Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oto marcowe wydania na Netflix

W niektórych krajach miesiąc miłości kończy się miesiącem karnawału. Jednak marzec będzie dla Netflix czymś więcej niż maskami i trupami, bo ogłoszono już listę premier na ten trzeci miesiąc roku.

Seriale, filmy i filmy dokumentalne, które platforma planuje premierę i włączyć do serwisu za miesiąc marzec, pozostawią abonentów przyklejonych do ekranów swoich telewizorów, tabletów czy urządzeń mobilnych.

Netflix powita takie hity kinowe, jak „Transformers: Ostatni rycerz”, „Kong: Wyspa Czaszek”, „Walerian i miasto tysiąca planet” oraz „Credo zabójcy”, których z pewnością oczekiwali użytkownicy platformy Netflix od czasu jej premiery w kina.

„Dieta Santa Clarita”: trzeci sezon

Po długim oczekiwaniu Drew Barrymore i Timothy Olyphant powracają w trzecim sezonie nowatorskiej i zabawnej historii matki zupełnie innej od reszty. Nowa odsłona „Diety Santa Clarita” rozpocznie się w serwisie Netflix od 29 marca, więc będziesz miał 28 dni w miesiącu na nadrobienie zaległości.

„Queer Eye”: trzeci sezon

Znani jako „Fab Five”, Antoni Porowski, Jonathan Van Ness, Karamo Brown, Tan France i Bobby Berk powracają do Netflix z nowym sezonem stylu, mody i odnowy heteroseksualnych mężczyzn. Ich sposób doradzania i pomocy w generowaniu zmiany w poczuciu własnej wartości i stylu życia przyniósł im nagrodę Emmy za Najlepszy Reality Show i Najlepszy Zespół w Reality Show oraz nagrodę Teen Choice Award za najlepszą przestrzeń rzeczywistości. „Queer Eye” powraca na ulice 15 marca.

„Miłość, śmierć i roboty”

Wyprodukowany przez Davida Finchera we współpracy z Timem Millerem, „Love, Death & Robots” składa się z 18 krótkich filmów zebranych od artystów, filmowców i animatorów z całego świata. Od 15 marca każdy z filmów krótkometrażowych – futurystycznych i innych – zacznie być pokazywany na platformie streamingowej numer jeden na świecie.

„OA”: drugi sezon

Brit Marling powraca w drugim sezonie serialu, który pomogła stworzyć, „The OA”. Po trzech latach ukazania się na Netflixie, teraz, w 2019 roku, do serwisu trafi druga część tej historii. Ci, którzy są zwolennikami serialu, który „albo kochają, albo nienawidzą” będą musieli poczekać na to do 22 marca, ale jeśli pomyślimy, że na pewno czekają od 2016 roku na nowy sezon, to kilka dni więcej nie oznacza nic poważnego .

„Zakon”: pierwszy sezon

Stworzony przez Dennisa Heatona i Shelley Eriksen „The Order” będzie kolejnym serialem dramatycznym i horrorem, który zadebiutuje na platformie. Od 7 marca poznasz historię Jacka Mortona, studenta pierwszego roku college’u, który dołącza do legendarnego tajnego stowarzyszenia, które odnajduje się w świecie magii i potworów.

„Brud”: oryginalny biograf Netflix

Autobiografia zespołu metalowego, Mötley Crüe, trafi na platformę w samą porę. W związku z tym, że „Bohemian Rapsody” ukaże się w znakomitym sezonie rozdania nagród, a „Rocketman” – biografia Eltona Johna z udziałem Tarona Egertona – dwa miesiące przed premierą w kinach, a premiera „The Dirt” na Netflix 22 marca, z pewnością jest wydarzenie, które staje się pożądane.

„Rozbójnik”

Kevin Costner i Woody Harrelson występują w nowym tytule w reżyserii Johna Lee Hancocka „The Highwaymen”. Ta produkcja kryminalna, dramatyczna i tajemnicza zostanie wydana 29 marca i opowie historię Fran Hamer (Costner) i Maneya Gaulta (Harrelson), którzy w prawdziwym życiu byli odpowiedzialni za ściganie słynnej Bonnie & Clyde w roku 1934 .

„Potrójna granica”

Wydany 13 marca „Triple Frontier” z Benem Affleckiem opowie historię zorganizowanej siatki przestępczej, która powstała na potrójnej granicy utworzonej przez rzeki Iguazú i Paraná między krajami Argentyny, Brazylii i Paragwaju, które składa się z miejsca, które jest trudne do kontrolowania, co czyni go idealnym ośrodkiem schronienia dla przestępczości.

To tylko niektóre z tytułów, które tworzą marcowy skład Netflixa, więc zapraszamy Cię do poznania wielu innych:

Table of Contents