Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Oprogramowanie Adobe wkrótce będzie bezpłatne

To wydarzenie jest punktem zwrotnym dla wszystkich programistów, redaktorów i projektantów; Od teraz mogą wykonywać swoją pracę w całkowicie darmowym środowisku.

Adobe to jeden z najczęściej używanych programów przez profesjonalistów zajmujących się komputerami.

Od Adobe Inventors poprzez narzędzia do tworzenia i edycji po narzędzia VFX, które są tak unikalne, że żadne oprogramowanie nie jest w stanie ich zastąpić. (Takie jak Dreamviewer, efekty końcowe itp.) oferuje aplikacje.

Firma Adobe oficjalnie ogłosiła, że ​​udostępni wiele swoich programów, takich jak Photoshop itp., w wersji internetowej, do której każdy będzie mógł łatwo uzyskać dostęp. Jak jednak można się domyślić, firma Adobe nie udostępniła całego swojego oprogramowania za darmo. Oferuje tylko wersję internetową dla niektórych płatnych programów. Nie ma znaczenia, jakiego systemu operacyjnego używasz, ale specyfikacje twojego systemu są istotne.

Ta wiadomość jest niezbędna dla użytkowników Photoshopa. Koszt licencjonowania tego oprogramowania często stanowił problem dla użytkowników, co skłoniło ich do korzystania z bezpłatnych lub tańszych alternatyw, co ostatecznie zostało rozwiązane przez firmę Adobe. Obecnie jest testowany bezpłatnie w Kanadzie. Adobe wprowadza tę usługę jako „freemium” i zamierza usunąć niektóre unikalne funkcje dla subskrybentów płatnych.

Co się stanie?

 Niewątpliwie nie będzie to miało dobrego wpływu na oprogramowanie takie jak Inkscape, GIMP, czytniki PDF i DaVinci Resoles.
 Z drugiej strony decyzja ta może zwiększyć liczbę użytkowników Linuksa, ponieważ Adobe był dostępny tylko na Windows i Mac, co obecnie nie ma miejsca i można z niego korzystać również na Linuksie.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmo