P1 Select to najnowsza gra kultowego dewelopera Roguelike …

Deweloper sekty, Michael Brough, twórca słynnego 868-Hack, Imbroglio i Cinco Pope, po cichu wydaje swoją najnowszą grę: P1 Select. Jest teraz dostępny w App Store, a jeśli go nie znasz, to kolejny skomplikowany roguelike.

Gra toczy się dalej 9 Różne poziomy, wszystkie generowane losowo. Jest 9 grywalne postacie (patrz trend tutaj?), wszystkie z własnymi umiejętnościami. Ta eklektyczna kolekcja obejmuje Midas, Fast!, Phaser, Doom, Dashe, X-Ray, Bounch, Pop / Up i Vish.

P1 Select to najnowsza gra kultowego twórcy roguelike, Michaela Brough 2

Strona ze sklepami z aplikacjami opisuje ją jako „Broughlike”, co oznacza „roguelike” znajdujący się na niezwykłej małej siatce. Opis obiecuje także „okrutnym potworom”, że wiele magicznych pierścieni zostanie zebranych, aby użyć specjalnej mocy ataku twojej postaci. Z tego, co widziałem, można oczekiwać, że będzie pasować do stylu i pomysłów wcześniejszych prac Brough.

Powinieneś także szukać piramidy płatnej na każdym poziomie, szczególnie jeśli chcesz uzyskać jak najwyższy wynik i wspiąć się na tabelę liderów. Z załączonych zrzutów ekranu nadal nosi ręcznie rysowany styl szkicu Brough z Cinco Pope i Imbroglio.

Ogólnie od wielu lat jesteśmy wielkimi fanami twórczości Michaela Broughsa. Sprawdziliśmy 868-Hack w 2013 roku, chwaląc go w tym czasie, ponieważ była to niewielka gra, która często była interesująca i tajemnicza.

P1 Select to najnowsza gra kultowego twórcy roguelike, Michaela Brough 3

Nie miałem czasu wypróbować Pinco Pope, ostatniej gry, o której słyszałem, że można grać tylko w języku portugalskim. Jeśli jesteś narzekać na zalety darmowych premier do grania w App Store, zdecydowanie polecam sprawdzenie elementów Brogue, aby ulepszyć grę mobilną.

P1 Select jest teraz dostępny do pobrania w App Store. Obecnie cena wynosi £ 2, 99, co również jest zgodne z jego poprzednią pracą.

Sprawdź naszą sekcję aktualności, aby znaleźć najnowsze i najlepsze gry.