Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Ożyw swoje domowe biuro prostym i niedrogim wystrojem wnętrz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ożyw swoje domowe biuro prostym i niedrogim wystrojem wnętrz

Praca z domu stała się ostatnio rzeczywistością dla wielu osób. Co sprawia, że ​​Twoje biuro jest dla Ciebie produktywną oazą? Dla niektórych są to akcesoria na biurku. Dla innych otoczenie zwraca ich uwagę, gdy potrzebują przerwy od ekranu. Jeśli odnawiasz swoje domowe biuro, potrzebujesz inspiracji na kilka pomysłów na wystrój biura, które mogą Ci się spodobać.

Świeży nowy wygląd

Czasami świeża warstwa farby robi różnicę na całym świecie. Jeśli Twoje domowe biuro mogłoby być jaśniejsze, wyobraź sobie, jak nowy wesoły kolor może zmienić Twoje nastawienie. Lub jeśli umieścisz nową tapetę z niezwykłym wzorem na jednej ze swoich ścian. Znajdź idealną farbę lub tapetę i obserwuj wyprzedaże. To zadanie typu „zrób to sam” jest czymś, co możesz zrobić w ciągu jednego dnia – będziesz żałować, że nie dokonałeś tej zmiany wcześniej!

Akcesoria na biurko

Twoje biurko lub stacja robocza to organizacja. Cokolwiek używasz każdego tygodnia, musi być w zasięgu ręki i służyć funkcjonalnemu celowi. W zależności od wykonywanego zawodu możesz potrzebować artykułów piśmiennych, podstawy do monitora, aby podnieść monitor do poziomu oczu, ergonomicznej klawiatury i myszy, lampy biurkowej lub organizera na biurko. Wszystkie te elementy mogą przyczynić się do produktywnego środowiska pracy. Oprócz tego, czego potrzebujesz do produktywnej pracy, możesz także chcieć mieć na biurku jeden lub dwa sentymentalne przedmioty — wyjątkowe zdjęcie, figurkę lub dzieło sztuki.

Półki i regały

Czasami po prostu zorganizowanie miejsca pracy robi cuda dla twojego zdrowia psychicznego. Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu jest szczególnie ważne w Twoim środowisku pracy. Jeśli masz książki, materiały referencyjne, segregatory itp. Rozrzucone po biurze, regał lub regał poprawią Twoją produktywność, porządkując miejsce pracy. Dzięki regałowi możesz dodać roślinę, ulubione zdjęcia lub książki, które cieszą oczy. Możesz także dodać „półkę na bibeloty” do jednej ze ścian swojego biura. Te długie wąskie półki są idealne na zawsze małe zdjęcia, rośliny lub pamiątki.

Rekommenderad:  Larry Augustin z SugarCRM: Hype Cycle AI wyprzedza technologię, Blockchain jest już gotowy

Meble

Być może nadszedł czas, aby zmienić meble na coś bardziej funkcjonalnego. Dzięki dokładnym badaniom będziesz w stanie znaleźć coś w swoim przedziale cenowym, a nawet lepiej, coś na wyprzedaży. Biurka mogą być od bardzo prostych do luksusowych. Preferowane może być biurko z szufladami lub bez, w kształcie litery L, kwadratowe lub prostokątne, aby pasowało do układu domowego biura.

Być może zainteresuje Cię stojący konwerter biurkowy, który podnosi monitor do poziomu oczu, gdy stoisz – doskonale wpływa na krążenie krwi, dzięki czemu nie musisz siedzieć godzinami. Kiedy siedzisz, możesz potrzebować ergonomicznego krzesła. Przedział cenowy jest różny, ponieważ można kupić coś podstawowego, ergonomicznego lub wyściełane wysokie skórzane krzesło. Aby zapewnić sobie długotrwały komfort, jeśli to możliwe, warto przetestować krzesło sklepowe, aby upewnić się, że jest wszystkim, czego potrzebujesz.

