OPPO Find X2 może pojawić się na początku 2020 roku dzięki Snapdragon 865 i kamerom premium!

OPPO jest nadal nieznane w Portugalii, ale jest obecnie jednym z najbardziej aktywnych i innowacyjnych producentów! Chińska marka przygotowuje się teraz do uruchomienia Find X2, który może pojawić się już w 2020 roku z Qualcomm Snapdragon 865 SoC i aparatami premium!

Po pierwszej generacji, która była szczególnie innowacyjna w koncepcji wysuwanego aparatu z przesuwaną ramką, będziemy mieli jego następcę na drodze do kontynuowania spuścizny!

OPPO Find X2 może pojawić się na początku 2020 roku dzięki Snapdragon 865 i kamerom premium!

OPPO niedawno zorganizowało INNO DAY 2019. Podczas tego wydarzenia, w którym udział wzięli niektórzy chińscy entuzjaści producentów, przedstawiono niektóre plany firmy na przyszłość… W szczególności plany dotyczące nowych produktów!

Oprócz opracowania smartfona z przednią kamerą pod ekranem, OPPO koncentruje się również na stworzeniu następcy Find X. Wprowadzony na rynek w zeszłym roku, ten smartfon był szczególnie innowacyjny ze względu na swoją koncepcję i dał markę znać. dla wielu konsumentów!

OPPO Find X2 może pojawić się na początku 2020 roku dzięki Snapdragon 865 i kamerom premium! 1

W spowiedzi dokonanej w prasie międzynarodowej chińska marka przyznała, że ​​przygotowuje swojego następcę. Praktycznie bezramkowa kamera przesuwna i przednia twarz muszą pozostać! Zachowując początkową koncepcję, OPPO koncentruje się na wprowadzeniu znacznych ulepszeń w Find X2.

Zmiany będą dotyczyły głównie ekranu, który powinien być lepszej jakości, i nadal znajdować się w aparatach. Ponadto wrażenia użytkownika są kolejnym celem firmy. Jeśli chodzi o fotografię, OPPO zainteresowało się rozwijaniem swoich umiejętności terminalowych w warunkach słabego oświetlenia!

OPPO Find X2 może pojawić się na początku 2020 roku dzięki Snapdragon 865 i kamerom premium! 2

To było jedno z największych wyzwań smartphones, więc będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć ostateczne wyniki. Zgodnie ze wskazaniami, czujniki Sony powinno być kluczowym elementem w tym względzie.

Jeśli chodzi o wydajność, istnieje możliwość, że OPPO Find X2 będzie pierwszym smartfonem, który zostanie wprowadzony na rynek wraz z niedawno ogłoszonym Qualcomm Snapdragon 865! Podczas wydarzenia poinformowano, że Xiaomi Mi 10 będzie jednym z pierwszych, którzy go otrzymają, ale pierwszy jest nadal nieznany.

Inwestycja OPPO odbywa się na kilku frontach w segmencie mobilnym…