Ostatni z nas 2 kuszące do stanu gry …

Ostatnia część nas 2 otrzyma jakąś formę ujawnienia informacji na temat transmisji wideo Sony w przyszłym tygodniu, zgodnie z: Twitter przedstawione przez twórcę gry Naughty Dog.

Obraz przedstawiający samotną brzytwę z cienkim czarnym tłem, obraz (poniżej) sugeruje kontynuację, w której nie boi się kontynuować eksploracji ostrej i gwałtownej strony dramatu wybuchu zombie, z wyraźnymi odniesieniami do sesji Game of the State Sony zaplanowanej na 24 września.

„Znajdę … i zabiję … wszystkich”. pic.twitter.com/vO0cC6dGkO20 września 2019 r

Wiemy, że jest Zwyczajny pojawiły się nagłówki na następnej konsoli PS5, po tym, jak Sony wykluczyło następną generację sprzętu, który się pojawił.

Pozostaje pytanie: co pokazano? Wiemy już, że gra jest w fazie rozwoju i zostanie wydana w przyszłym roku. Chociaż pierwotnie oczekiwaliśmy premiery w 2019 r., Około 2020 r. Wydaje się znacznie bardziej prawdopodobne, zwłaszcza po być może za pośrednictwem aktora głosowego Ellie Ashley Johnson w lutowym wydaniu (więcej na ten temat w centrum Last of Us 2 NAS)

Będziemy zaskoczeni widokiem Naughty Dog, który kontroluje stan gry, jeśli nie zawiera istotnych informacji. Możemy dostać tylko zwiastun gry lub zwiastun filmu, ale kiedy nadejdzie 2019 r., W końcu anulowanie daty premiery lub ogólne okno, takie jak „Wiosna 2020”, byłoby właściwym rozwiązaniem, aby utrzymać przesadzony pociąg.

The Last of Us to jedna z najlepszych gier na PS3, a jeszcze lepiej na PS4, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak podążają za porywającym dramatem gier wideo.

  • PS5: wszystko, co wiemy o konsolach
  • PlayStation VR 2: wszystkie pogłoski o następnej iteracji sprzętu VR