Oto najlepsze momenty CES 2020

Jak co roku odbywa się, Consumer Electronics Show 2020 stał się jednym z pierwszych przedstawicieli technologii w nadchodzących latach. Po zamknięciu pozostawia nas wszystkich ogrom oczekiwań na to, co nadejdzie.

W dniach, które miały miejsce, ilość zaprezentowanych innowacji, projektów i urządzeń wystarczyłaby, by przytłoczyć każdego. Dlatego, abyś nie miał wrażenia, że ​​możesz coś przeoczyć, tutaj przeprowadzimy Cię przez najbardziej uderzające odkrycia podczas CES 2020.

Technologia, gadżety i wiele innych

Najwyraźniej program taki jak CES narodził się z silnym ukierunkowaniem na rozwój technologii. Dlatego nie jest dziwne, aby znaleźć dużą liczbę reklam odnoszących się do klasyki tego samego podczas całego wydarzenia.

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795723_973_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgW tej kategorii wyróżnia się wielu wielkich. Na przykład reklamy takich firm jak Lenovo i Samsung mają wiele nowych funkcji. Pierwszy dał wszystko pod względem ekranów i monitorów, przynosząc publiczności ogromną ich różnorodność.

Zgodnie z linią, Acer wyróżnia się dużą liczbą portátiles To zaproponowało. Podobnie Samsung również wybrał ten obszar, ale przyniósł także wiadomości dotyczące sprzętu IoT i nowych robotów asystujących. Samsung był również odpowiedzialny za zapamiętywanie swoich nowych telefonów.

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795723_845_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgJednak tym, który ukradł show, był telefon koncepcyjny OnePlus Concept One, az drugiej strony, jeśli chodzi o gadżety, niewątpliwie wyróżniono kamerę GoPro i wiele akcesoriów. Wreszcie, jedną z najbardziej oczekiwanych reklam była rewelacja następnej Play Station 5 i prezentacja twojego logo.

Nowe technologie (spojrzenie w przyszłość)

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795724_6_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgETUC nie stał się największymi na świecie targami technologii, które pokazują elementy, które istnieją obecnie. W rzeczywistości znaczna część jego sukcesu polegała na ujawnieniu, jakie będą technologie przyszłości.

Myśląc o tym, nie jest dziwne, że można znaleźć tak wiele nowych robotyki w salach tej konwencji. W końcu, jeśli chodzi o tę i sztuczną inteligencję, widzimy, że przyszłość technologii leży w nich coraz bardziej.

Nie są to jednak jedyne dwie flagi, które wznoszą się na tym horyzoncie. Możemy również zobaczyć, w jaki sposób blockchain odgrywa coraz większą rolę w świecie biznesu. Rosną również oczekiwania dotyczące sieci 5G, a także możliwość, że zmienią one nasz stosunek do naszego środowiska.

Świat gier wideo się trzęsie

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795724_987_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgPS5 to nie jedyne duże ogłoszenie dotyczące gier wideo zaprezentowane na CES. Od nowych kart graficznych, monitorów i kontrolerów po nowe projekty komputerów i specjalne konsole do tych zadań – odegrali także wiodącą rolę.

Niektórzy wielcy, tacy jak Nvidia, mają wszystko, prezentując różne wysokiej klasy komponenty, aby poprawić wrażenia z gry. Ale nie tylko to się objawiło, konkurenci tego samego kalibru co Intel i AMD również postawili swoje najlepsze karty na stole. Widzieliśmy nawet nowe propozycje innych firm, takich jak ASRock, MSI, ASUS ROG i Razer.

Internet przedmiotów (IoT)

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795724_959_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgTkane miasto Toyota.

Kolejny z wielkich tematów poruszanych wielokrotnie podczas wydarzenia miał związek z tym, co obecnie znamy jako IoT. Coraz popularniejsza staje się tendencja do opracowywania sprzętu elektronicznego zdolnego do komunikowania się ze sobą i automatycznego reagowania na nasze prośby.

Nic więc dziwnego, że duże firmy, takie jak Samsung, ze swoimi SmartThings, Amazon, a nawet Google inwestuje w tym obszarze. Jedną z wielkich rewelacji tego wydarzenia był plan LG, aby nie tylko poprawić swoją sztuczną inteligencję, ale także stworzyć wirtualnego asystenta współpracującego z ekosystemem Internetu Rzeczy.

Wszystkie te inicjatywy realizują cel, który został pokazany jako wspólny temat na CES 2020, SmartHomes. Jednak niewiele prezentacji może być tak zauważalnych, jak prezentacja Toyoty, w której ujawnił swój zamiar pójścia o krok dalej, budując inteligentne miasto Woven City.

