Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Oprogramowanie do zdalnego sterowania na Androida (8 najlepszych aplikacji)

Podczas gdy konwencjonalne telewizory są sterowane za pomocą fizycznych elementów sterujących, funkcje smartfonów zwane blasterami podczerwieni sprawiły, że sprzęt stał się nieco przestarzały. Używając IR Blaster na urządzeniach mobilnych, możesz sterować telewizorem lub innymi urządzeniami bezpośrednio z telefonu lub tabletu. To niewątpliwie sprawi, że oglądanie telewizji stanie się bardziej ekscytujące i nie będziesz już musiał się martwić utratą kontroli nad telewizorem.

W tym artykule omówiono osiem najlepszych dostępnych programów do zdalnego sterowania, które pomogą Ci wybrać najlepszy program dla Twojego telewizora lub innego urządzenia.

Niektóre z wymienionych sugestii mogą wymagać dedykowanego sprzętu, aby móc korzystać z jego funkcji i programów, które działają bez potrzeby stosowania specjalnego sprzętu.

1- Zunifikowany pilot

Program ten służy głównie do sterowania komputerami i laptopami. Jeśli masz komputer wyposażony w kino domowe, ta aplikacja będzie doskonałym wyborem. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wielu pilotów, ale trzeba na to wydać dużo pieniędzy. Korzystanie z pilota jest jednak bezpłatne. Jeśli więc masz w domu tylko jedno urządzenie, ta aplikacja powinna znaleźć się na Twojej liście. Należy zauważyć, że ten program nie jest zwykłym programem IR Blaster i nie działa ze zwykłymi telewizorami.

Jeśli nie jesteś fanem telewizji i wolisz oglądać treści za pośrednictwem usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflixa, Hulu itp., ten program będzie przydatny. Deweloper zauważa, że ​​użytkownicy darmowej wersji mają dostęp do 18 pilotów, podczas gdy wersja Pro otwiera pełny program zdalnego przydziału ponad 90.

CZYTAĆ:  Jak ustawić VLC jako domyślną aplikację na komputerze Mac

2- Uniwersalny pilot do telewizora na sznurku

Ta aplikacja pozwala sterować szeroką gamą telewizorów w pobliżu. Ma prosty interfejs użytkownika i nauczysz się z nim pracować w bardzo krótkim czasie. Mając to na uwadze, jest to jeden z najlepszych programów do zdalnego sterowania. Na przykład, jeśli jesteś w hotelu bez kontroli, taki program będzie dla Ciebie skuteczny.

Twórcy zwracają uwagę, że niektóre telewizory mogą nie współpracować z Twinone zgodnie z oczekiwaniami. Aby rozwiązać ten problem, użyj w programie klawisza „Fix Buttons”. Twine to bardzo prosta aplikacja, która wykorzystuje nadajnik podczerwieni lub podczerwień w telefonie do współpracy z telewizorami i innymi urządzeniami. Ta aplikacja jest bezpłatna, ale zawiera reklamy. Jednak producent nie oferuje zakupów w aplikacji w celu usunięcia reklam, więc będziesz zaangażowany w reklamy tak długo, jak będziesz korzystać z aplikacji.

3- Strona główna Google

Google Home to urządzenie dostępne dla każdego użytkownika Androida. Sprzęt umożliwia podłączenie do niego inteligentnych urządzeń domowych, a jego integracja z Asystentem oznacza dostęp do wielu funkcji dostępnych w innych aplikacjach do zdalnego sterowania. Nie mam.

Pomocne byłoby, gdybyś miał sprzęt Google Home do korzystania z aplikacji Google Home. Aplikacji można również używać z Google Chromecast, ale niestety nie można nią sterować telewizorami, ale jeśli korzystasz ze sprzętu Google, ta aplikacja jest niezbędna.

W aplikacji brakuje niektórych kluczowych funkcji, takich jak głos, kanał i inne aspekty. Ponieważ jednak za pomocą aplikacji możesz odtwarzać wideo na większym ekranie, musisz zwiększyć głośność, aby zobaczyć zmiany na ekranie. Tę aplikację można pobrać całkowicie bezpłatnie i używać bez zakupów i reklam w aplikacji. Aby z niego korzystać, potrzebujesz jednak Chromecasta lub Google Home.

