Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pełna i wyczerpująca lista marek EIG

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pełna i wyczerpująca lista marek EIG

EIG, skrót od Endurance International Group, jeden z największych graczy na rynku hostingu internetowego, to konglomerat, który w ciągu ostatnich kilku lat przejął wiele innych firm hostingowych. W rzeczywistości EIG ma w swoim portfolio na północ od 70 marek hostingowych, obsługujących około pięciu milionów klientów.

Jak powstał EIG?

EIG powstała w 1997 roku pod nazwą BizLand, a jej siedziba mieściła się w Burlington w stanie Massachusetts. Prawie 15 lat później, w 2011 roku, EIG, którego właścicielem była wówczas firma private equity Accel KKR, została kupiona przez spółkę joint venture składającą się z Goldman Sachs Capital Partners i Warburg Pincus za cenę 975 milionów dolarów.

Dwa lata później konglomerat ogłosił zamiar zebrania 400 milionów dolarów poprzez pierwszą ofertę publiczną i wejście na giełdę NASDAQ; jednak kiedy firma weszła na giełdę, udało jej się zebrać tylko 252 miliony dolarów, co nie spełniło jej początkowych aspiracji.

Gdzie jest dzisiaj EIG?

Spółka jest obecnie wyceniana na $10,32 miliarda, pozostając nadal w swojej pierwotnej siedzibie w Massachusetts. W drugim kwartale 2018 r. odnotował przychody w wysokości około 287 USD.8 mln, ale łączna strata netto w wysokości $2 milion.

Jeśli chodzi o subskrybentów, w czerwcu 2017 r. było ich około 5.2 milion. Jednak liczba ta spadła i do marca 2018 roku było ich około 50,011 miliona subskrybentów. Kontynuując to zejście, całkowita liczba abonentów osiągnęła 40,92 mln do czerwca 2018 r.

Jak EIG stało się tak duże?

Strategia EIG była dość prosta: wykorzystaj wolne przepływy pieniężne do nabycia nowych aktywów, zarówno w kraju, jak i za granicą, i dodaj je do swojego portfela. A dzięki dużej liczbie firm, które udało mu się zgromadzić pod swoim parasolem, EIG jest w stanie wykorzystać ekonomię skali w stopniu, który może być trudny dla kilku innych firm hostingowych. W rzeczywistości cytowano kiedyś dyrektora EIG, który stwierdził, że podstawową strategią firmy jest skupienie się na wzroście poprzez inwestowanie w fuzje i przejęcia.

Istnieje wiele przykładów, które podkreślają strategię firmy w działaniu. Na początek w 2014 roku dokonał czterech zakupów, z których największy dotyczył firmy Directi zajmującej się obecnością w sieci za około 110 milionów dolarów.

W marcu 2015 r. EIG przejął 40 procent AppMachine, holenderskiego startupu technologicznego. Lista przejęć jest długa, czy to w przypadku Site 5 i Verio Web Hosting w sierpniu 2015 r. lub Constant Contact w listopadzie 2015 r.

W jaki sposób wszystkie te przejęcia wpływają na usługi EIG?

Oczywiście niektórzy z was mogą się zastanawiać, czy usługi oferowane przez EIG są dobre, biorąc pod uwagę wszystkie przejęcia, których dokonywali przez lata. Cóż, zależy kogo zapytać.

Z jednej strony BBB, Better Business Bureau, przyznaje mu ocenę A+ na podstawie kilku czynników, w tym tego, jak długo EIG działa na rynku, ile skarg zostało przeciwko niemu złożonych, jak dobrze firma rozpatruje te skargi i inne podstawowe informacje. Z drugiej strony niektórzy mogą argumentować, że EIG rujnuje gospodarzy, których nabywa dzięki wysiłkom konglomeratu zmierzającym do obniżenia kosztów tam, gdzie to możliwe.

Dobrym podejściem w połowie drogi, które możesz chcieć przyjąć, jest uświadomienie sobie, że każda marka EIG jest inna. Podczas gdy niektóre przejęcia EIG mogą osiągać słabe wyniki, prowadząc konglomerat do pozostawienia ich na pewną śmierć, inne przejęcia mogą rozkwitać, zachęcając konglomerat do inwestowania w niego więcej. W rezultacie niektóre przejęcia mogą faktycznie zostać zrujnowane, ale inne ulegną poprawie pod nowym kierownictwem.

