Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pasuje do Samsung Gear Fit 2 Recenzja: Więcej niż godna aktualizacja

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pasuje do Samsung Gear Fit 2 Recenzja: Więcej niż godna aktualizacja

Firma Samsung dysponuje specjalistyczną wiedzą w zakresie szerokiej gamy produktów dostosowanych do różnych potrzeb, a w ostatnich latach wyraźny jest wzrost zainteresowania urządzeniami związanymi ze zdrowiem i fitnessem. A czemu nie, istnieje duże zapotrzebowanie na trackery fitness i niektóre produkty, które można nazwać boosterami motywującymi do pójścia na siłownię lub wyjścia na wycieczkę. Urządzenia te z każdą iteracją stają się coraz bardziej przyjazne i coraz bliżej dokładności. Ale to wszystko ma dobrą cenę! Pamiętacie Samsung Gear Fit z zeszłego roku? Koreańska firma właśnie wymyśliła następcę w postaci Dopasowanie przekładni 2. Jak dobry jest ten produkt w porównaniu z oryginalnym Gear Fit? Jakie ulepszenia to przynosi? Czym różni się od podobnych gier Misfits i Fitbits? Czytaj dalej, ponieważ staramy się odpowiedzieć na to wszystko i więcej w naszych szczegółowych informacjach recenzja Gear Fit 2.

Naprawdę chcieliśmy zachować to do końca, ale pomyśleliśmy, dlaczego by nie podzielić się dobrą wiadomością na początku! Dopasowanie przekładni 2 jest naprawdę dobrym następcą oryginalnego Gear Fit i się w nim zakochaliśmy. Pierwszą rzeczą, która cię uderza, jest to, że jest wspaniała Wyświetlacz AMOLED przyjście o 1.5 cale o wymiarach 432 x 216 pikseli, które są zakrzywione niemal idealnie dla wygody. Te 322 piksele na cal dają niezłą siłę, której dosłownie nie mają sobie równych żadne inne urządzenia fitness dostępne na rynku, co sprawia, że ​​są zachwycające i zachwycające! Ta radość trwa nadal, ponieważ Samsung wzmocnił ekran Szkło Gorilla 3 ochrona, która wypadła dobrze w naszych testach, które były raczej beztroskie, jeśli chodzi o naszą kondycję! Żadnych zadrapań, wgnieceń i pęknięć pomimo Gear Fit 2 został porzucony podczas niektórych naszych biegów. Czekaj, rzuciłeś? Wiń pasek! Więcej na ten temat za chwilę. Jest przycisk zasilania, który pełni także funkcję przycisku głównego, a także przycisk Wstecz do nawigacji po różnych ekranach i działa całkiem nieźle. W dolnej części znajduje się czujnik tętna i styki do ładowania. Styki te dobrze leżą na dobrze zaprojektowanej podstawce ładującej.

Dopasowanie przekładni 2 ma teksturowany pasek z elastomeru dostępny w dwóch rozmiarach – małym (125–170 mm) i dużym (155–210 mm). Te dwa rozmiary zaspokoją potrzeby osób o małych nadgarstkach i tych naprawdę dużych. Ten pasek ma certyfikat IP68 dla maksymalnej głębokości wody 1.5 metrów przez maksymalnie 30 minut. Od czasu do czasu plusk lub prysznic jest w porządku, ale nie, nie można go zanurzyć w wodzie ani założyć, gdy jesteś na basenie. Mimo że pasek jest wygodny w dotyku, dobrze dopasowany i bardzo lekki, istnieje jeden problem, który powoduje wiele nieprzyjemności. Wydaje się, że z biegiem czasu pasek zaczyna się nieco rozszerzać, podobnie jak dziury. Powoduje to, że zaczep zatrzaskowy rozłącza się, jeśli biegasz lub biegasz z rękami unoszącymi się w powietrzu. Czasami możesz nie zauważyć Gear Fit 2 stracił cię, ponieważ jest tak lekki – w rzeczywistości 28-30 gramów. Zachowaj więc szczególną ostrożność, gdy Twoja sprawność fizyczna wymaga szybkich ruchów rąk. Pozytywną stroną jest Gear Fit 2 wytrzymuje upadki, a pasek jest dostępny w wielu różnych kolorach, jeśli nie masz ochoty na prymitywny czarny.

