Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Oznacz swoje produkty za pomocą niestandardowych opakowań

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Oznacz swoje produkty za pomocą niestandardowych opakowań

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Wywarcie dobrego pierwszego wrażenia na klientach jest ważne dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Indywidualne rozwiązania w zakresie opakowań mogą pomóc firmom osiągnąć ten cel. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach popyt na niestandardowe opakowania dla małych firm stale rośnie.Co to jest opakowanie niestandardowe?

W przeciwieństwie do uniwersalnego rozwiązania opakowaniowego, opakowania niestandardowe są w wyjątkowy sposób dostosowywane do specyficznych potrzeb małej firmy. Kształt, rozmiar, materiały, kolor i styl opakowania są modyfikowane w celu odzwierciedlenia działalności firmy i stworzenia wyjątkowego doświadczenia zakupowego. Oprócz pytania, czym jest niestandardowe opakowanie, należy również zapytać, czym jest branding w biznesie, ponieważ idą one ręka w rękę w dzisiejszym eCommerce i biznesie skoncentrowanym na wysyłce.

Jak ważne jest niestandardowe opakowanie?

Rosnąca konkurencja oznacza, że ​​firmom trudniej jest przekonać potencjalnych klientów do zakupu od nich. Niestandardowe opakowanie jest ważnym narzędziem do przyciągnięcia uwagi klienta i podniesienia poziomu doświadczenia użytkownika. Jeśli zostanie to zrobione kreatywnie, może również pomóc małym markom biznesowym uzyskać wyraźną przewagę konkurencyjną.

Niestandardowe opakowania dla małych firm: kluczowe korzyści

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę firm wykorzystujących niestandardowe opakowania w celu zwiększenia sprzedaży, czy powinieneś rozważyć tę opcję? Z perspektywy małej firmy wybór niestandardowego opakowania do sprzedaży detalicznej może otworzyć kilka możliwości. Zbadajmy bardziej szczegółowo.

Doskonałe wrażenia klienta

W wielu przypadkach opakowanie Twojego produktu to pierwszy rzut oka na Twoją markę. Dzięki unikalnemu opakowaniu możesz zapewnić doskonałe wrażenia użytkownika od samego początku.

Jeśli wiele filmów z rozpakowywania w mediach społecznościowych jest czymś godnym uwagi, klienci tworzą opinię i więź z firmą, zanim jeszcze otworzą paczkę. To sprawia, że ​​warto skupić się na dostosowywaniu opakowań, aby poprawić wrażenia klientów. I nie zapomnij również użyć najlepszej taśmy transportowej, ponieważ może to poprawić wrażenia.

Zwiększona świadomość marki dzięki niestandardowym pudełkom wysyłkowym

Głównym wyzwaniem dla dzisiejszych firm jest wyróżnienie się. Nie jest to łatwe, gdy rynek jest zaśmiecony podobnymi produktami. Spersonalizowane pudełka wysyłkowe mogą sprostać temu wyzwaniu, tworząc naprawdę wyjątkowe wrażenie. Dostosowane pudełka wysyłkowe mogą odzwierciedlać markę i pomóc w nawiązaniu silniejszej więzi z klientami.

Rekommenderad:  4 sposoby automatyzacji docierania do zimnych wiadomości e-mail za pomocą Mailshake

Zmniejszone opłaty za wysyłkę

Wybór niestandardowego opakowania ma sens również z punktu widzenia kosztów. Wybierając tę ​​opcję, firmy mogą uniknąć używania większych pudeł, których nie potrzebują. Jest to sprytny pomysł, zwłaszcza że firmy spedycyjne pobierają opłaty za objętość oprócz wagi paczki. Dlatego pamiętaj, aby zajrzeć do najtańszego miejsca na zakup pudełek, aby obniżyć całkowity koszt.

Jakie dostosowania mogą wprowadzić firmy do swoich opakowań?

