Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ostateczna lista bezpłatnych aplikacji na Androida – część 2

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ostateczna lista bezpłatnych aplikacji na Androida – część 2

Minęło więcej niż 6 miesięcy, odkąd wpadliśmy na pomysł Darmowe aplikacje na Androida. Mniej więcej w tym czasie rozmawialiśmy tylko o tym, jak Androidowi udało się konkurować z systemami operacyjnymi Symbian firmy Nokia i systemem operacyjnym Microsoftu Windows Mobilny system operacyjny. Pół roku później Androidowi w końcu udało się rzucić trochę kurzu i przygotować się do walki z systemem operacyjnym iPhone z kilkoma niesamowitymi funkcjami w nowej wersji Froyo.

Coraz więcej dostawców oferuje nowe telefony z systemem operacyjnym Android Rynek Androida w Google udało się stać opłacalnym dla twórców aplikacji, dlatego w ostatnim czasie obserwujemy wzrost jakości i ilości aplikacji na Androida.

Sprawdźmy więcej fajnych, ale darmowych aplikacji na Androida dostępnych obecnie.

Ostateczna lista bezpłatnych aplikacji na Androida – część 2

1. Dropbox

Dropbox na Androida to nie tylko kolejna aplikacja mobilna; umożliwia pełną synchronizację folderów ze wszystkich komputerów stacjonarnych, laptopów i urządzeń mobilnych. Dropbox na Androida umożliwia dostęp do Dropbox z dowolnego miejsca, co oznacza dostęp do muzyki, filmów i wszelkich innych treści przechowywanych w Dropbox. Możesz także przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio na swoje konto Dropbox.

2. Przeglądarka Delfinów

The Przeglądarka Delfin okazała się naprawdę fajną alternatywą dla domyślnej przeglądarki dostarczanej z telefonami z Androidem. Niektórzy nawet ocenili ją wyżej niż Opera Mini. Zapewnia doskonałe wrażenia podczas przeglądania w kartach. Dzięki Dolphin Browser możesz synchronizować swoje zakładki Google, pobierać filmy z YouTube, gesty i wiele więcej.

3. OtwórzDom

OtwórzDom to aplikacja, której zazdrości każdy posiadacz iPhone’a. Jest to jedna z wiodących aplikacji do dostosowywania dostępnych na Androida. Działa jako zamiennik domyślnego ekranu głównego, na który można załadować niestandardowe skórki, pakiety ikon i czcionki.

4. chompSMS

Jeśli jesteś jednym z tych maniaków, którzy uwielbiają pisać SMS-y, SMS-y lub czatować, chompSMS to aplikacja, którą musisz mieć. Ma świetny interfejs użytkownika, dymki SMS w stylu czatu, klawiatury z ekranem dotykowym i wiele innych wspaniałych funkcji.

5. Bankowość mobilna

The Aplikacja bankowości mobilnej Bank of America dla Androida to aplikacja, którą każdy klient BOA musi mieć. Możesz sprawdzić dostępne salda, opłacić rachunki i przelać środki, gdziekolwiek jesteś! Za pomocą GPS możesz także zlokalizować najbliższy bankomat i centrum bankowe.

6. Finanse Google

Finanse Google to przydatne narzędzie do uzyskiwania spersonalizowanych wycen w czasie rzeczywistym na całym świecie. Aplikacja synchronizuje się bezpośrednio z Twoimi portfelami Google Finance i przesyła strumieniowo dane na żywo, gdziekolwiek jesteś, w postaci aktualizacji notowań, wykresów i wiadomości finansowych. Android to obecnie jedyna platforma mobilna z oficjalną aplikacją Google Finance!

7. Słuchaj Google

Słuchaj Google z Google Labs działa jak wyszukiwarka i narzędzie do subskrypcji podcastów w internecie. Dostępne są opcje subskrypcji, dzięki którym nigdy nie przegapisz najnowszego odcinka wszystkich swoich ulubionych podcastów.

8. Mapa nieba Google

Mapa nieba Google dla telefonów z systemem Android zmienia Twój telefon komórkowy z systemem Android w dynamiczne okno na nocne niebo. Gdy skierujesz telefon do góry, zobaczysz mapę najjaśniejszych gwiazd, konstelacji i planet w tej części nieba.

9. FilmFone

Z Filmfon aplikacji mobilnych wystarczy jedno dotknięcie, aby móc planować filmy w podróży. Możesz oglądać najgorętsze zwiastuny w wysokiej jakości wideo, uzyskać informacje o repertuarze lub znaleźć teatr w pobliżu. Ta aplikacja została opracowana przez AOL Mobile, więc możesz oczekiwać naprawdę dobrej jakości.

10. BubbleBeats

BubbleBeats to interaktywna aplikacja do odtwarzania muzyki, która sprawia, że ​​porządkowanie muzyki na telefonie z systemem Android — zabawa. Układając kolorowe bąbelki, twórz złożone playlisty, które zachwycają w rozsądny, ale nieprzewidywalny sposób.

11. Menedżer plików ASTRO

Menedżer plików ASTRO to menedżer plików Androida. Pobierz dowolny plik za pomocą przeglądarki, przeglądaj, twórz, wyodrębniaj pliki zip, twórz kopie zapasowe i przywracaj aplikacje publiczne na karcie SD, twórz skróty, wysyłaj pliki jako załączniki, miniatury, wybór wielokrotny, wyszukiwanie, obraz, tekst, przeglądarki HTML.

12. Pływający obraz

Za pomocą Pływający obraz aplikacji na Androida możesz stworzyć delikatnie pływający pokaz slajdów ze zdjęć z galerii i zdjęć z popularnych źródeł internetowych, takich jak Flickr.

13. Note Wszystko

Note Wszystko robi dokładnie to, co mówi jego nazwa! Dzięki tej aplikacji możesz praktycznie zanotować wszystko. Możesz notować rzeczy w formacie tekstu, farby, głosu, list kontrolnych i zdjęć. Ponadto tworzenie skrótów jest bardzo łatwe i można je połączyć z domem, wyszukiwać, wysyłać notatki, szyfrować, przypomnienia i Note Wszystko działa nawet z folderami na żywo!

14. Pandora

Jak ktoś może przegapić tę aplikację? Pandora to najpopularniejsza aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki na każdą platformę mobilną, w tym na Androida. Wpisz nazwę utworu lub artysty, a Pandora wykona całą pracę, tworząc listę odtwarzania zawierającą podobną muzykę i wykonawców.

15. Mów do mnie

Mów do mnie aplikacja na Androida to tłumacz mowy w czasie rzeczywistym. Powiedz coś po angielsku, a aplikacja przetłumaczy i odpowie Ci w dowolnym wybranym przez Ciebie języku. W tej aplikacji nie znajdziesz wszystkich języków, ale jest kilka do wyboru, np. włoski, hiszpański, niemiecki i kilka innych.

16. Lajar

Lajar to fajna aplikacja wykorzystująca rzeczywistość rozszerzoną. Wykorzystuje GPS, kompas w telefonie i aparat do wyświetlania informacji o otoczeniu w czasie rzeczywistym. Możesz trzymać go przed sobą i przeglądać szczegółowe informacje na temat charakterystycznych obiektów i ciekawych miejsc!

17. Wyskakujące SMS-y

Wyskakujące SMS-y to prosta aplikacja na telefony z systemem Android, która wyświetla wyskakujące okno dialogowe po odebraniu wiadomości SMS/MMS zawierającej zdjęcie kontaktu. Zawiera także mnóstwo opcji dostosowywania powiadomień o przychodzących wiadomościach SMS.

18. Wyszukaj

Wyszukaj to bezpłatna aplikacja na Androida, którą łatwo integruje się z Oknem szybkiego wyszukiwania systemu Android (i widżetem wyszukiwania Google), aby wykonywać zaawansowane operacje, takie jak tłumaczenia, obliczenia, konwersje jednostek, wyszukiwanie w Wikipedii, wpisy w kalendarzu i nie tylko, po prostu wpisując wyszukiwania.

19. Pętla

Pętla łączy Cię ze znajomymi i miejscami wokół Ciebie. Zobacz, gdzie są Twoi znajomi i co robią. Łącz się w locie i natychmiast udostępniaj zdjęcia, komentarze i ciekawe miejsca. Zamień swój telefon w kompas społecznościowy i nigdy więcej nie będziesz się nudzić ani samotnie!

20. Fring

Fring dla AndroidaT pozwala rozmawiać z przyjaciółmi lub rodziną, niezależnie od tego, z jakiej usługi korzystają. Fring pozwala każdemu robić za darmo Skype, Google Talk, MSN lub SIP z dowolnego telefonu. To pierwsza duża aplikacja VOIP dla Androida.

21. AP Mobile

Z AP komórkowy, otrzymujesz stały strumień stale aktualizowanych wiadomości ze wszystkich kategorii, jakie tylko przyjdą Ci do głowy, włączając w to wiadomości lokalne z Twojego miasta lub stanu. Możesz dostosować swoją stronę główną, dodając kategorie, które lubisz lub przeglądać filmy z wiadomościami AP.

22. Photoshop.com Mobile

Darmowe aplikacje do edycji zdjęć nie mogą być bardziej eleganckie. Adobe Mobilna witryna Photoshop.com pozwala przeglądać wszystkie zdjęcia w telefonie i przycinać, obracać, poprawiać kolory lub zmieniać je na czarno-białe za pomocą pięknie intuicyjnego interfejsu. Jeśli masz bezpłatne konto na photoshop.com, możesz przesyłać i przechowywać swoje zdjęcia online.

23. Gogle Google

Gogle Google dla Androida to nowe wyszukiwanie wizualne dla telefonów z systemem Android. Po prostu zrób zdjęcie czegoś, a Google porówna je z obrazami w wyszukiwarce grafiki Google i spróbuje to zidentyfikować. Można go używać do wszelkiego rodzaju obiektów – punktów orientacyjnych, książek, okładek gier lub płyt, informacji kontaktowych, dzieł sztuki i rzeźb, określonych miejsc, takich jak restauracje i lokalne firmy, butelek wina i logo firm.

24. Tła

Tła Aplikacja na Androida pozwala łatwo dostosować tapetę ekranu głównego. Istnieje mnóstwo obrazów, ponieważ są to bezpłatne obrazy pobrane z serwisu Flickr. Jest bardzo przydatny w naprawdę prostym użyciu; po prostu przewiń wybór lub wyszukaj.

25. Sztuka Plinka

Sztuka Plinka to fajna, innowacyjna aplikacja na smartfony. Wystarczy zrobić zdjęcie obrazu, a Plink Art zidentyfikuje obraz przed załadowaniem informacji na jego temat do telefonu. Elegancki interfejs wyświetla artystę, rok, typ i lokalizację, a także wszelkie powiązane informacje z Wikipedii, a nawet pozwala zamówić odbitki obrazu.

Na tym kończy się część 2 najlepszej listy bezpłatnych aplikacji na Androida. Mam nadzieję, że nasz szczery wysiłek będzie dla Państwa bardzo satysfakcjonujący. Jeśli Ci się podoba, udostępnij post swoim znajomym i rodzinie. Nie krępuj się oceniać/krytykować tak, jak czujesz. I tak, Twoje rekomendacje będą stanowić podstawę dla Part 3 tego posta.