Rekommenderad:  Praktyczny przewodnik po Neural Neighbor Style Transfer

Jakie są najbardziej znane marki EIG?

Teraz, gdy rozumiemy trochę o EIG i jego historii, możemy przyjrzeć się niektórym z największych nazwisk pod jego pasem:

• Bluehost:

Kiedy został założony w 2003 roku, Bluehost pojawił się na scenie w celu stworzenia lepszej firmy hostingowej niż ta, która już tam była. Mając to na uwadze, stali się idealnymi gospodarzami dla tych z Was, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Internetem. Został on później przejęty przez EIG w listopadzie 2010 roku.

Jest zbudowany na technologii open source i obecnie koncentruje się na pomocy małym i średnim firmom w stworzeniu udanej obecności w Internecie. Mając to na uwadze, firmie udało się zasilić miliony stron internetowych na całym świecie, co czyni ją jednym z największych dostawców rozwiązań internetowych opartych na chmurze.

• Gospodarz:

To kolejna znana nazwa na tej liście, którą prawdopodobnie widziałeś lub słyszałeś wcześniej. Założona w 2002 firma Hostgator zawsze starała się pomagać przedsiębiorcom, hakerom wzrostu i sprzedawcom internetowym w budowaniu swojej obecności w Internecie. Następnie firma została przejęta w czerwcu 2012 r. przez EIG.

Tym, co wyróżnia Hostgator, jest to, że jego platforma jest nastawiona na rozwój, dzięki czemu jest idealna dla większości firm, niezależnie od wielkości. Dodatkowo firma oferuje doskonałe wsparcie, które pozwala jej klientom skupić się na swojej działalności, zamiast martwić się technicznymi szczegółami posiadania witryny.

• Stały kontakt:

Stały kontakt, oferujący uproszczony marketing e-mailowy, jest idealny dla małych firm planujących skalowanie. Mając to na uwadze, EIG kupił firmę w 2015 roku.

W rzeczywistości Constant Contact nie tylko zapewnia e-mail marketing, ale także taguje inne narzędzia i zasoby marketingu online, a także coaching dostosowany do swoich klientów. Co więcej, Constant Contact ma dużą sieć edukatorów, konsultantów, franczyz i dostawców technologii, z których wszyscy są po to, aby wspierać klientów firmy i pomagać im odnieść sukces, dzięki czemu Constant Contact jest idealny dla małych organizacji, organizacji non-profit i wszelkich stowarzyszeń, które mogą brakować środków.

• iPage:

Należący do EIG od 2007 roku, iPage jest idealny dla małych firm, które chcą poruszać się po sieci i odnieść sukces online. Dzieje się tak dlatego, że iPage sprawia, że ​​budowanie obecności online jest szybkim i łatwym procesem zarówno dzięki narzędziom do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, jak i szerokiemu wyborowi planów hostingowych. Co więcej, iPage stara się zapewnić swoim klientom maksymalizację ich wpływu online, zapewniając im zespół doradców internetowych, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie.

• Kreator witryn:

Jak sama nazwa może sugerować, Sitebuilder specjalizuje się w pomaganiu swoim klientom w tworzeniu idealnej witryny. W związku z tym firma oferuje wszystkie najnowsze i najłatwiejsze w użyciu narzędzia do osiągnięcia tego celu, w tym możliwość przeciągania i upuszczania treści, a także szeroką gamę szablonów do wyboru. Dzięki narzędziu Sitebuilder, EIG zdecydowało się dodać go do swojego portfolio w drugim kwartale 2015 roku.

Dzisiaj każda osoba, która chce rozpocząć coś online, czy to blog, czy witryna e-commerce sprzedająca buty, może znaleźć wszystkie funkcje, których może potrzebować, a nawet więcej w Sitebuilder, aby zbudować witrynę, która ma wszystkie funkcje, których potrzebują a jednocześnie ma niepowtarzalny wygląd, który przemawia za jego właścicielem.

• BigRock:

Przejęty przez EIG w styczniu 2014 r. BigRock to kompleksowy sklep dla każdego, kto chce zaistnieć w sieci, oferujący narzędzia do tworzenia witryn, domeny itd., z których wszystkie mają na celu przybliżenie sukcesu online o krok.

