PhotoWorks Review 2019 – inteligentny edytor zdjęć na PC

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 1

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem studia, czy może po prostu masz coś fajnego Instagram profil, edycja zdjęć musi być dla Ciebie niezbędnym zajęciem codziennym. Edycja zdjęć jest równie ważna jak klikanie. Obraz jest środkiem zachowania niezapomnianego momentu w kadrze; jest to kwestia chwili, więc kliknięcie może nie być idealne. Ale jego jakość można poprawić za pomocą oprogramowania do edycji zdjęć.

PhotoWorks jest niezwykły edytor zdjęć na PC które mogą zwiększyć piękno twoich zdjęć za pomocą kilku kliknięć tu i tam. W Internecie dostępnych jest mnóstwo programów do edycji zdjęć, ale łatwość, z jaką możesz zintensyfikować piękno swojej ramki w PhotoWorks, nie ma porównania.

PhotoWorks – prawdziwy klejnot wśród wielu edytorów zdjęć na PC

Jest to potężne i automatyczne oprogramowanie do edycji zdjęć na komputery. Nawet początkujący edytor może fantastycznie edytować swoje zdjęcia w tym oprogramowaniu, ponieważ niektóre funkcje są automatyczne. Będzie działać na obrazie zgodnie z wymogami edycji. Przekształcenie źle pokolorowanego zdjęcia w piękne to tylko kwestia sekund w PhotoWorks.

Gdy zaczniesz pracować w tym programie, uzależnisz się od niego, a twoje umiejętności renderowania również wzrosną. Dzięki wygodnym funkcjom PhotoWorks zyskał ogromną popularność w nowej erze digitalizacji. PhotoWorks to wyjątkowy produkt na rynku edytora zdjęć na PC.

Niesamowite funkcje PhotoWorks, które Cię zadziwi

PhotoWorks ma wiadro korzyści, które Cię zaskoczy. Możesz zajmować się edycją od dłuższego czasu lub uczniem; możesz prawidłowo zrozumieć zalety tych funkcji. Funkcje te mogą pomóc każdemu redaktorowi w pokazaniu swojego talentu.

Wiele efektów fotograficznych

Czasami może być potrzebny wpływ na zatrzaski. PhotoWorks ma ponad 150 fantastycznych natychmiastowych efektów dla twoich zdjęć. Możesz uzyskać odpowiedni efekt w każdej sytuacji. Oprogramowanie wielu efektów jednym kliknięciem może przenieść Twoje zdjęcie na inny poziom ekstazy.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 2

Korekta perspektywy

Perspektywa zdjęcia jest związana z wymiarami przestrzennymi; w większości przypadków jest to linia prosta. W idealnym ujęciu linie powinny zbiegać się w punkcie w miarę oddalania się od widza. Jeśli w perspektywie konkretnego zdjęcia występują jakiekolwiek zniekształcenia, można je poprawić w PhotoWorks. Nie można uzyskać tej funkcji w wielu innych edytorach zdjęć na PC.

Modyfikacja tła

Tło jest podobnie ważne w ujęciu takim jak obiekt. Nudne tło może pogorszyć jego jakość. Dobry fotograf zawsze powinien się tym zająć.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 3

PhotoWorks ma wiele opcji edycji w tle. Możesz zmieniać, modyfikować, a nawet dodawać nowe tło do swojego zdjęcia. Teraz, jeśli masz paskudne tło na zdjęciu, nie napinaj się, PhotoWorks jest najlepszym rozwiązaniem.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 4

Zautomatyzowana edycja

Jest to nowo dodana funkcja na liście. Ta opcja działa dobrze dla początkujących w świecie edycji. Gdziekolwiek dodasz nowe zdjęcie do programu, wyświetli się opcja automatycznej edycji.

Ta funkcja umożliwia dostosowanie ostrości, przejrzystości, temperatury kolorów i nasycenia zdjęć. Może również zwiększyć lub zmniejszyć poprzedni kontrast obrazu, aby poprawić ogólny ton.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 5

Portraitmagic

Jest to przydatne narzędzie dla twórców portfolio. W zakładce Retusz pierwszą opcją jest Magia portretu. Służy do modyfikacji twarzy. Czasami twarz fotografowanej osoby może być zbyt czerwonawa lub błyszcząca, ale ta funkcja może ją skorygować i poprawić piękno twarzy.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 6

Przewodnik dla uczniów

Nie wszyscy użytkownicy mają taką samą wiedzę na temat edycji zdjęć, dlatego PhotoWorks oferuje w tym celu wycieczkę z przewodnikiem. Tutaj nowicjuszom dostarczane jest rozwiązanie krok po kroku. Wycieczkę można rozpocząć zaraz po wejściu do programu. Stopniowo pokaże ci, jak korzystać z każdego narzędzia.

PhotoWorks Review 2019 - inteligentny edytor zdjęć na PC 7

Oto kilka przydatnych funkcji PhotoWorks, które nigdy Cię nie zaskoczą.

Korzyści, które możesz uzyskać w PhotoWorks

PhotoWorks oferuje wiele korzyści, z których większość nie jest dostępna w żadnym innym edytorze zdjęć na PC. Oto niektóre zalety PhotoWorks:

  • Porównanie z oryginalnym zdjęciem – Po zakończeniu edycji możesz porównać edytowaną wersję ze zdjęciem początkowym. Pomoże ci zrozumieć całkowity wpływ edycji dokonanej przez PhotoWorks.
  • Edycja zdjęć nie była wcześniej taka łatwa – W Internecie dostępnych jest wiele edytorów zdjęć na PC, ale wyjątkową cechą PhotoWorks jest łatwość, z jaką możesz w nim pracować.
  • Skalę można zmienić za pomocą kilku kliknięć – Na dole działającego okna; istnieje alternatywa dla zmiany skali. Musisz rozpocząć edycję na wybranej wcześniej skali, ale możesz później zmienić skalę.
  • Stylowe kadrowanie – Przytnij to ogólny wymóg edycji zdjęć. Ale za każdym razem, gdy przycinasz zdjęcie, niektóre ustawienia wstępne mogą ci pomóc – złoty współczynnik, zasada jednej trzeciej, tworzenie siatki itp. Wszystkie te formaty kadrowania są zawarte w PhotoWorks, aby uzyskać lepsze kadrowanie obrazu.
  • Nie żałuj żadnego błędu – W PhotoWorks możesz wypróbować kilka opcji na swoim obrazie. Jeśli zniszczą one strzał, możesz cofnąć zastosowane zmiany. Możesz także zresetować edytowane zdjęcie jednym kliknięciem.
  • Przygotuj go do wydruku – W większości edytorów zdjęć na PC musisz zapisać zdjęcie w formatach do wydrukowania, a następnie je wydrukować. Ale w PhotoWorks możesz bezpośrednio wydrukować obraz po zakończeniu edycji.

Ostatnie słowa

Podsumowując, PhotoWorks to doskonałe oprogramowanie spełniające wszystkie wymagania postprodukcyjne. Aby uzyskać najlepszą jakość, możesz pobrać i rozpocząć edycję zdjęć przy minimalnym wysiłku. Daj nam znać, co sądzisz o tym edytorze zdjęć w sekcji komentarzy poniżej.