PadGrid kondensuje układ ekranu głównego na iPadach z jailbreakiem

Każdy, kto ma iPada, wie, że układ ekranu głównego jest zablokowany do określonej siatki bez możliwości regulacji po wyjęciu z pudełka.

Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest to, że możesz mieć widżety po lewej stronie ekranu i aplikacje po prawej stronie na pierwszej stronie. Konfiguracja ekranu głównego w ten sposób powoduje kondensację ikon aplikacji. Jednak nie jest to idealne rozwiązanie dla pozostałych stron.

Osoby zainteresowane gęstszym układem ekranu głównego na swoim iPadzie po jailbreaku mają szczęście dzięki nowemu i bezpłatnemu ulepszeniu jailbreak o nazwie PadGrid przez programistę iOS PoomSmart.

PadGrid kondensuje układ ekranu głównego na iPadach z jailbreakiem 1

Przed (na górze) i po (na dole).

Jak widać na powyższych przykładach zrzutów ekranu, PadGrid może skutecznie zwiększyć gęstość rozmiaru siatki ekranu głównego iPada z 5×6 do 5×8.

Rezultat jest, przynajmniej moim zdaniem, o wiele bardziej szanowany dla ogromnej powierzchni ekranu iPada. Nigdy nie rozumiałem dlaczego Apple pozwoliło na tak dużo pustego miejsca na ekranie głównym iPada, ale jestem szczególnie podekscytowany, że PadGrid oferuje rozwiązanie dla jailbreakerów z tym samym problemem.

Ci, którzy są zainteresowani wypróbowaniem PadGrid, mogą pobrać to ulepszenie za darmo z osobistego repozytorium PoomSmart za pośrednictwem swojego ulubionego menedżera pakietów. Ulepszenie jest przeznaczone dla iPadów po jailbreaku z systemem iPadOS 7-14 i jest open source na stronie dewelopera GitHub.

Jeśli nie korzystasz jeszcze z osobistego repozytorium PoomSmart, możesz dodać je do wybranego menedżera pakietów za pośrednictwem następującego adresu URL:

https://poomsmart.github.io/repo/

Czy planujesz zwiększyć gęstość ikon aplikacji na ekranie głównym dzięki nowemu ulepszeniu PadGrid? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.