Otrzymać Amazonnajlepiej sprzedająca się bezprzewodowa ładowarka Anker za 32% zniżki

Ładowarki bezprzewodowe cieszą się popularnością na rynku i jest to uzasadniony powód. Ludzie nie lubią trzymać kabli w pobliżu, i właśnie ten problem rozwiązują te ładowarki. Jeśli używasz przewodowej ładowarki do ładowania telefonów i innych urządzeń, wiesz, jak trudno jest korzystać z telefonu podczas ładowania. Zawsze istnieje ryzyko odłączenia telefonu od ładowarki, jeśli odsuniesz go daleko.

Bezprzewodowa ładowarka Anker jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów w kategorii ładowarek bezprzewodowych na Amazon. Jest wyposażony w różne technologie, które pomogą Ci naładować urządzenie bez podłączania go do żadnego z portów. Zapewnia szybsze ładowanie urządzeń takich jak Samsung i iPhone'y dzięki wysokowydajnym chipsetom.

W przeciwieństwie do wielu innych ładowarek, ta obsługuje zarówno tryb pionowy, jak i poziomy, aby naładować telefon. W ten sposób możesz nadal oglądać filmy, prowadzić rozmowy wideo i wykonywać inne zadania bez utrzymywania telefonu w określonej orientacji. Ponadto jest przyjazny dla skrzynki, co oznacza, że ​​nie trzeba wyjmować obudowy z urządzenia, aby ją naładować. Każda obudowa o grubości poniżej 5 mm nie będzie dla ciebie problemem.

Anker Oferta bezprzewodowa ładowarka Produkt

W tej chwili jest to najlepszy czas, aby zdobyć tę bezprzewodową ładowarkę, ponieważ jest sprzedawana o 32% mniej niż jej pierwotna cena. Zwykle znajdziesz go za 18,99 USD na Amazon, ale umowa obniża cenę do 12,99 USD. Dla urządzeń z ponad 8, 000 recenzji, to naprawdę świetna okazja.

W pakiecie znajduje się podstawka PowerWave, kabel microUSB o długości 3 stóp oraz przewodnik powitalny.

Zdobądź bezprzewodową ładowarkę Anker

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych linków, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?