Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

OPPO już rozpoczęło wysyłkę ColorOS 13 do Twojego Find X5! Nadchodzi Android 13

OPPO pracuje w szybkim tempie, aby wprowadzić Androida 13 do swojego smartphonesw postaci ColorOS 13. To sistema został wprowadzony kilka tygodni temu, z obietnicą szybkiego wydania.

Ten moment został już ogłoszony, a pierwszy smartphones aby otrzymać tę aktualizację. Na razie koncentruje się na topach marki, ale wkrótce będzie dostępna dla wszystkich modeli i na wielu innych rynkach.

OPPO ColorOS 13 Android 13 Znajdź aktualizację X5

Po tym, jak Google wprowadził Androida 13, marki rzuciły się z tym korzystać sistema jako podstawa wielu dostosowań. OPPO jako jeden z najszybszych wykonało prace nad stworzeniem swojej propozycji, którą zaprezentowało kilka tygodni temu.

W ten sposób, po pewnym czasie testów, zaprezentowano ColorOS 13, a także wszystkie jego nowe funkcje, które dodają do tego, co Google już stworzył i ujawnił. Ta nowa wersja dociera teraz do użytkowników, torując drogę do rozpoczęcia aktualizacji do Androida 13.

Na razie i jak ujawniło OPPO w Konto ColorOS na Twitteraktualizacja będzie ograniczona do smartphones najlepsza marka. Dzięki temu ColorOS 13 jest dostępny w Find X5 Pro i Find X5. Nie jest to również jeszcze na wszystkich rynkach i wkrótce spodziewana jest dalsza ekspansja.

Był to w rzeczywistości oczekiwany scenariusz, po tym, jak OPPO ujawniło swoje plany i pokazało, że we wrześniu nadal będą wiadomości. Lista smartphones do aktualizacji jest długi, a harmonogram pokazuje, że najbliższe miesiące będą aktywne dla tej marki.

Dzięki temu przybyciu OPPO gwarantuje, że jest jednym z pierwszych, który ma Androida 13 w swoim smartphones. Pojawienie się ColorOS 13 pokazuje również, że pojawianie się nowych wersji jest coraz szybsze, przy rosnącym zaangażowaniu marek.