Rośliny

Rośliny można umieścić w dowolnym miejscu w domowym biurze. Możesz chcieć mieć małą roślinę na biurku, regale lub parapecie. Możesz chcieć mieć wiszącą roślinę zwisającą z regału lub możesz mieć miejsce na roślinę podłogową. Niezależnie od preferencji, rośliny są korzystne w trzech celach. Oczyszczają powietrze, pobierając dwutlenek węgla i uwalniając tlen, zmniejszają stres i niepokój oraz dodają koloru do domowego biura. Nie masz zielonego kciuka? Bez obaw. Wiele sklepów oferuje plastikowe rośliny, które wyglądają tak realistycznie, że nie można stwierdzić, że są fałszywe, chyba że ich dotkniesz. Bez zamieszania, bez bałaganu!

Obicia ścienne

To, co umieścisz na ścianach, może Cię zainspirować lub uspokoić przez cały dzień. Możesz być zainteresowany jednym lub kilkoma nadrukami z określonym motywem, np. uspokajającym widokiem na plażę lub ocean. A może motywacyjny wyraz. Możesz mieć stopnie naukowe lub certyfikaty, którymi chciałbyś się z dumą pochwalić. Możesz także mieć specjalne zdjęcia rodziny lub zwierzaka, które chcesz powiesić na ścianie.

Rekommenderad:  Jak stworzyć inspirujące biuro domowe w 2023 roku

Oprócz tych estetycznych przedmiotów możesz również chcieć kilku funkcjonalnych rzeczy. Jeśli jesteś wzrokowcem i chcesz mieć na ścianie przypomnienia lub ważne przedmioty, tablica korkowa lub biała tablica będzie idealna. Chociaż kalendarze elektroniczne są łatwo dostępne, możesz chcieć mieć duży kalendarz na ścianie. Wreszcie, pójście do starej szkoły może być atrakcyjne przez udekorowanie jednej ściany dużym zegarem. Drabiny ścienne są świetnymi punktami centralnymi, gdy potrzebujesz przerwy na zdrowie psychiczne.

Cyrkulacja powietrza

W zależności od pory roku w domowym biurze możesz potrzebować wentylatora, grzejnika lub nawilżacza. Duszne, gorące biuro nie sprzyja wykonywaniu pracy. Ani zimne stopy, ani dłonie w środku zimy. A co jeśli masz alergię lub astmę? Na szczęście możesz wybrać wiele wentylatorów, grzejników i nawilżaczy z Internetu lub w sklepie. Wentylator biurkowy, grzejnik podłogowy lub nawilżacz mogą być odpowiednie dla Ciebie, w zależności od wielkości Twojego biura i sposobu przepływu powietrza.

Więcej technologii

Jeśli masz trochę więcej pieniędzy w swoim budżecie, możesz mieć na oku kilka technicznych produktów, które mogą sprawić, że Twój dzień pracy będzie bardziej produktywny. Ergonomiczna mysz lub klawiatura mogą ułatwić Ci poruszanie się i zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu cieśni nadgarstka. Produkty te mogą być również bezprzewodowe Bluetooth i synchronizować się z laptopem. Jeśli planujesz zakup nowego laptopa, możesz sprawdzić ceny, marki i funkcje.

Ponieważ technologia stale ewoluuje, konieczne są dobre badania, aby określić, który laptop lub produkt techniczny spełnia Twoje potrzeby. Zawsze szukaj wyprzedaży, ponieważ produkty technologiczne są drogie dla większości ludzi. Nie musisz kupować najbardziej estetycznie wyglądającego produktu, ale te funkcjonalne mogą zdziałać cuda.

Wybór tego, co jest dla Ciebie odpowiednie

Piękno ulepszania wystroju biura polega na tym, że można to robić etapami. Połowa zabawy to odwiedzanie stron internetowych, szukanie idealnego przedmiotu do domowego biura i tworzenie listy. Idealnie byłoby, gdybyś mógł zobaczyć listę życzeń produktów w sklepie, zanim zdecydujesz się na zakup. Korzystając z listy, możesz dokonać kilku miesięcznych zakupów, na które Cię stać. Pamiętaj, że nie potrzebujesz markowych produktów, jeśli masz ograniczony budżet. Zanim się zorientujesz, Twoje biuro będzie wszystkim, czego zapragniesz. Poczujesz się bardziej produktywny i pełen energii do pracy w domu. A zatem, jakie pomysły przykuwają twojego wewnętrznego projektanta?

Rekommenderad:  101 sposobów promowania swojej firmy – zarówno online, jak i offline

Powiązane lektury: