Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Oszałamiające zdjęcia w podczerwieni pięknych francuskich krajobrazów

Podróżuj do przytulnych i pięknych zakątków Francji ze zdjęciami wykonanymi w podczerwieni Paola Pettigianiego I zobacz naturę w odcieniu różu.

Paolo Pettigiani jest fotografem, który wykorzystuje technikę podczerwieni do rejestrowania swoich zdjęć. Zamienił swoją podróż po Francji w trzytygodniową fotograficzną przygodę. Podróżując i fotografując Prowansję, Normandię, Pałac Wersalski i wiele innych miejsc we Francji, Pettigiani pozwala nam zobaczyć Francję w nowy i świeży sposób. Ta podróż, będąca częścią rozwoju projektu Paulo Infraland, trwa od 2015 roku.

Natychmiast rozpoznawalne miejsca, takie jak Normandia, nabierają nowego wyglądu dzięki obiektywowi na podczerwień. Na tych zdjęciach można w nowy sposób zobaczyć Mont Saint-Michel, średniowieczną wyspę u wybrzeży Normandii. Podobnie historyczne ogrody Wersalu zostały przekształcone w różowe krzewy i lodowatą błękitną wodę.

Na zdjęciach tego włoskiego fotografa gotycki kościół pw Mont Saint Michel urzekł kadr niczym różowy tort z kremem. Nie będziemy dłużej czekać i zapraszamy do dalszego oglądania i cieszenia się tymi wspaniałymi zdjęciami w podczerwieni pięknych krajobrazów Francji.

Francuska sceneria - wycieczka samochodowa po Francji

Francuskie krajobrazy - różowy zamek między wodą a pochmurnym niebem

Francuska sceneria - dziewicza przyroda i różowe niebo

Krajobrazy Francji - różowa równina i czerwony las

Francuska sceneria - obok siebie domy we francuskiej wiosce nad mostem wodnym

Francuski krajobraz - jezioro otoczone różowymi drzewami

Krajobrazy Francji - zalesiona wioska we Francji

Krajobrazy Francji - Ogród zamku we wsi we Francji

Francuska sceneria - piękny ogród Różowego Zamku

Francuska sceneria - błękitne niebo i różowy zamek

Krajobrazy Francji - francuskie wybrzeże obok klifu i ptaka

Krajobrazy Francji - ścieżka od rzeki do zamku

Francuskie krajobrazy - francuska przyroda i dom w oddali

Francuskie krajobrazy - dom w naturze

Mamy nadzieję, że ta część migawki była dla Ciebie interesująca. Jeśli spodobały Ci się powyższe zdjęcia, możesz je odwiedzić Paola Pettigianiego stronę na Instagramie. Co sądzisz o fotografii w podczerwieni? Czy lubisz obrazy w podczerwieni?

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobraniapobierz oprogramowanie HuaweiBezpłatne pobieranie motywów WordPressbezpłatny kurs online