PdaNet + Full v5.22 Cracked [Latest]

PdaNet

PdaNet + zawiera teraz zarówno PdaNet (tryb USB lub Bluetooth), jak i FoxFi (tryb WiFi, może nie działać na twoim telefonie – szczegóły poniżej). Możesz teraz udostępniać połączenie internetowe telefonu komórkowego komputerom lub tabletom przez USB, Bluetooth lub nawet WiFi Hotspot w niektórych modelach telefonów. Co najważniejsze, nie wymaga od operatora dodatkowego abonamentu (abonament mobilny). Również NIE POTRZEBUJESZ ROOTOWANIA na telefonie z Androidem.
Darmowa edycja PdaNet + będzie miała limit czasowy, w przeciwnym razie będzie taki sam jak pełna wersja.

Tryb USB
Tryb USB działa na prawie wszystkich telefonach z Androidem. Umożliwia połączenie z Windows PC lub Mac. Ponadto PdaNet posiada funkcję „WiFi Share”, która może dodatkowo zmienić Windows Komputer do hotspota Wi-Fi, aby można było podłączyć do niego inne urządzenia i udostępniać połączenie internetowe telefonu.

* Użytkownicy T-Mobile lub MetroPCS mogą korzystać z trybu USB tylko z włączoną funkcją „Hide Tether Usage” w PdaNet. Spowoduje to jednak uszkodzenie serwisu Netflix.
* Jeśli telefon nie jest rozpoznawany przez komputer po podłączeniu USB, zobacz _http: //pdanet.co/driver
* Proszę leczyć Windows tabletki (nie RT) takie same jak Windows PC.

Tryb Bluetooth
Tryb Bluetooth umożliwia połączenie z Windows PC, tablety z Androidem (z wyłączeniem Androida 4.4) lub urządzenia obsługujące Bluetooth DUN.

* Błąd systemu w Androidzie 4.4 dla tabletów zepsuje tryb Bluetooth, jest to naprawione w Androidzie 5.0 lub później.
* W przypadku tabletów z Androidem możliwa jest tylko aplikacja przeglądarki działająca w trybie Bluetooth. Jest tak, ponieważ inne aplikacje mogą szukać połączenia Wi-Fi lub telefonu komórkowego i nie rozpoznają Internetu Bluetooth.
* Jednym z dwóch powyższych sposobów jest znalezienie hotspota Wi-Fi, z którym można jednocześnie podłączyć tablet (taki hotspot Wi-Fi nie musi zapewniać dostępu do Internetu).

Tryb Wi-Fi
Z powodu blokad podczas każdej aktualizacji systemu telefonicznego tryb Wi-Fi będzie dozwolony tylko na krótkiej liście kompatybilnych urządzeń. Od 06/2016 OGÓLNIE:
—Wersja Samsung telefony (S3 /4/5/6/7/Brzeg, Note 2/3/4/5 itp.), telefony LG Verizon (V10, G2 /3/4/5 itp.) i telefony Verizon Sony (Z2 / Z3) są obsługiwane przez wszystkie wersje Androida, w tym Android 6.0/6.1.
—Wersja HTC telefony (M7 /8) działa tylko na Androidzie 4.1 ~ 4.4.
– Telefony Verizon Motorola będą działać tylko na Androidzie 4.3 lub poniżej.
– Telefony AT & T Samsung działają tylko na Androidzie 4.2 lub poniżej.
—Inni operatorzy / telefony będą działać tylko wtedy, gdy nadal będą mieli Androida 4.0 lub poniżej.
—Streight Talk telefony będą działać tylko wtedy, gdy używa Verizon i są zgodne z powyższymi.
—W przypadku wszystkich innych telefonów użyj zamiast tego trybu USB lub Bluetooth.

* Aby obejść blokady w trybie Wi-Fi, FoxFi może poprosić o zainstalowanie certyfikatu w telefonie, spowoduje to, że system Android wymusi blokadę ekranu i wyświetli komunikat bezpieczeństwa w powiadomieniu. Aby uzyskać więcej informacji i kroki, aby usunąć blokadę ekranu, odwiedź stronę _http: //pdanet.co/wifi.
* Jeśli pojawi się komunikat z prośbą o „hasło do przechowywania danych uwierzytelniających”, jest to spowodowane błędem w systemie Android. Zobacz kroki, aby usunąć ten komunikat na _http: //pdanet.co/wifi

Zrzuty ekranu

  • Zrzut ekranu PdaNet +
  • Zrzut ekranu PdaNet +
  • Zrzut ekranu PdaNet +
  • Zrzut ekranu PdaNet +

Ściągnij: Płatne funkcje odblokowane

PdaNet + Full v5.21 Cracked APK / Lustro

PdaNet + Full v5.21 Cracked APK / Lustro

PdaNet + Full v5.10 build 5106 Cracked APK / Lustro

PdaNet + Full v5.10.6 zbuduj 5106 Cracked APK / Lustro