Oto jak straciłem 25 funtów z Apple Watch Seria 5 (i ty też możesz)

Oto jak straciłem 25 funtów z Apple Watch Seria 5 (i ty też możesz) 1

Istnieje wiele powodów, dla których warto przybrać na wadze. Może codziennie siedzisz przy biurku i ledwo się ruszasz 9 do 5. Być może bierzesz leki, które powodują zaburzenia równowagi hormonalnej i przyrost masy ciała. Może jesteś kiepski w kontrolowaniu ile jesz lub co ty jesz. Ale nie cała nadzieja została utracona i istnieją nowe sposoby odzyskania kontroli.

Bez względu na to, jaki jest powód twojego przyrostu masy ciała, ważne jest, aby wiedzieć przede wszystkim, że jedynym sprawdzonym sposobem na kontrolowanie masy ciała jest ćwiczenie większej ilości i spożywanie mniejszej ilości kalorii. I potrzebujesz pomocy, aby to zrobić.

Pamiętaj jednak, że utrata wagi nie jest łatwa. Zabranie ciężaru zajęło trochę czasu, a spalenie go zajmie jeszcze więcej czasu.

Ale na szczęście w 2020 roku i później jest mnóstwo narzędzi, które pomagają schudnąć, ośmielę się powiedzieć: łatwiej?

Technologia to fantastyczna rzecz, a jeśli chcesz schudnąć i pozostać na dobrej drodze, potrzebujesz kilku rzeczy.

Czego potrzebujesz, aby zacząć

    Na Apple WatchIPhone. Aplikacja do liczenia kalorii i inteligentna waga.

Straciłem 25 funtów w ciągu zaledwie kilku miesięcy przy użyciu tych czterech narzędzi, ponieważ działają one jako system – więcej na ten temat poniżej.

Jak schudnąć z Apple Watch i iPhone

Te urządzenia są krytycznymi częściami podróży odchudzającej. Z Apple Watch i iPhone'a, będziesz mógł rejestrować swoje treningi, sprawdzać, ile kalorii spalasz każdego dnia, sprawdzać Trendy aktywności (porównując twoją bieżącą aktywność z przeszłością) i wiele więcej.

Otrzymasz powiadomienia na swój temat Apple Watch kiedy musisz wstać lub się poruszyć, a otrzymasz powiadomienie, gdy osiągniesz swoje cele związane z aktywnością na dany dzień.

>> Zwracaj uwagę na te alerty i dokładaj wszelkich starań, aby każdego dnia osiągnąć swoje cele związane z aktywnością. Twój Apple Watch pomoże ci utrzymać motywację i pozostać na dobrej drodze.

Mówiąc o motywacji, Apple Watch Konkursy aktywności pozwalają konkurować z przyjaciółmi, którzy noszą Apple Watch.

    Każdego dnia będziesz pracować, aby zdobyć maksymalnie 600 punktów aktywności w konkursie aktywności. Kto zbierze najwięcej punktów na koniec tygodnia, wygrywa nagrodę konkursową.

Oczywiście nagrodą nie są pieniądze ani wakacje, ale wkrótce zdasz sobie sprawę, że próba zdobycia prawa do przechwalania się będzie coraz częściej odsuwała się od kanapy i bieżni.

Jak rozpocząć Apple Watch Konkurs aktywności

    Otworzyć Aplikacja aktywności na Twoim Apple Watch lub iPhone.Znajdź Karta udostępniania przesuwając po swoim Apple Watchlub naciskając ikonę udostępniania na dole aplikacji Aktywność telefonu iPhone.Stuknij znajomego chcesz konkurować z i naciśnij Rywalizuj.

Jeśli nie masz przyjaciół, z którymi możesz konkurować, naciśnij + przycisk u góry aplikacji Activity na telefonie iPhone. Twój iPhone powinien automatycznie zapełnić znajomych, którzy są właścicielami Apple Zegarki, stamtąd możesz wybrać znajomych, których chcesz dodać.

>> Które Apple Watch jest najlepszy? The Apple Watch Seria 5 jest idealny do treningów, ponieważ jego wyświetlacz Always-on Display pozwala zerknąć na postęp treningu bez podnoszenia nadgarstka – i to przydaje się częściej, niż myślisz. Ponadto jego nowy i ulepszony czujnik tętna generuje mniej błędów niż mój Apple Watch Seria 3 zrobił.

Użyj aplikacji do liczenia kalorii

MyFitnessPal to kolejny istotny element sukcesu odchudzania. Oczywiście istnieją inne opcje liczenia kalorii; ale MyFitnessPal jest najbardziej popularna i zawiera ogromną bazę danych o crowdsourcowanych i zweryfikowanych posiłkach z odpowiednimi informacjami żywieniowymi.

MyFitnessPal doskonale integruje się z Twoim Apple Watch, umożliwiając płynną synchronizację działań z aplikacją. Dlaczego to ma znaczenie, pytasz?

Cóż, MyFitnessPal bierze pod uwagę aktywne kalorie spalony podczas treningów i realallots je do dziennego celu dotyczącego liczby kalorii (co oznacza, że ​​możesz zjeść trochę więcej).

W ten sposób możesz zobaczyć, że nie spożywasz więcej kalorii niż spalasz w ciągu dnia. Utrzymanie tej równowagi to gwarantowany przepis na zrzucanie zbędnych kilogramów.

>> Powinieneś stracić około funta tłuszczu na każdy 3, 500 nadmiar kalorii, które spalasz.

Aby automatycznie importować dane treningu do MyFitnessPal, musisz zezwolić na MyFitnessPal czytać dane treningowe z aplikacji Health na telefonie iPhone.

    Kran Ustawienia.Kran Zdrowie.Kran Dostęp do danych i urządzenia.Kran MyFitnessPal.Kran Włącz wszystkie kategorie.

Na koniec użyj inteligentnej skali

Inteligentne skale są jednym z moich ulubionych wynalazków w niedawnej pamięci. Czy chcesz, aby Twoja waga śledziła Twoje postępy i wprowadzała wszystkie te dane do łatwych do odczytania wykresów? Oczywiście, że tak!

Inteligentne wagi sprawiają, że śledzenie masy ciała, BMI, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej jest jeszcze łatwiejsze. Wszystkie te dane są automatycznie przesyłane do iPhone'a przez Wi-Fi.

Używam QardioBase 2 inteligentna skala i jest fantastyczna. Aplikacja pozwala na pierwszy rzut oka zobaczyć, ile masy schudłeś (lub przybierałeś) w ciągu ostatnich siedmiu dni, twoje BMI i czy jest w zdrowym zakresie, czy nie, masę mięśniową, tkankę tłuszczową i inne.

Aplikacja Qardio umożliwia także wyznaczanie inteligentnych celów, które pomogą Ci stracić zdrową wagę w określonym czasie.

Inteligentna waga pomoże Ci pozostać zmotywowanym i na bieżąco każdego dnia.

Na rynku dostępnych jest wiele tańszych inteligentnych wag, ale mogę ręczyć za jakość i skuteczność QardioBase. Jest droższy niż inne opcje, ale był wart każdego grosza.

Jak wspomniano wcześniej, utrata wagi nie jest łatwa. To zajmie dużo pracy i determinacji. Ale z pewną pomocą zwiększenie motywacji, kontrolowanie jedzenia i śledzenie postępów może przynieść wymierny i niezaprzeczalny sukces.

Wyświetlanie wyników w lustrze, wewnątrz aplikacji Activity i na inteligentnej skali pomoże Ci w końcu schudnąć i nie dopuścić do tego na dobre.