PaperMedia, alternatywa dla Canva z materiałem o bezpłatnej jakości

Procesy związane z projektowaniem graficznym oraz tworzeniem banerów, logo i obrazów w ogóle są bardzo proste dzięki aplikacjom takim jak Canva. Jednak wiele najbardziej atrakcyjnych elementów podlega opłacie, co zniechęca wielu użytkowników. Mimo to i zaczynając od drzwi otwieranych przez to rozwiązanie, wielu innych pojawiło się z podobną mechaniką, ale bez wymogów płatności w celu uzyskania atrakcyjnego materiału. W tym sensie chcemy przedstawić taki, który ma bardzo dobry materiał do zaprojektowania każdego rodzaju obrazu, którego potrzebujesz.

To PaperMedia, aplikacja internetowa z wieloma predefiniowanymi projektami, które można dostosować w bardzo prosty sposób, aby uzyskać profesjonalne obrazy w kilka minut.

Alternatywa dla Canva o wiele bardziej dostępna

PaperMedia, alternatywa dla Canva z materiałem o bezpłatnej jakości 1

Czasami korzystanie z Canva jest frustrujące, widzisz świetny projekt i nie możesz go używać, ponieważ jest płatny, jednak zawsze będą alternatywy. Doskonałą obudową jest PaperMedia, która z mechanizmem podobnym do Canva oferuje możliwość stworzenia doskonałego materiału i nic nie płacąc. Jeśli jesteś zaznajomiony z procesem lub nie, będzie to co najmniej dlatego, że aplikacja jest bardzo intuicyjna. Co najważniejsze, aby z niego skorzystać, nie trzeba płacić i trzeba się zarejestrować za pomocą adresu e-mail.

PaperMedia, alternatywa dla Canva z materiałem o bezpłatnej jakości 2

Aby rozpocząć, po zalogowaniu się i w panelu głównym musisz wybrać szablon, którego chcesz użyć. Następnie przejdziesz do obszaru roboczego, w którym będziesz mógł dostosować wszystkie elementy wybranego szablonu.

PaperMedia, alternatywa dla Canva z materiałem o bezpłatnej jakości 3

Materiał prezentowany przez PaperMedia jest naprawdę świetny, a dostępne obrazy są bezpłatne i pochodzą z Pixabay.

W obrębie obrazu możesz modyfikować czcionki, dodawać zdjęcia, zmieniać układ, a nawet przesyłać własne obrazy, aby spersonalizować je znacznie bardziej. Na koniec możesz pobrać lub udostępnić go bezpośrednio w sieciach społecznościowych.

Aby to udowodnić kliknij ten link.