Rekommenderad:  17 najlepszych darmowych aplikacji z czcionkami dla użytkowników smartfonów z systemem Android

• Domena.pl:

Założona w 2000 roku firma Domain.com zaczynała jako wydajny rejestrator, który ułatwiał rejestrację nazw domen. Dziś firma oferuje to, co najlepsze z obu światów: z jednej strony oferuje doskonałe usługi hostingu i rejestracji domen, które są najwyższej jakości. Z drugiej strony oferuje również te usługi po wyjątkowo przystępnych cenach w porównaniu z resztą branży. W rezultacie EIG zdecydowało się na przejęcie firmy gdzieś około 2011 roku.

Domain.com oferuje szeroką gamę rozwiązań ukierunkowanych na tworzenie i marketing stron internetowych, takich jak hosting, e-mail marketing, certyfikaty SSL, hosting VPS i wiele innych.

• Kup Domeny:

Założona w 1999 roku firma BuyDomains posiada jeden z największych asortymentów nazw domen premium, z których wszystkie są na sprzedaż. W rzeczywistości BuyDomains ma na sprzedaż ponad milion zaawansowanych domen, co oferuje właścicielom firm i przedsiębiorcom możliwość znalezienia nazwy domeny, która jest idealna dla nich i dla ich obecności w Internecie. W końcu każdy odnoszący sukcesy biznes online musi zaczynać się od właściwej nazwy domeny. Z tego powodu EIG kupił BuyDomains w 2014 roku.

• Pojedyncza platforma:

W przypadku wielu małych firm, gdy pojawiają się nowe informacje, którymi warto się podzielić, martwienie się o aktualizację tych informacji u wszystkich odpowiednich wydawców, takich jak wyszukiwarki, witryny z recenzjami i aplikacje mobilne, może być uciążliwe. Na szczęście w tym miejscu pojawia się SinglePlatform.

Mówiąc najprościej, SinglePlatform pozwala swoim klientom aktualizować informacje w wielu odpowiednich punktach sprzedaży, w tym w Google, TripAdvisor i Yelp. Ta możliwość łatwego dodawania treści i udostępniania ich na miejscu pomaga małym firmom wyróżnić się i wzmocnić ich obecność w Internecie.

• Rynek Mojo:

Dostarczając więcej niż 7,000 motywów, usług, logo i aplikacji, Mojo Marketplace umożliwia swoim klientom tworzenie, markowanie i skalowanie ich stron internetowych. Dodatkowo Mojo Marketplace jest tak skoncentrowany na sukcesie swoich klientów, że oferuje szeroki wybór produktów WordPress wraz z ekspertami i szkoleniami. Nie wspominając o dostępie projektanta i programisty oraz oferowanym niestandardowym projekcie logo, wszystko z korzyścią dla klienta. W rzeczywistości to skupienie się firmy na wzmacnianiu pozycji klientów zmusiło EIG do zakupu w marcu 2013 r.

• Klub Sprzedawcy:

ResellerClub oferuje szeroką gamę usług dla projektantów stron internetowych, programistów i profesjonalistów, aby pomóc im w zaistnieniu w Internecie małych firm. Usługi te obejmują hosting, domeny, aplikacje, zabezpieczenia, skrypty i szablony. Ze względu na swoją przydatność dla profesjonalistów internetowych, ResellerClub został przejęty w styczniu 2014 roku przez EIG.

• Kup domeny:

Dla tych, którzy szukają idealnej nazwy domeny dla swojej firmy, Buydomains może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Umożliwia wyszukiwanie nazw domen premium, nazw, które zostały już zarejestrowane, ale są na sprzedaż. Oczywiście im bardziej zapadająca w pamięć i rozpoznawalna nazwa, tym będzie droższa. Buydomains został kupiony przez EIG w 2014 roku.

Inne marki pod parasolem EIG?