Dzięki niestandardowym opakowaniom firmy mogą podążać w wielu różnych kierunkach. Od unikalnych projektów pudełek po specjalne projekty naklejek — obecnie dostępnych jest kilka opcji dostosowywania. Oto kilka do rozważenia:

  • Niestandardowe pudełka: Istnieje wiele sposobów dostosowywania pudełek. Ich kształt, rozmiar, kolor i materiał można dopasować do wizerunku marki.
  • Niestandardowe naklejki: opłacalnym sposobem na spersonalizowanie opakowania jest zainwestowanie w niestandardowe naklejki. Zaletą niestandardowych naklejek jest to, że są wodoodporne, co może być przydatne podczas wysyłki produktów.
  • Dostosowana pieczątka: Inną prostą i niedrogą opcją projektowania jest skorzystanie z niestandardowych pieczątek. Pieczęć może zawierać logo firmy lub slogan, aby rezonować z klientami.
  • Indywidualna taśma pakowa: Taśmy samoprzylepne pomagają zabezpieczyć pudełka, ale można je również dostosować, aby odzwierciedlały markę.
  • Torby na zamówienie: Torby na zamówienie mogą być pomocne dla firm produkujących solidne produkty.

Jak uzyskać niestandardowe opakowanie dla mojego produktu?

Dzięki wielu dostawcom rozwiązań w zakresie opakowań biznesowych uzyskanie niestandardowego opakowania dla Twojej firmy stało się dość łatwe. Istnieje wielu dostawców rozwiązań, którzy specjalizują się w dostosowywaniu wszystkich elementów opakowania, w tym niestandardowych naklejek, toreb i nie tylko. Są też firmy, które umożliwiają zaprojektowanie opakowania. Oni z kolei zajmą się produkcją elementów dla Ciebie. Sprawdźmy kilka z nich.

21 najlepszych miejsc do zamawiania niestandardowych opakowań: oznakuj opakowanie wewnątrz i na zewnątrz pudełek z produktami

1. Packlane

Packlane oferuje pełną personalizację i jest wyposażony w przyjazne dla użytkownika narzędzie do projektowania 3D. Dzięki Packlane będziesz mógł wybierać spośród czterech rodzajów pudełek niestandardowych: pudełko pocztowe, pudełko produktowe, pudełko wysyłkowe i pudełko wysyłkowe econoflex. Kolejną korzyścią wynikającą z wyboru tego dostawcy rozwiązań jest to, że dostarczają produkty zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi.

2. UDrukowanie

UDrukowanie to kolejna opcja kompleksowych, niestandardowych rozwiązań opakowaniowych. Specjalizują się w personalizacji wielu elementów opakowań, takich jak naklejki, etykiety, pudełka, torby i woreczki. UPrinting ma również 24/7 obsługi klienta w celu odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Rekommenderad:  10 najlepszych kanadyjskich spółek użyteczności publicznej do kupienia w maju 2023 r

3. Etsy

Etsy oferuje szereg opcji niestandardowych i ręcznie robionych elementów do przesyłek pocztowych i paczek. Etsy to dobre miejsce do szukania opłacalnych opcji.

4. Naklejka muł

Naklejka muł specjalizuje się w niestandardowych naklejkach. Tutaj znajdziesz szeroką gamę naklejek, etykiet i ulotek pocztowych. Oferują bezpłatną wysyłkę i bezpłatne dowody online na całym świecie.

5. Pakiet pomocy

Pakiet pomocy zaspokaja potrzeby małych firm poszukujących opłacalnych rozwiązań w zakresie opakowań niestandardowych. Oferują niskie minimalne ilości zamówień, szybkie opcje realizacji i łatwy w obsłudze edytor online.

6. Papierniczy

NA Papierniczy, znajdziesz szereg niestandardowych opcji pakowania produktów. Należą do nich pudełka, torby, koperty i taśmy. Przyjazne dla użytkownika studio projektowe online umożliwia zaprojektowanie własnego opakowania. A dzięki wysyłce tego samego dnia łatwiej jest dostarczyć produkty na czas.

