Otrzymuj najnowsze wiadomości Moto G8 Play

Jedną z wielkich zapowiedzi, jakie Lenovo ogłosił w tym roku, była Moto G8 Play, prostsza i tańsza wersja niż Moto G8 Plus. Jest to interesująca opcja dla osób szukających bardziej przystępnego smartfona pośredniego, który nadal oferuje dobre funkcje.

Ogólnie rzecz biorąc, Moto G8 Play wydaje się być tańszą opcją dla tych, którzy chcą nowoczesnego telefonu z dobrą wydajnością. Oczywiście nie będzie on działał tak dobrze, jak smartfon premium, ale może być bardzo przydatny w większości popularnych aplikacji i gier. Możesz sprawdzić wszystko na temat urządzenia i jeśli naprawdę jest tego warte!

1. Design

Na początek warto wspomnieć o wyglądzie i ogólnym wyglądzie Moto G8 Play. Wygląda praktycznie tak samo jak Moto G8 Plus, z największą różnicą jest kształt okrągłego detalu na górze urządzenia.

Tutaj znajduje się przednia kamera, aw Moto G8 Play szczegóły te są nieco bardziej otwarte. Co więcej, wszystko jest bardzo podobne, tylko kolory są bardziej nieprzezroczyste zamiast jasnego dotyku G8 Plus.

Z przodu prawie nie ma krawędzi między ramą urządzenia a jego ekranem. Okazuje się więc, że jest świetną opcją dla tych, którzy już chcieli bardziej nowoczesnego telefonu.

2. Screen

Ponieważ jest to tańszy smartfon, można sobie wyobrazić, że ekran nie jest tak dobry, jak na innych urządzeniach. W przypadku G8 Play wyświetlacz ma 6,2 cale i rozdzielczość HD + 750 x 1520 pikseli.

Zdecydowanie dziwne jest widzieć urządzenie, które w dzisiejszych czasach nie ma ekranu Full HD, więc może ci to trochę przeszkadzać. Zalecamy tutaj, aby spróbować obejrzeć urządzenie na żywo, aby zobaczyć, czy rozdzielczość ekranu jest zauważalna, czy nie.

3. Kamera

Jeśli chodzi o kamery, Moto G8 Play nie różni się niczym od innych smartphones w twoim przedziale cenowym. Na przykład w przedniej kamerze znajduje się 8 megapikseli. Obsługuje HDR i może nagrywać filmy Full HD z prędkością do 30 klatek na sekundę.

Tył ma trzy różne obiektywy. 13-megapikselowy aparat główny, jeden z nich 8 megapikseli i tylko jeden 2 megapikseli. Pomoże to w robieniu bardziej szczegółowych zdjęć lub z różnymi efektami.

Mają także obsługę HDR i niestety nagrywają tylko filmy Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę. Ponieważ jest to główna kamera urządzenia, ciekawe byłoby, że mógł nagrywać co najmniej 60 klatek na sekundę.

4. Wydajność

Ilekroć mówimy smartphones Tańsze, niezwykle ważne jest zwrócenie uwagi na ogólną wydajność. To decyduje o tym, jak dobrze aplikacje i gry będą działać na Twoim urządzeniu przez cały okres jego użytkowania.

W przypadku G8 Play ma układ Mediatek MT6771 Helio P70M i tylko 2 GB pamięci RAM. Ostrzegaliśmy Cię już, że będziesz mógł korzystać z aplikacji czatu, aplikacji zwiększających produktywność, a nawet niektórych lżejszych gier mobilnych.

Trudno będzie jednak uruchomić wymagające gry lub wiele aplikacji jednocześnie. Pamiętaj, że jest to urządzenie do bardziej swobodnego użytku.

5. Kolor

kolory moto g8

Moto G8 Play można znaleźć tylko w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Oba są bardzo piękne i mają bardziej nieprzejrzysty ton, ale w bardzo interesującym metalicznym stylu.

Najprawdopodobniej Lenovo nie będzie oferować modeli w innych kolorach. Ale oczywiście zawsze możesz to zmienić, kupując bardziej stylowe etui na smartfona.

6. Przechowywanie

Pod względem przestrzeni dyskowej G8 Play jest dość ograniczona. Ma tylko wewnętrzną wersję 32 GB, więc będziesz potrzebować karty micro SD, jeśli potrzebujesz dodatkowej pamięci.

Na szczęście akceptuje karty o pojemności do 512 GB, dzięki czemu możesz dowolnie zwiększać ten limit.

7. Bębny

Być może jednym z największych punktów G8 Play jest bateria. Jest identyczny z Moto G8 Plus, mając nic mniej niż 4.000 mAh pojemności.

Ponieważ ekran jest nieco mniejszy, z niższą rozdzielczością, a samo urządzenie nie jest zbyt wymagające, zapewnia to, że bateria działa znacznie dłużej. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z urządzenia powinno być całkiem możliwe do dwóch dni bez konieczności ładowania.

8. System operacyjny

Kolejną zaletą tego nowego urządzenia Lenovo jest to, że jest ono już wyposażone w system Android 9. Jest kilka smartphones prostszych pośredników, którzy polegają na tej wersji sistema, co jest bardzo pozytywnym punktem.

Po prostu nie wiadomo, czy model w końcu dostanie aktualizację Androida 10 do 2020 roku. Do tego czasu możesz przynajmniej cieszyć się najnowszymi funkcjami Androida.

9. Dane techniczne

Jak można się spodziewać po smartphones tak podobnie zewnętrznie, G8 Play mierzy prawie takie same jak G8 Plus. Nowy telefon ma 157,6 wysokość mm x 75,4 mm mm, 9 mm grubości i waży około 183 gramów.

10. Cena

moto g8 zagraj wiadomości

Moto G8 Play został oficjalnie wprowadzony na rynek w Brazylii w październiku 2019 r. Można go znaleźć zarówno w oficjalnym sklepie Motorola, jak iw innych sklepach internetowych i fizycznych w całym kraju.

Twoja cena początkowa to $ 1.099 przy spłacie na raty, ale możesz również uzyskać zniżkę, jeśli kupisz ją gotówką. W takim przypadku cena spada do 967,00 USD w większości sklepów.

Za to, co oferuje, cena jest rozsądna, ale przed zamknięciem zakupu warto ją porównać z innymi modelami.

Podobał Ci się Moto G8 Play?

Czy udało Ci się skorzystać z naszej listy, aby dowiedzieć się więcej o Moto G8 Play, jej nowościach i czy warto? Pamiętaj więc, aby zostawić komentarz i powiedzieć nam, co myślisz o urządzeniu.