Oukitel RT1 – najsolidniejszy tablet na rynku z baterią 10000 mAh

Czynności, które trudno nam kojarzyć z tabletami lub smartphones są coraz bardziej powiązane z tym technologicznym światem. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć dostęp do konkretnego oprogramowania, być obecnym w sieciach społecznościowych, czy komunikować się z innymi ludźmi, nawet najbrudniejsze prace już wymagają włączenia tych technologii, aby nadążyć za ewolucją rynku.

Ty smartphones Wytrzymałe są teraz łatwe do znalezienia, ale tablety zapewniają większą produktywność. Dlatego dzisiaj przedstawiamy jako sugestię Oukitel RT1, który jest najbardziej wytrzymałym tabletem na rynku z ogromną baterią.

Oukitel RT1 - Najsolidniejszy tablet na rynku z baterią 10000 mAh

Oukitel, który ma szeroką gamę smartphones robust, właśnie zaprezentował swój pierwszy solidny tablet, z myślą o konsumentach, którzy pracują w ekstremalnych warunkach, ale potrzebują wszechstronności i wydajności jednego z tych urządzeń, aby wesprzeć swoje działania.

Dlatego Oukitel RT1 posiada certyfikaty IP68 i IP69K, które gwarantują mu większą odporność na wodę i kurz w różnych warunkach. Ponadto był testowany zderzeniowo do 1,5 liczniki, dzięki czemu są odporne również w takich sytuacjach.

Oukitel RT1 – najsolidniejszy tablet na rynku z baterią 10000 mAh 1

Ogromna bateria o pojemności 10000 mAh zagwarantuje znaczną autonomię, bez uszczerbku dla wydajności, nawet z dala od ładowarki przez wiele godzin.

Zawiera przednią i tylną kamerę 16 MP, zapewniającą nagrywanie wideo HD i dobrej jakości zdjęcia. Jest idealny do rozmów wideo, a nawet wysyłania zdjęć do klientów lub firmy z wykonywanej pracy.

Oukitel RT1 – najsolidniejszy tablet na rynku z baterią 10000 mAh 2

Ekran ma 10,1 cali, o rozdzielczości FullHD+, ma procesor Helio P22 i 4 GB RAM + 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozbudowy o kartę microSD. Ponadto jest to dual-SIM LTE.

Ten wytrzymały tablet Oukitel RT1 jest dostępny w kolorze czarnym i pomarańczowym za 228,20 € (z powiązanymi opłatami).

Oukitel RT1