Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Oryginalny system Windows 10 może zostać usunięty?

Windows 10’un orijinal veya korsan bir sürümünü kullandığınızı hiç onayladınız mı? Henüz yapmadıysanız, Windows 10‘un orijinal olup olmadığını nasıl doğrulayacağınızı öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz. Ayrıca orijinal ve crackli sürüm arasındaki farkların neler olduğu size söylenecektir.

Bugün Windows 10 işletim sistemi 700 milyondan fazla cihazda yüklü çünkü bu işletim sistemi bir dizi harika özellik ve yükseltme ile donatılmış durumda. Ancak, bu kullanıcıların tümü orijinal Windows 10 kullanmıyor ve çoğu güvenli olmayan ve orijinal sürüm gibi harika özellikler sunmayan korsan sürümünü kullanıyor.

Orijinal Windows’un veya kabarık olup olmadığı nasıl kontrol edilir?

1. Yol: SLMGR.VBS / DLI komutunu kullanın

Genel olarak, bu PC’ye sağ tıklayıp Özellikler’i seçerek işletim sisteminin ürün kimliğini ve lisans durumunu kontrol edin.

Açılan pencerede Windows sürümü, RAM, bilgisayar adı, işlemci tipi gibi işletim sistemi ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Aşağı kaydırın ve Windows 10’un Windows Etkinleştirme altında etkinleştirilip etkinleştirilmediğini görün. Etkinleştirilirse, ürün kimliği belirtilir.

Ancak unutulmaması gereken bir şey var. ister orijinal bir yazılım, ister aktif bir sürüm olsun, Sistem Özellikleri penceresindeki durum aynıdır.

Orijinal olup olup olmadığı nasıl edilir kontrolujący system Windows 10?

Windows 10’u kontroluj etmek için komut istemini kullanabilirsiniz.

Adım 1: Windows 10’da, Çalıştır kutusunu açmak için klavyedeki Windows logosuna ve R tuşuna tıklayın.

Adım 2: slmgr.vbs / dli girin ve lisans bilgilerini görüntülemek için Wpisz tuşuna basın. Burada slmgr, Yazılım Lisans Yöneticisi anlamına gelir ve .vbs, Visual Basic Script anlamına gelir.

Açılan pencerede sürüm aktivasyon adımlarını, yenileme aralığını ve bu tip bilgileri görüyorsanız Windows 10’unuzun aktivasyon yazılımı kullanılarak cracklendiğini ve aktywny edildiğini bilmelisiniz.

Nie: Aktivasyon sona erdikten sonra, masaüstünün sağ alt köşesinde „Windows’u Etkinleştir” mesajını alacaksınız. O zaman kişisel ayarları değiştiremezsin, örneğin can sıkıcı olan arka plan resmini değiştiremezsin. Bu sorunu çözmek için bir çözüm aramalısınız.

Windows 7 tak 7600 veya 7601, Windows’un bu sürümünün orijinalliğini henüz onaylamadı mı? Şimdi, Windows 7’nin Windows’un bu sürümünü henüz doğrulamadığı gerçeğini kalıcı olarak düzeltmek için 5 kullanışlı yöntemi deneyin.

Bununla birlikte, ürün anahtarının ve lisans durumunun yalnızca bir kısmını görüyorsanız, ancak son kullanma tarihi veya başka bir şey görmüyorsanız, Windows işletim sisteminin orijinal bir işletim olduğunu anlarız.

Yol 2: Ayarlar aracılığıyla Windows 10’un orijinalliğini edin kontrol.

Ayarları kullanarak Windows sürümünün orijinalliğini de kontrol edebilirsiniz. Sadece başlat menüsüne gidin ve ayarlara tıklayın ve ardından Güncelleme ve Güvenlik’e tıklayın. Ardından işletim sisteminin aktif olup olmadığını görmek için aktivasyon bölümüne gidin. Aktifse ve „Windows dijital bir lisansla etkinleştirildi” mesajını veriyorsa, işletim sisteminiz orijinal sürümdür.

Windows 10’un gerçek ve kırık sürümleri arasındaki fark

Gerçek sürüm ile korsan sürüm arasında farklılıklar vardır, ancak genellikle ne siz ne de bir başkası bunları fark etmez. Örneğin, İran sitelerinde bulunan crack’ler, orijinal Windows’un veya kopyanın tanınmasını çok zorlaştırır, hatta imkansız hale getirir!

Sürüm veya crack söz konusu olduğunda, genellikle kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, fidye yazılımı ve daha fazlası bulaşır. Kurulum sırasında asla sorun yaşamazsınız. Ancak kullanmaya başladıktan sonra değişiklik yapabilirsiniz. Kötü: Önemli verileriniz ve dosyalarınız izniniz olmadan bilgisayar korsanlarına gizlice aktarılır.

Ayrıca crackli Windows 10 birkaç aylık kullanımdan sonra yavaşlayacaktır. Artık hiçbir şey yapamayacaksınız ve Windows 10’u może być używany przez gerekecek.

Ancak, gerçek Windows 10 çok iyi çalışır ve virüslere veya fidye yazılımlarına karşı koruması çok güvenlidir. Bu nedenle, daha iyi bir deneyim için gerçek bir Windows 10’a sahip olmalısınız.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz premium motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz premium motywy WordPress za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lawyPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmopłatny kurs udemy do pobrania za darmo