7. ShipBob

ShipBob jest dostawcą 3PL, który łączy swoją technologię zarządzania zapasami z ogólnokrajową wewnętrzną realizacją zamówień. W przeciwieństwie do innych dostawców rozwiązań, ShipBob nie oferuje niestandardowych taśm i ma ograniczenia rozmiaru pudełek.

8. Twórca pudełek

Twórca pudełek zapewnia małym firmom niestandardowe opcje pakowania, w tym etykiety produktów i pudełka. Firma ma 8 lokalizacjach w Oregonie, Waszyngtonie i Arkansas.

9. Arka

Arka oferuje niestandardowe opakowania z nadrukiem dla małych firm. Wśród oferowanych produktów znajdują się pudełka, naklejki i taśmy. Mają prosty proces, który polega na wyborze produktów, wymiarów i ilości online. Firmy mogą zaoferować Arce swoje dzieła i otrzymać dowód w ciągu zaledwie dwóch dni.

10. Dopracuj opakowanie

Udoskonal opakowanie oferuje bezpłatne wyceny, bezpłatne wsparcie projektowe, niskie minimum i doskonałą obsługę klienta. Firma oferuje czat na żywo, aby pomóc firmom w natychmiastowym uzyskaniu pożądanego wsparcia. Przy dużych zamówieniach Refine Packaging oferuje atrakcyjne rabaty. Ostateczne zamówienie jest dostarczane w ciągu 8-10 dni roboczych.

11. Packola

Niestandardowe pudełka i opakowania: projektowanie i zamawianie online | Packola

Packola ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala małym firmom zaprojektować niestandardowe opakowanie w ciągu kilku minut. Jego narzędzie do projektowania online umożliwia tworzenie dostosowanych do potrzeb pudełek pocztowych, pudełek wysyłkowych i pudełek na produkty. Nie ma minimalnej ilości zamówienia, a strona obsługuje czat na żywo.

Rekommenderad:  Limity dochodów tradycyjnych i Roth IRA na 2023 r

12. Marka w kolorze

Indywidualne pudełka wysyłkowe dla każdego – brandINcolor

Marka w kolorze oferuje pudełka pocztowe, pudełka wysyłkowe, a nawet pudełka na pizzę do personalizacji. Minimalna liczba zamówień to 25 pudełek i zapewnia szybką wysyłkę (3 dni). Firma przedstawia przykłady wcześniejszych prac jako inspirację.

Niestandardowe wskazówki dotyczące pakowania dla małych firm

Nie wszystkie firmy mogą wiedzieć, od czego zacząć od niestandardowego opakowania. Czy powinni iść z pełnym pakietem niestandardowych rozwiązań, czy też powinni zacząć powoli od kilku elementów, takich jak niestandardowe pudełka i dostosowane materiały opakowaniowe? Oto kilka wskazówek dla właścicieli małych firm zainteresowanych tą opcją:

  • Skoncentruj się na funkcjonalności: wybrane przez Ciebie rozwiązanie opakowaniowe powinno pasować do Twojego celu. Dlatego ważne jest, aby skupić się na funkcjonalności. Na przykład, czy wybrany materiał pudełka odpowiednio chroni produkt w środku? Ważne jest, aby znaleźć odpowiedź przed podjęciem decyzji biznesowej.
  • Spersonalizuj to: Cały sens spersonalizowanych opakowań polega na tym, aby pomóc firmom w dodaniu osobistego charakteru do ich marki. Pomyśl, jak sprawić, by proces rozpakowywania był wyjątkowy dla Twoich klientów. Możesz dodać notatkę lub użyć opakowania, aby oferować rabaty.
  • Dołącz próbki: Prostym sposobem na uczynienie opakowania interesującym i przyjaznym dla użytkownika jest dodanie próbek. Może to być skuteczny pomysł promocyjny, aby zadowolić klientów.
  • Wykonaj obliczenia: jeśli po raz pierwszy próbujesz dostosować opakowanie, ważne jest, abyś wykonał kilka obliczeń, zanim zdecydujesz się na jednego dostawcę rozwiązań.