Ale nie wszystkie prezentacje na CES 2020 muszą obejmować monumentalne konstrukcje, aby mogły funkcjonować. Prawda, czasami drobne szczegóły, takie jak te urządzenia ułatwiające codzienne życie, mogą być wszystkim, czego firma musi się wyróżnić.

Transport i mobilność

https://image.businessinsider.com/5e149ea5855cc2437f31e769?width=1100&format=jpeg&auto=webpTemat, który nie przestał być nowością w ostatnich latach, to innowacje w świecie technologii w zakresie transportu. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, samochody zaczynają mutować, by stać się komputerami zdolnymi do transportu nas.

Opracowano wiele oczekiwań, a CES 2020 pozostawił środowisko z obiecującą atmosferą. Wyraźną próbką tego jest liczba prognoz dotyczących rozwoju pojazdów autonomicznych.

Wśród nich model zaprezentowany przez Mercedes-Benz był jednym z najbardziej znanych ze względu na futurystyczne i nieco obce powietrze, z którym został pokazany dzięki współpracy z programistami Avatar 2, którzy również skorzystali z tego wydarzenia, aby ogłosić swoje plany dotyczące tego oczekiwanego filmu fabularnego.

Kolejnym samochodem, który został wyróżniony, było nowe dzieło Audi: AI: me (Amy). W tym samochodzie koncepcyjnym funkcje normalnego samochodu zostały uzależnione od zdolności poziomu AI 4 aby działać niezależnie, podczas gdy użytkownicy korzystają z wrażeń rzeczywistości rozszerzonej.

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795724_669_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgWreszcie w sektorze transportu można powiedzieć, że było to najbardziej rewolucyjne ogłoszenie. We współpracy Hyundai i UBER firmy zaprezentowały pierwszy osobisty pojazd lotniczy przyszłości.

Healthtech

Kolejnym rosnącym trendem w CES jest technologia i świat zdrowia. Wykorzystanie zalet i udogodnień, jakie oferuje, może doprowadzić do odkrycia nowych procesów medycznych i urządzeń, które poprawią wyniki i skuteczność leczenia.

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795725_626_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgZ tego powodu ilość sprzętu HealthTech wydanego w tym roku była ogromna i zróżnicowana. Jako ciekawostkę firma Facebook Zadanie polegało na rozpoczęciu różnych inicjatyw ukierunkowanych na ten świat medycyny i było odpowiedzialne za ich prezentację podczas CES 2020.

Wreszcie w HealthTech wyróżnia się kolejny świetny wykładnik, jakim jest Beauty Tech, imponująca liczba firm z branży kosmetycznej, które przechodzą na tę falę innowacji i prezentują swoje prototypy na CES .

Inne chwile, o których warto wspomnieć

Każdego roku, po wielkich prezentacjach CES, odbywa się nagroda. Jest to znane jako „Innovation Awards” i, jak sama nazwa wskazuje, jest uznaniem najważniejszych elementów targów. Z tej okazji Samsung został zwycięzcą z ponad 38 nagrodami.

https://fikiri.net/wp-content/uploads/2020/01/1578795725_929_Oto-najlepsze-momenty-CES-2020.jpgUrządzenie Samsung Galaxy Note 10+ 5G było jednym ze zwycięzców tego wydarzenia.

Z drugiej strony wiele firm korzysta z tych targów, aby się zaprezentować i co ich wyróżnia. W tym przypadku przyszła kolej na platformę przesyłania strumieniowego Quibi, aby zrobić krok do przodu i wskazać powody, dla których może być lepszą alternatywą niż Netflix.

W innym obszarze powinniśmy wiedzieć, że nie tylko duże firmy i dostawcy widzą szansę na wzrost i ekspozycję na CES. W rzeczywistości, z coraz większą częstotliwością, widzimy, jak sektor detaliczny zyskuje na sile w tego rodzaju wydarzeniach.

Na koniec warto wspomnieć, że CES 2020 był również okazją do odnotowania, że ​​firmy uświadomiły sobie znaczenie cyberbezpieczeństwa. Przy kilku zagrożeniach około 2020 r. Powinno być jasne, że nadszedł czas na podjęcie działań. Dlatego wiele firm wykorzystało targi do opublikowania swoich propozycji dotyczących cyberbezpieczeństwa na ten rok.

Jak widać, różnorodności nie brakowało podczas targów CES 2020. Od największych do najmniejszych firm mieli okazję zaprezentować swoje różne oferty i kreacje. Chociaż każdy z nich był wyjątkowy we własnym stylu, istnieje szczegół, który łączy je wszystkie, a jest to zdolność do wypełnienia naszych umysłów dużą nadzieją i emocjami związanymi z krajobrazem technologicznym, który zobaczymy w 2020 roku.