Widząc, że EIG zajmuje się tym od jakiegoś czasu, udało mu się zgromadzić dużą liczbę firm pod swoim pasem. Oto lista niektórych marek, których jest właścicielem, niektóre z tych marek hostingowych przejrzałem bardziej szczegółowo:

• 2slick.com
• Wsparcie konta
• Mała pomarańcza
• ApolloHosting
• Aphost
• Arvixe
• Berry Information Systems LLC
• Niebieski Domino
• Dollar2Host
• Domena.com
• Host domeny
• Dot5Hosting
• Dotster
• easyCGI
• eHost
• Host wpisu
• Eskaluj Internet
• Szybka domena
• Gruba krowa
• WolnyŻółty
• Glob@t
• Zagroda
• HostCentric
• Wyczyść hosta
• Dziewięć hostów
• HostMonster
• Hostuj ze mną teraz
• HostYourSite.com
• HyperMart
• IMNa zewnątrz
• Intuicyjne strony internetowe
• IPOWER/iPowerWeb
• IX hosting
• JustHost
• Skrzynki Logiczne
• Rynek Mojo
• MojaDomena
• Strona główna mojego sprzedawcy
• NetFirmy
• Sieci Web Hosting
• Nexx
• PowWeb
• PureHost
• ReadyHosting.com
• Saba-Pro
• Hosting SEO
• Sitlio
• Sieć południowo-wschodnia
• Sprytny
• Logika startowa
• Superzielony hosting
• Klawiatura
• USANetHosting
• Wirtualna Aleja
• Łącze VPS
• WebHost4Life
• webhosting.info
• Kreator strony internetowej
• Rozwiązania dotyczące ataków internetowych
• Webzai
• Xeran
• Twój WebHosting

Rekommenderad:  1337x Proxy - Lista najszybszych serwerów proxy i mirrorów Lista stron 2019 (Odblokuj 1337x)

Warto zaznaczyć, że EIG posiada znacznie więcej marek niż te z tej listy.

Co to wszystko oznacza dla Ciebie, konsumenta?

Fakt, że EIG poświęcił tyle czasu na budowanie swojego portfolio, podzielił internet: niektórzy twierdzą, że ta konsolidacja doprowadziła do pogorszenia usług, podczas gdy inni twierdzą, że tak naprawdę nie ma to znaczenia. Niezależnie od tego, jeśli zdecydujesz się na zakupy online, powinieneś przeprowadzić własne badania i sam zdecydować. Idealnie byłoby mieć listę kryteriów, rzeczy, które chcesz i rzeczy, które są przełomowe, i zobaczyć, które opcje je spełniają.

Na przykład, jeśli zdecydujesz się na zakup rejestratora domen, Twoje kryteria mogą wyglądać mniej więcej tak:

  • Możliwość przenoszenia domen.
  • Ceny.
  • Siła i dostępność obsługi klienta.
  • Wszelkie oferowane usługi dodatkowe.
  • Usługa drop catching, która jest usługą oferowaną przez niektórych rejestratorów, która przydaje się, gdy zapomnisz odnowić nazwę domeny i możesz stracić

Oczywiście są inne rzeczy, które możesz chcieć dodać do tej listy, takie jak upewnienie się, że rejestrator jest akredytowany przez ICANN lub że rejestrator oferuje żądaną nazwę domeny najwyższego poziomu. Dodatkowo, jeśli jesteś nowy w grze online, możesz rozważyć usługę, która oferuje zarówno nazwę domeny, jak i usługi hostingowe.

I odwrotnie, jest kilka rzeczy, których możesz się obawiać: na przykład powinieneś zwracać uwagę na złe wrażenia użytkownika, na co łatwo wskazują recenzje online.

Możesz także uważać na wszelkie dodatkowe ceny lub ukryte opłaty, zwłaszcza jeśli rejestrator próbuje Cię sprzedać.

Najważniejsze jest to, że każda sytuacja jest inna, a twoje odpowiednie doświadczenie wraz z celami będą odgrywać dużą rolę przy podejmowaniu decyzji, z której usługi skorzystasz. Ergo, to, czy firma jest częścią rodziny EIG, czy nie, nie powinno brać pod uwagę twojej decyzji w takim stopniu, jak inne, bardziej istotne czynniki.

Poniższe dwie zakładki zmieniają zawartość poniżej.

Nazywam się Jamie Spencer i spędziłem ostatnie 10 lat na budowaniu blogów zarabiających pieniądze. Po coraz zmęczony 9-5, dojeżdżając do pracy i nigdy nie widząc mojej rodziny, zdecydowałem, że chcę wprowadzić pewne zmiany i założyłem swojego pierwszego bloga. Od tego czasu założyłem wiele niszowych blogów, które odniosły sukces, a po sprzedaży mojego bloga survivalowego postanowiłem uczyć innych ludzi, jak robić to samo.