Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oto najlepsze niezależne koncerty w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oto najlepsze niezależne koncerty w 2022 roku

W listopadzie 2021 r. rekord 4.5 milionów amerykańskich robotników zrezygnowali z pracy, co jest częścią trendu, który stał się znany jako Wielka Rezygnacja.

Wielu pracowników odchodzących z pracy zwraca się do freelancingu. Niektórzy wybierają pracę na własny rachunek jako dodatek do dochodów, inni dlatego, że pozwala im to na elastyczną pracę i realizację swoich pasji za lepszą płacę.

Pracodawcy powinni mieć na uwadze rosnące zapotrzebowanie na elastyczną, niezależną pracę. Jeśli przyjmują pracowników na zlecenie, pracodawcy powinni zawsze płacić niezależnym wykonawcom uczciwą stawkę, utrzymywać pełne szacunku i profesjonalne stosunki pracy oraz nadal oferować wspierające i konstruktywne informacje zwrotne.Najlepsze niezależne koncerty w 2022 roku

Remote, dostawca globalnych rozwiązań w zakresie płac, podatków, HR i zgodności dla zdalnych, rozproszonych zespołów, przygląda się, co najlepsze niezależne koncerty są właśnie teraz.

Na podstawie analizy 23 miejsc pracy w służbie zdrowia, fintech, technologii, marketingu i reklamie oraz logistyce, Remote ujawnił najlepsze oferty pracy dla freelancerów w USA,

Copywriter niezależny

Obecnie najpopularniejszym zajęciem dla osób prowadzących działalność na własny rachunek w USA jest copywriter. Badanie Remote wykazało, że w Stanach Zjednoczonych przeprowadza się 49 500 miesięcznych wyszukiwań ofert pracy jako copywriter, a freelancerzy zajmujący się copywriterami mają wiele możliwości znalezienia pracy. Copywriterzy w USA zarabiają średnio około 46 dolarów na godzinę.

W przypadku pracodawców zatrudnienie utalentowanego niezależnego copywritera w celu stworzenia przejrzystej, angażującej kopii może pomóc im uzyskać przewagę marketingową nad konkurencją.

Niezależny terapeuta

Drugim najlepszym niezależnym wykonawcą w 2022 roku jest terapeuta. W Stanach Zjednoczonych każdego miesiąca przeprowadza się średnio 368 000 wyszukiwań terapeutów, co potwierdza, jak bardzo jest popyt na ten zawód. Wspierając klientów w dokonywaniu pozytywnych zmian i rozwijaniu lepszego zdrowia psychicznego, niezależni terapeuci zazwyczaj zarabiają około 44 USD na godzinę w USA.

Rekommenderad:  Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do generowania kodów kreskowych i narzędzia online na komputery PC

Niezależny dyrektor kreatywny

Badania przeprowadzone przez Remote wykazały, że niezależni dyrektorzy kreatywni byli trzecimi najlepszymi pracownikami w 2022 r. Osoby pracujące jako dyrektorzy kreatywni zazwyczaj zarabiają około 96 USD na godzinę i są odpowiedzialni za nadzorowanie tworzenia zasobów i kierowanie zespołami kreatywnymi.

Niezależny menedżer mediów społecznościowych

Z 33 000 miesięcznych wyszukiwań w Stanach Zjednoczonych, Remote wymienia menedżerów mediów społecznościowych jako czwarte najbardziej lukratywne zlecenie niezależne. Osoby zajmujące się kontami marki w mediach społecznościowych zazwyczaj zarabiają około 26 dolarów na godzinę.

Niezależny analityk danych

Piąty najlepszy wolny strzelec w 2022 roku to analityk danych, który zarabia średnio 45 USD na godzinę.

Specjaliści ds. cyfrowego PR zajęli szóste miejsce na liście Remote, następnie inżynierowie oprogramowania, dystrybutorzy, specjaliści od bezpieczeństwa sieciowego i dziesiąty analitycy finansowi.

Najlepsze kraje dla freelancerów do życia i pracy

Remote przeanalizował również najlepsze kraje do życia i pracy w oparciu o średnią prędkość łącza szerokopasmowego, średnie wynagrodzenie freelancera, konkurencyjność rynku i stopę inflacji.

Stany Zjednoczone

Na pierwszym miejscu wśród freelancerów znajdują się Stany Zjednoczone, które mają jedną z najszybszych średnich łączy szerokopasmowych i drugą co do wielkości liczbę aktywnych ogłoszeń o pracę dla freelancerów. W Stanach Zjednoczonych średnia roczna pensja freelancera wynosi około 35 000 USD.

Niemcy

Na drugim miejscu są Niemcy, gdzie liczba aktywnych ogłoszeń o pracę dla freelancerów wynosi 22 157. Freelancerzy zarabiają w Niemczech średnie roczne wynagrodzenie w wysokości około 43 000 USD.

Szwajcaria

Trzecim najlepszym krajem do pracy na własny rachunek jest Szwajcaria, gdzie prędkość szerokopasmowego internetu wynosi średnio 229,96 megabitów na sekundę. Średnia pensja freelancera w Szwajcarii wynosi około 73 000 USD rocznie.

Na czwartym miejscu jest Wielka Brytania, za nim Francja, Holandia, Nowa Zelandia, Polska, Węgry i na dziesiątym miejscu Chile.

Rekommenderad:  To oficjalne: iPhone'y będą musiały mieć USB-C w 2024 roku