą bezpieczeństwa. VPN jest szczególnie przydatny dla użytkowników korporacyjnych, którzy muszą przestrzegać standardów określonych przez firmę przed połączeniem się z miejscem pracy. Usługi VPN są oferowane przez wielu dostawców i można łatwo subskrybować ich usługi.

Biorąc to pod uwagę, wybór niezawodnej sieci VPN i zaufanie jej do swoich potrzeb może okazać się trudnym rozwiązaniem, a ludzie w przeglądarce Opera wydają się rozumieć to samo. Przeglądarka Opera wydała wersję deweloperską przeglądarki na komputer stacjonarny, która jest wyposażona w natywną obsługę VPN, a wszystko, co musisz zrobić, to po prostu przełączyć przycisk i voila! Zostanie włączona obsługa natywnej 256-bitowej sieci VPN. Teraz ta bezpłatna sieć VPN ukryje wszystkie Twoje dane przed władzami i bądźmy szczerzy, VPN jest zwykle używany do obejścia ograniczeń.

Na razie wersja deweloperska obsługuje tylko trzy symulowane lokalizacje, w tym Kanadę, Niemcy i USA. Nie jest to zbyt wiele opcji, ale hej, VPN jest bezpłatny i oczekuje się, że ostateczna wersja będzie zawierać nowe funkcje . Następnym razem, gdy będziesz chciał przesyłać strumieniowo coś, co jest ograniczone geograficznie, lub po prostu chcesz mieć pewność, że nie pozostawisz żadnych śladów, najlepszym rozwiązaniem będzie VPN, a dzięki natywnej obsłudze Opery będzie po prostu lepiej.

Wydaje się, że to posunięcie zapewni dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników, a to po prostu utrudnia władzom szpiegowanie użytkowników Internetu, dodając w ten sposób pożywki do już toczącej się bitwy o szyfrowanie kontra szyfrowanie. szyfrowanie za pomocą backdoora dla władz. Ostatnio większość usług internetowych, w tym WhatsApp, wprowadza szyfrowanie do swoich usług, zapewniając w ten sposób prywatność.

Table of Contents