Zasilanie Gear Fit 2 jest rodzimym produktem Samsunga Podwójny rdzeń procesora taktowany zegarem 1 GHz 512 MB pamięci RAM i dobre 4 GB przestrzeni wewnętrznej. System operacyjny Tizen zaspokaja potrzeby oprogramowania, a w porównaniu do ubiegłego roku poprawiła się skokowo! Płynna wydajność, przejścia bez opóźnień i dostawa bez awarii – cieszyliśmy się każdą sekundą, którą z nim spędziliśmy. Tym razem Samsung stworzył interfejs użytkownika wyłącznie w trybie portretowym, co zapewnia lepszą czytelność dzięki rozmiarowi ekranu i doborowi zastosowanych kolorów. Ponadto uniesienie nadgarstka w stronę twarzy rozświetla wyświetlacz i działa za każdym razem. Zapnij dłonie na wyświetlaczu, a on zgaśnie.

Przesuń palcem w prawo na ekranie głównym, aby wyświetlić wszystkie swoje powiadomienia przychodzące z aplikacji Samsung, Facebook, Twitter, Instagram, Komunikatory i aplikacje SMS. Możesz je kliknąć, aby od razu odpowiedzieć za pomocą wstępnie zdefiniowanych szybkich wiadomości! Przesuń palcem w dół od strony głównej, aby uzyskać dostęp do regulatora jasności, wskaźnika poziomu naładowania baterii i odtwarzacza muzyki. Jeśli byłeś nieaktywny przez 50 minut lub dłużej, wyświetliłaby się ikona „Nieaktywny”. Przesuń palcem w lewo od ekranu głównego i Gear Fit 2 przeprowadzi Cię przez ekran, na którym zobaczysz liczbę spalonych kalorii, rodzaj ćwiczeń, liczbę kroków, liczbę pokonanych pięter, monitor pracy serca i możesz dodać więcej – spożycie kofeiny i wody oraz tryb Challenger, który pozwala zmierzyć się z przyjaciółmi. Dotknięcie każdego z tych ekranów powoduje przejście przez jeden lub więcej poziomów szczegółowych, aby uzyskać więcej informacji – głównie o charakterze historycznym – które pozwolą Ci dowiedzieć się, jak radziłeś sobie w ciągu ostatnich kilku dni. A jeśli znudzi Ci się to, co jest Ci dostarczane, naciśnij dolny przycisk strony głównej, który pozwoli Ci przejść do ustawień, w których możesz zmienić wzory ekranu głównego (i możesz pobrać więcej ze sklepu Samsung, jeśli chcesz, przez telefon ), skonfiguruj swój profil, zarządzaj urządzeniami, połączeniami BT i Wi-Fi oraz wibracjami. Najważniejsza jest tutaj prostota, a Samsung wykonał świetną robotę.

Dopasowanie przekładni 2 pozwala śledzić do 15 rodzajów aktywności fitness w tym joga, wioślarstwo, wypady, jazda na rowerze, stepper i tak dalej, a ponadto automatycznie wykrywa, co robisz. Jest to możliwe dzięki czujnikom, które dodał Samsung – GPS, czujnik tętna, żyroskop, barometr i akcelerometr. Tak, GPS też! Odczyty z GPS są również wyświetlane na ekranie, dzięki czemu możesz zobaczyć ścieżkę, którą pokonałeś podczas joggingu – dobra rzecz. Odczyty aktywności z Gear Fit 2 ogólnie okazało się akceptowalne, ponieważ żaden monitor kondycji nie jest w 100% dokładny. Jeśli raporty są spójne, wszystko powinno być w porządku. Tego samego nie można powiedzieć o monitorze tętna, ponieważ w większości przypadków jego dokładność nie była zadowalająca. To nie tylko problem Gear Fit 2, ale same czujniki wciąż ewoluują i minie rok lub dwa, zanim uzyskają wiarygodne odczyty. A jeśli się zastanawiasz, Gear Fit 2 nie jest wyposażony w funkcję ciągłego monitorowania tętna, ale stale sprawdza (mniej więcej co 10 minut).

