Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oto jak lokalna firma HVAC przystosowała się podczas pandemii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oto jak lokalna firma HVAC przystosowała się podczas pandemii

Pandemia stanowiła wyzwanie dla branży usługowej, w tym HVAC.

Jedna rodzinna firma HVAC, GEM Plumbing & Heating, zaadaptowana przez wykonanie Zdalna pomoc od HomeX dostępne dla swoich klientów.

Co to jest?

Dzięki Remote Assist firmy HomeX właściciele domów mogą uzyskać odpowiedzi na typowe problemy z ogrzewaniem/chłodzeniem, hydrauliką i elektrycznością. Co więcej, właściciele domów mogą być w stanie rozwiązać te problemy.

Ponadto właściciele domów mogą to zrobić w bezpiecznym domu przez telefon lub za pośrednictwem czatu wideo i za ułamek kosztów osobistej wizyty.

Firma HVAC tworzy Remote Assistant

Oto jak GEM wykorzystuje swoją technologię zdalnego asystenta, aby pomóc swoim klientom:

Właściciel domu planuje zdalną sesję z ekspertem Remote Assist, korzystając z aplikacji mobilnej HomeX. Oprócz adresowania napraw i konserwacji, aplikacja mobilna HomeX może służyć do wirtualnych konsultacji i szacunków cenowych od ekspertów branżowych z GEM.

GEM szacuje, że 50% usług domowych można obsługiwać zdalnie. Klienci mogą zaoszczędzić nawet do 75% na kosztach wizyty serwisowej.

Do tej pory klienci najczęściej korzystali z aplikacji HomeX do:

  • Identyfikacja zamarzniętych rur
  • Problemy z podgrzewaczem wody
  • Problemy z termostatem
  • Przerwy w dostawie prądu w częściach domu
  • Generator nie uruchamia się
  • Wymiana filtrów, żarówek UV, podkładek nawilżacza i podobne prace.
  • Pytania dotyczące produktów systemowych i cen

Joseph Andrade, wiceprezes ds. usług domowych i komercyjnych w GEM Plumbing & Heating, powiedział, że te oszczędności zapewniają, że wartość aplikacji przetrwa pandemię.

Ale czy to w rzeczywistości nie oznacza mniejszych przychodów dla GEM?

„Naszym priorytetem w GEM Plumbing & Heating jest zawsze bycie zaufanym zasobem dla naszych klientów, zapewniając światowej klasy, zachwycające doświadczenie, niezależnie od tego, czy potrzebują ekspertyzy w zakresie ogrzewania, chłodzenia, hydrauliki czy elektryki. Współpraca z HomeX pozwoliła nam zaoferować wygodne, kompleksowe rozwiązanie, które lepiej im służy za pośrednictwem aplikacji HomeX. Usługa Remote Assist firmy HomeX, dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej HomeX — oraz online za pośrednictwem strony HomeX.com — umożliwia właścicielom domów bezpośrednie łączenie się z ekspertami technicznymi na żywo w celu pomocy w diagnozowaniu, a nawet wirtualnej naprawie typowych problemów domowych”, mówi Andrade dla Small Business Trends.

Rekommenderad:  Jak korzystać z nowego chatbota Google Bard AI

Mówi, że HomeX Remote Assist utrzymuje osobisty poziom opieki i zaufania.

„Dzięki Remote Assist nasi klienci otrzymują spersonalizowaną obsługę przez telefon lub czat wideo z wyszkolonym technikiem, który może zdiagnozować ich problem, a nawet zapewnić krok po kroku, aby pomóc naszym klientom bezpiecznie rozwiązać problem samodzielnie” Andrade mówi. „Dzięki wskazówkom technika Remote Assist właściciele domów mogą z łatwością naprawić takie rzeczy, jak wycieki, odblokować wywóz śmieci lub rozwiązać zwarcie, oszczędzając czas i pieniądze”.

Chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się, że GEM tnie swoje zyski, ograniczając liczbę wizyt techników w firmie, firma rozwija bazę lojalnych klientów.

Jej członkowie GEM Home Advocate mają bezpłatne telewizyty. Osoby niebędące członkami płacą 50 dolarów. Firma pokazuje, że dba o bezpieczeństwo klientów, ograniczając na razie kontakt osobisty.

„Zwłaszcza podczas pandemii zapewnienie całkowicie bezkontaktowego i wirtualnego doświadczenia za pomocą funkcji Remote Assist miało kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa naszej społeczności” — mówi Andrade. „Ta oferta zapewniła naszym klientom sporo oszczędności (zarówno czasu, jak i pieniędzy) oraz spokój ducha”.

Klient uzyskuje dodatkową korzyść, ponieważ aplikacja HomeX przechowuje historię serwisową, co oszczędza czas firmy GEM na odpowiadanie na przyszłe połączenia. A to z kolei pozwala klientom zaoszczędzić więcej pieniędzy.

I chociaż ta aplikacja była sprytnym rozwiązaniem na pandemię zdrowia, nadejdzie czas po pandemii i GEM wierzy, że aplikacja HomeX będzie dostępna w przyszłości, niezależnie od pandemii.

„Korzystając z HomeX Remote Assist, klienci GEM zmniejszą częstotliwość fizycznej wizyty technika w ich domu, co z kolei ograniczy czas i wydane pieniądze” — mówi Andrade. „Dzięki konsekwentnemu użytkowaniu aplikacja mobilna HomeX stanie się profilem domu, przechowującym wszystkie poprzednie wizyty i informacje techniczne oraz zapewniając właścicielom domów przypomnienia o konserwacji sezonowej i rocznej”.

Rekommenderad:  Zapomniałeś hasła Facebook? Zrelaksuj się, po prostu zresetuj za pomocą 3 Ta metoda!