Oto jak aktywować Instagram Tryb ciemny (dla wszystkich typów HP)

Jakiś czas temu Instagram oficjalnie wydała funkcję, którą nazywali Instagram Tryb ciemny lub Instagram tryb ciemny. Wszyscy to wiedzą Instagram to jedna z bardzo popularnych aplikacji społecznościowych.

Każdy, kto korzysta z Androida lub iOS, z pewnością skorzysta z tej jednej aplikacji. Codziennie Instagram nigdy nie opróżniaj użytkowników, którzy naprawdę używają go do różnych celów.

Ktoś używa Instagram uczyć się, biznes, aż po prostu dla zabawy, szukając informacji o innych ludziach pseudonimach. Musisz to wiedzieć Instagram Dark Mode został uruchomiony dla użytkowników Androida w wersji 10 i iOS 13. Wiele osób natychmiast zaskoczyło przełomowe odkrycia Instagram.

Jak aktywować Instagram Tryb ciemny

W przypadku najnowszych telefonów z systemem Android z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android aktywację funkcji trybu ciemnego można również wykonać bezpośrednio w aplikacji Instagram. Dlatego nie wszystkie telefony z Androidem mogą aktywować funkcję Dark Mode bezpośrednio z Instagram. Dlatego tutaj dzielę się, jak aktywować Instagram Łatwy tryb ciemny, nawet dla oldschoolowych telefonów z Androidem.

1. Przede wszystkim musisz zainstalować aplikację o nazwie Tryb ciemny z Playstore. Następnie kliknij Zainstaluj to.Jak aktywować Instagram Tryb ciemny

2. Po zakończeniu instalacji otwórz aplikację Tryb ciemny. Ta aplikacja czasami błąd podczas otwierania. Ale spokojnie, po prostu otwórz tę aplikację ponownie, możesz. Następnie wybierz Tryb nocny.

Aktywuj Instagram Tryb ciemny 2

3. Oto wygląd Instagram z ciemnym / czarnym tłem (tryb nocny).

Jak aktywować Instagram Łatwy tryb ciemności

Ta aplikacja trybu ciemnego nie tylko zmienia tło Instagram tylko ogólne tło ekranu Androida wraz z niektórymi aplikacjami (nie wszystkimi).

Nadmiar Instagram Tryb ciemny

Obecność Instagram Tryb ciemny nie służy tylko do tego, aby wyglądał lepiej. Podczas aktywacji otrzymasz kilka korzyści Instagram tryb ciemny. Jakie są zatem zalety? Poniżej wyjaśnimy Ci to.

1. Oszczędzaj baterię

Pierwsza zaleta korzystania Instagram tryb ciemny oszczędza baterię. Dlaczego tak jest Ponieważ wygląd Instagram całkowicie ciemne i brak mieszanki wielu kolorów, które mogą spowodować zmniejszenie zużycia baterii. Ponadto czarny kolor nie spowoduje, że OLED lub LED będą działać zbyt ciężko.

Druga zaleta korzystania Instagram Dark Mode to oczy nie będą zbyt napięte. Mięśnie oka łatwo się napinają, gdy jesteśmy zmuszeni do cięższej pracy. To znaczy podczas czytania postów Instagram który jest pełen mieszanki kolorów, nasze oczy będą pracować ciężej niż podczas przeglądania lub czytania postów Instagram która tylko wygląda na całkowicie ciemną.

Jeśli to pozostanie, z pewnością obniży to jakość naszych oczu. Dlatego za pomocą Instagram tryb ciemny, wtedy nasze oczy nie będą zbyt napięte. Może możemy to otworzyć Instagram dłużej niż zwykle, ponieważ nasze oczy nie są łatwo zmęczone.

3. Daje inny nastrój

Niektórzy twierdzą, że kolor wpłynie na nastrój. W oparciu o wyjaśnienie psychologii koloru czerń często kojarzy się z elegancją, tajemnicą, formalnością, prestiżem lub siłą. Dzięki swojej obecności Instagram tryb czarny, użytkownicy Instagram będzie bardziej skoncentrowany tylko na jednym punkcie, aby poprawić jego nastrój.

4. Łatwo zmusić użytkowników do zerwania

Niewielu lekarzy sugeruje, że musimy zachować jakość i nasze wzorce snu. Jedną z rzeczy, które można zrobić, to nie często otwierać aplikacji, ponieważ może to spowodować, że nie będziemy spać ani spać późno. Ale z użyciem Instagram Tryb czarny może pomóc ci spokojnie spać.

To jest sposób na aktywację Instagram Dark Mode jest łatwy nawet dla starszych telefonów z Androidem lub dla użytkowników, którzy nie mogą aktywować funkcji Dark Mode bezpośrednio z aplikacji Instagram. Podczas próby!