Jeśli uważasz, że Twoje odczyty nie są wystarczająco motywujące, możesz wyznaczyć cele i dopasować Gear Fit 2 popchnie Cię do osiągnięcia tych celów, a także poklepie Cię po plecach, gdy już to osiągniesz! Oczywiście nie dosłownie, ale z powiadomieniem, któremu towarzyszy wibracja, jedyny język, w jakim może z Tobą rozmawiać.

Dopasowanie przekładni 2 może przesyłać dane do aplikacji znajdującej się na dowolnym urządzeniu z systemem ANDROID 4.4 lub powyżej. Przepraszam Apple chłopcy, to jest tylko dla botów z Androidem. W rzeczywistości konieczne byłoby pobranie więcej niż jednej aplikacji – aplikacji Gear Manager i Gear Fit 2 aplikacja wtyczki. Te dwa elementy razem pomagają sparować telefon przez Bluetooth. Gdy to zrobisz, możesz zarządzać powiadomieniami, które chcesz widzieć w Gear Fit 2 a także zmienić wygląd ekranu głównego. Można również uzyskać dostęp do wszystkich odczytów, a aplikacja umieszcza wszystko w formie schludnych pulpitów nawigacyjnych. Możesz także udostępniać dane aplikacjom innych firm, takim jak Misfit, Fitbit i tak dalej, ale w tym celu musisz udać się do sklepu z aplikacjami Samsunga. Zatem cała sprawa z zarządzaniem oprogramowaniem w telefonie jest nieco zbyt uciążliwa i zagmatwana, więc bądź na to przygotowany przejść przez krzywą uczenia się Tutaj. Większość zadań wykonujesz na Gear Fit 2 można to zrobić przez telefon – wyznaczając cele, śledząc wyniki, ustawiając typy sprawności i tak dalej. Dostępna jest także fajna funkcja „Find My Gear”, która stanowi uzupełnienie funkcji „Find My Phone” na urządzeniu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to kompleksowy pakiet.

Dopasowanie przekładni 2 pochodzi z Bateria 200 mAh a Samsung twierdzi, że to wystarczy 3-4 dni. Tak, będzie to prawdą, jeśli nie korzystasz zbyt często z GPS i nie masz urządzenia podłączonego do telefonu przez Bluetooth przez cały dzień lub jeśli nie jesteś fanatykiem mediów społecznościowych, w takim przypadku powiadomienia będą bombardowane przez cały dzień . 1.5 Do 2 dni jest bardziej realistyczny, jeśli włączysz wszystkie funkcje na pełnych obrotach. Pełne naładowanie urządzenia za pomocą dołączonej stacji dokującej zajmuje nieco ponad godzinę. W przypadku Gear Fit 2 wyczerpuje się bateria, wyświetli się monit i możesz przejść do trybu oszczędzania baterii. Wyświetlacz jest czarno-biały i zawiera minimalną ilość informacji. Może to trwać co najmniej kolejne 30 minut.

Przyjdzie o 149 dolarów w USA Lub 13 990 rupii w IndiachGear Fit 2 plasuje się gdzieś pomiędzy trackerem fitness a inteligentnym zegarkiem i dla wielu z pewnością jest ulubionym miejscem. Niesamowity wyświetlacz, niezawodne odczyty aktywności, płynnie działający interfejs użytkownika/system operacyjny, lekka jednostka, certyfikat IP68 i dobrze zaprojektowana stacja ładująca sprawiają, że jest to dobra oferta. Brak kompatybilności z systemem iOS, zawodne odczyty tętna i przeciętna żywotność baterii uniemożliwiają działanie Gear Fit 2 od kompleksowego pakietu, ponieważ zakres kompatybilności wzmacnia większość dostępnych ofert. Powiedziawszy to, z pewnością nie będziesz zawiedziony, jeśli go zdobędziesz, ponieważ urządzenie stale „komunikuje się” z Tobą na swój subtelny sposób, a wykonanie tworzenia tej więzi jest bardzo znaczące. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zwróć także uwagę na nową generację urządzeń Fitbit.

Niech zdrowie będzie Twoje na zawsze. I biegnij dalej, aby być fit!

Table of Contents