Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

OPPO obiecuje załadować smartphones w 9 minut dzięki ładowaniu 240W

Obecny na MWC OPPO koncentruje się na przedstawieniu kilku ważnych wiadomości. Po zapoznaniu się z nowym Find X5 Pro i innymi elementami z tej rodziny, czas na ujawnienie kolejnej technologii związanej z ładowaniem.

Wciąż jest w fazie testów i zajmie trochę czasu, zanim trafi na rynek, ale 240W SuperVOOC obiecuje naładować smartfon w zaledwie 9 minut, bez uszkodzenia baterii urządzenia.

Technologia ładowania akumulatora OPPO SuperVOOC

Zakład OPPO na MWC wydaje się być duży. Firma zaprezentowała już kilka ważnych nowości, które są związane z jej smartphones. Mówimy o procesorze obrazu MariSilicon X i niektórych obiektywach skoncentrowanych na jak najlepszym wykorzystaniu fotografii w Find X5 Pro i nadchodzących urządzeniach.

Wydaje się, że jest to kolejny obszar, na którym koncentruje się firma. Jedna z przedstawionych przez niego technologii wydaje się koncentrować na zapewnieniu najszybszego ładowania w historii, utrzymaniu sprawności baterii i zapewnieniu jej bezpieczeństwa.

niż OPPO pokazałnowa technologia 240 W będzie w stanie naładować baterię smartfona o pojemności 4500 mAh w zaledwie 9 minuty. W tym samym czasie, aby osiągnąć 50% naładowania, ta technologia będzie potrzebować tylko 3 minut, jak pokazano.

Dla porównania, w oparciu o zaprezentowaną wczoraj i już dostępną technologię 150W, będzie potrzebny smartfon OPPO 5 minut, aby osiągnąć 50%. W takim przypadku pełne naładowanie baterii zajmie 15 minut.

Technologia ładowania akumulatora OPPO SuperVOOC

Oppo powiedział, że ładowanie 240W SUPERVOOC ma pięć zabezpieczeń. Obejmują one niestandardowe sterowanie, które monitoruje napięcie, prąd i temperaturę i jest zgodne ze standardami rozpraszania ciepła pomimo dużej mocy.

Wciąż nie ma daty premiery pierwszego smartphones z obsługą 240W SUPERVOOC. Marka przetestuje i oceni tę technologię, a następnie w niedalekiej przyszłości uczyni ją standardem w swoim wyposażeniu.