Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Payroll Vault okrzyknięty najlepszą firmą franczyzową dla kobiet

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Payroll Vault okrzyknięty najlepszą firmą franczyzową dla kobiet

Payroll Vault został uznany przez magazyn Franchise Business Review za najlepszą franczyzę w swoim raporcie za 2020 rok. Firma płacowa znalazła się na liście 50 najlepszych franczyz dla kobiet w 2020 roku według magazynu.

Znajduje się również na szczycie listy franczyz w kategorii finansowo-podatkowej Top Franchises for Women Report. Stawia się wśród wiodących firm franczyzowych na rynku, zapewniając najwyższy poziom satysfakcji i wydajności wśród swoich franczyzobiorców.

Payroll Vault otrzymał wyróżnienie wśród 307 marek franczyzowych, reprezentujących blisko 7796 właścicielek franczyzy. Właściciele wzięli udział w badaniu Franchise Business Review dotyczącym najlepszych franczyz dla kobiet.

Lista płac jest również na szczycie 3 Outsourcing usług biznesowych. Ponad 90% działalności należy do kategorii małych firm. Założona w 2008 r. firma Payroll Vault udziela franczyzy od 2012 r. Obecnie posiada 52 franczyzy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Firma pomaga dostarczać rozwiązania administracyjne, które obejmują zarządzanie operacjami, sprzedażą i zarządzaniem.

Aby prowadzić franczyzę Payroll Vault, potrzebujesz początkowej inwestycji w wysokości od 42 950 USD do 70 569 USD. Opłaty wynoszą co najmniej 400 USD miesięcznie lub 6%.

Jednym z punktów sprzedaży tej franczyzy jest to, że biura Payroll Vault są gotowe i działają 90 dni po szkoleniu. Opłata miesięczna przeznaczona jest na wsparcie oprogramowania płacowego, strony internetowej franczyzobiorcy, comiesięcznego biuletynu e-mailowego dotyczącego marketingu kroplowego, oprogramowania CRM oraz opłaty SEO za optymalizację Internetu.

„To ekscytujące widzieć tak wiele kobiet wchodzących do branży franchisingowej, a jeszcze bardziej do marki Payroll Vault. Rozwijają się w swoich lokalnych społecznościach biznesowych jako silni liderzy” — stwierdziła Tricia Petteys, współzałożycielka Payroll Vault.Korzyści z franczyzy

W umowie franchisingowej franczyzodawca udziela franczyzobiorcy licencji na swoją markę i system operacyjny w zamian za opłatę franczyzową i tantiemy.

Rekommenderad:  Dla Jodie Whittaker i Chrisa Chibnalla Doctor Who prawie się skończył

Zakup franczyzy może być opłacalnym przedsięwzięciem biznesowym, ponieważ pomaga rozpocząć działalność gospodarczą z ograniczonym ryzykiem finansowym. Dzięki franczyzie możesz rozpocząć działalność gospodarczą z ograniczonym budżetem, a także skorzystać z pełnego pakietu franczyzowego, który obejmuje wsparcie, porady i wskazówki od franczyzodawcy.

Franczyza pozwala tym, którzy próbują wejść w przedsiębiorczość, bez ryzyka popełnienia typowych błędów rozpoczynających działalność gospodarczą. Jeśli chodzi o finansowanie, banki wygodniej finansują zakup franczyzy niż wspierają biznes bez historii. Obecnie franchising oferuje nieograniczony dostęp do wszystkich branż, w tym edukacji, finansów, żywności i handlu detalicznego, hotelarstwa, wynajmu samochodów i innych.

Franczyzy dla kobiet

Prowadzenie franczyzy daje zarówno możliwość rozwoju zawodowego, jak i bezpieczeństwo finansowe. Prowadzenie franczyzy wymaga poważnej inwestycji czasu. Ale pozwala właścicielom organizować swój czas z większą elastycznością niż tradycyjna praca.

Względna łatwość kupowania i prowadzenia franczyzy sprawiła, że ​​więcej kobiet posiadało własne firmy. W ciągu ostatnich 24 miesięcy 41% nowych franczyz uruchomionych w Ameryce zostało stworzonych przez kobiety. Jest to zgodne z trendem obejmującym ostatnie dziesięć lat, w którym nastąpił 24% wzrost liczby firm franczyzowych należących do kobiet. Podczas gdy kobiety są właścicielami wyłącznie 26% franczyz, dalszy 9% ma co najmniej jedną partnerkę w grupie właścicielskiej.

„Liczba możliwości franczyzowych może być przytłaczająca, dlatego niezwykle ważne jest zbadanie opinii innych właścicielek franczyzy na temat tego, jak dobrze franczyza spełnia ich oczekiwania w zakresie wsparcia, równowagi między pracą a życiem prywatnym, możliwości finansowych i innych kluczowych obszarów własności firmy” , powiedziała Michelle Rowan, prezes i dyrektor operacyjny Franchise Business Review.

Badanie

W tym roku franczyzy opierają się na 33 pytaniach wzorcowych. Wskaźnik satysfakcji franczyzobiorcy (FSI) obejmuje takie czynniki, jak przywództwo, szkolenie i wsparcie, możliwości finansowe oraz równowaga między pracą a życiem prywatnym. Częścią indeksu były również pytania osobiste dotyczące ich biznesowego stylu życia i ogólnego zadowolenia z prowadzenia franczyzy.

Rekommenderad:  Wszelkiego rodzaju oznaczenia toalet dla Twojej firmy

Według przeglądu Franchise Business, marki na tegorocznej liście to doskonałe opcje dla kobiet, które chcą przejść na posiadanie i prowadzenie własnej firmy.