4- Pilot do telewizora

Ten program działa prawie jak wiele innych opcji na naszej liście, ale ma bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs.

CZYTAĆ:  Odkrywanie przyszłości tworzenia aplikacji mobilnych – rozwój rozwiązań wieloplatformowych

Zaletą pilota do telewizora jest to, że działa on za pośrednictwem czujnika podczerwieni lub Wi-Fi. Masz więc co najmniej dwa sposoby korzystania z programu z telewizorem, podobnie jak w przypadku niektórych innych pilotów z listy. Dzięki temu nigdy nie stracisz kontroli i nie będziesz musiał się martwić o wymianę baterii.

5- Inteligentny pilot na podczerwień

Ten program to pilot na podczerwień, który obsługuje ponad 900 000 urządzeń. Można go używać do telewizorów, aparatów fotograficznych i innych produktów wyposażonych w nadajnik podczerwieni. Lista Sklepu Play wskazuje, że nie jest ona kompatybilna z niektórymi urządzeniami LG i Huawei.

Dodatkowo, jeśli telewizor lub urządzenie inteligentne nie posiada podczerwieni, współpracuje z nią poprzez Wi-Fi. Ta funkcja działa na niektórych telewizorach Sonos i Samsung oraz urządzeniach inteligentnego domu. Deweloper twierdzi, że jest to jedyny pilot, jakiego potrzebujesz do prawie każdego urządzenia na podczerwień. Za pomocą tej aplikacji możesz nawet sterować klimatyzatorem, co jest niesamowite.

6- SURE Uniwersalny pilot do telewizora Smart TV

Oprócz pracy z urządzeniami na podczerwień można go sparować z kilkoma urządzeniami za pośrednictwem połączenia Wi-Fi lub DLNA. Jego kompatybilność jest bardzo podobna do wspomnianego powyżej programu Smart IR Remote, więc prawdopodobnie zobaczysz, że działa z niezliczoną liczbą inteligentnych urządzeń dostępnych na rynku.

Obsługuje także Amazon Alexę. Istnieje ponad 10 000 umiejętności, których możesz się nauczyć, korzystając z Alexy. Tworząc bezpieczną sieć, program może kopiować pliki z lokalnego serwera na Twoje urządzenie i odwrotnie.

7- Pilot zdalnego sterowania Vsray

Vray jest kompatybilny z niektórymi najpopularniejszymi dostępnymi modelami telewizorów, ale ma kilka błędów i błędów. Mówimy tutaj o takich markach jak Samsung, LG, Panasonic, Visio, Sony itp. Ponadto Vray jest kompatybilny z ponad 220 000 urządzeń kina domowego.

CZYTAĆ:  Czy zapomniałeś, że użytkownicy Twojej aplikacji to ludzie?

Vray ma przejrzysty i łatwy interfejs użytkownika. Jednak jedną z wad Vsray jest to, że jest kompatybilny wyłącznie z czujnikiem podczerwieni i nie można go używać z Wi-Fi.

8- Uniwersalny pilot Dynex

Dynex Universal Remote to kolejny element, za pomocą którego możesz sterować telewizorem i innymi urządzeniami. Jego użycie i konfiguracja składa się z dwóch kroków i jest bardzo łatwe. Wymaga to jednak, aby urządzenie sterujące posiadało czujnik podczerwieni. Nie łączy się z telewizorem ani niczym przez Wi-Fi lub Bluetooth.

Jak widać, istnieje kilka rodzajów aplikacji do zdalnego sterowania, z których można korzystać w systemie Android. Pamiętaj, że Twój telewizor lub telewizor Smart TV wymaga co najmniej obsługi podczerwieni lub podczerwieni, aby dowolny program działał. Niektóre działają również z telewizorami obsługującymi Wi-Fi lub Bluetooth.

Pobierz motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz zerowe motywy WordPressZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=pobierz oprogramowanie micromaxPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmo