Oto bliższe spojrzenie na nadchodzące nowości Apple Watch Skórzana opaska z pętelką [VIDEO]

Wczoraj kilka zdjęć rzekomo przedstawiających nadchodzącą nowość Apple Watch Opaski Leather Loop pojawiły się w Internecie, a dziś Tinhte.vn udostępnił więcej zdjęć i filmów, które dają nam bardziej szczegółowe spojrzenie na przeprojektowane opaski Leather Loop w różnych nowych kolorach (za pośrednictwem MacRumors).

Skórzany zegarek z pętlą1

Jak pokazano powyżej, nowy Apple Watch Skórzane paski Loop są dostępne w kolorach czerwonym, jaskraworóżowym, niebieskim, czarnym i brązowym, a niektóre paski mają również inne kolorowe akcenty z boku. Prążkowanie jest bardziej wyraźne na nowych opaskach, które również mają to samo logo ze skóry bydlęcej i nadruk z naturalnej skóry, co obecny model.

Skórzany zegarek z pętlą4

Skórzany zegarek na japonki3

Wydaje się, że nowe opaski mają również właściwości wodoodporne, dzięki czemu nadają się do większej liczby aktywności.

„Podczas gdy obecna wersja skórzanej pętli zapinana jest za pomocą zapięcia przypominającego pętlę sportową, nowy model przyczepia się do nadgarstka magnetycznie. Wszystkie taśmy Tinhte.vn mają 44 mm, ale udostępnione wczoraj zdjęcia sugerują, że w trakcie prac może być również wersja 40 mm. Obecna skórzana pętla ogranicza się do większych zegarków”.

Obejrzyj poniższy film, aby lepiej się przyjrzeć.