Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Oszałamiające piękno świętych miejsc na całym świecie

Poznać Chrisa Rainiera I zobacz jego pracę skupiającą się na nagrywaniu i tworzeniu dokumentacji wizualnej dla nienarodzonych mieszkańców tej planety.

Fotografa Chrisa Rainiera od lat fascynuje proces zgłębiania znaczenia „świętości” w świecie pełnym religii, tożsamości i rosnącego konsumpcjonizmu.

Przez ostatnie cztery dekady przemierzał rozległe połacie ziemi w poszukiwaniu świętych miejsc i krajobrazów, a ostatnio owoce swoich licznych podróży odsłonił w kolekcji zdjęć i książce Sacred.

Prace Rainiera wypełnione są pięknymi, a jednocześnie różnorodnymi scenami zniszczonych budowli, oszałamiającymi cudami natury i znanymi fotografiami społeczności na całym świecie.

Jako fotograf patrzę na świat przez wyjątkowy obiektyw. Świat, który odkryłem przez te wszystkie lata podróży, nie jest jednolity. Zamiast tego wszystkie kultury rodzą się z wielu sposobów bycia, myślenia, widzenia i definiowania tego, co jest „święte”. „Podróżowałem i odkrywałem, próbując zrozumieć różne sposoby patrzenia na nasz wspaniały świat i odkryć to, co jest dla mnie święte”.

Ujawnienie informacji skłania Rainiera do poszukiwania wielu cudów świata, zarówno naturalnych, jak i sztucznych.

Lubię zachwycać się ogromną wspaniałością Wielkiego Kanionu na południowym zachodzie Ameryki, tak samo jak stojąc przed starożytnymi ruinami Al Ala na Pustynia Arabii Saudyjskiej.

Wszystkie rzeczy naturalne i sztuczne są połączone świętą, pierwotną nicią, która splata się, tworząc całą naszą złożoną i piękną planetę.

Rainier uważa, że ​​pilne jest udokumentowanie i pomoc w ochronie delikatnych ekosystemów w zmieniającym się klimacie. Jego praca skupia się na nagrywaniu i tworzeniu dokumentacji wizualnej dla przyszłych nienarodzonych mieszkańców tej planety.

Święte miejsca na całym świecie

Ruiny Al Ala w Arabii Saudyjskiej

Święte miejsca na całym świecie

Świątynia El Deir, Petra, Jordania

Święte miejsca na całym świecie

Zorza polarna Islandii

Święte miejsca na całym świecie

Grobla Olbrzyma w Irlandii Północnej

Święte miejsca na całym świecie

Święte miejsce Eskimosów, Fiszbiny, Północna Syberia, Rosja

Święte miejsca na całym świecie

Kamienie stojące Callanish, Szkocja

Święte miejsca na całym świecie

Świątynia Hsinbyume w Birmie

Święte miejsca na całym świecie

Wulkan, wschód słońca, Islandia

Święte miejsca na całym świecie

Duchowy petroglif węża, pustynia na południowy zachód od Stanów Zjednoczonych Ameryki

Święte miejsca na całym świecie

Góra lodowa, plaża Black Diamond, Islandia

***

Mamy nadzieję, że dobrze się bawiłeś oglądając ten odcinek Shutter. Odwiedź Instagram Chrisa Rainiera aby zobaczyć więcej prac. Co sądzisz o tych zdjęciach? Które zdjęcie najbardziej Ci się podobało?

Pobieranie premium motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumdarmowy kurs on-line