Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

PicWish: proste i bezpłatne narzędzie do usuwania tła obrazu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: PicWish: proste i bezpłatne narzędzie do usuwania tła obrazu

Jednym z trudnych zadań w edycji zdjęć jest usunięcie tła z obrazu i zastąpienie go czymś, co Ci się podoba.

Chociaż wiele pełnoprawnych edytorów obrazów pozwala to zrobić z pełną kontrolą nad różnymi aspektami obrazu, korzystanie z tych narzędzi nie jest łatwe i wymaga przejścia przez intensywną naukę. Nie wspominając, że nie jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz usunąć tło z wielu obrazów jednocześnie.

Do takich przypadków lepiej nadają się internetowe lub internetowe narzędzia do usuwania tła. I PicWish tak się składa, że ​​jest jednym z takich narzędzi, które obiecuje usunąć tło z obrazów w under 3 sekundy, za darmo! Ponadto, jeśli chcesz zbiorczo usunąć tło z obrazów, dostępna jest nawet aplikacja komputerowa, która może Ci w tym pomóc, wyświetlając do 100 obrazów jednocześnie.

Zagłębmy się w eksplorację PicWish i sprawdźmy, jak go używać do usuwania tła ze zdjęć.

Co to jest PicWish?

PicWish to platforma oparta na sztucznej inteligencji, która umożliwia usuwanie i zmianę tła obrazów. Jest bezpłatna i dostępna zarówno jako aplikacja internetowa, jak i aplikacja komputerowa (w wersji Windows i Maca).

PicWish obiecuje usunąć tło ze zdjęć w ramach 3 sekundy. Za jego pomocą możesz usunąć tło ze zdjęć zawierających produkty, ludzi, samochody, zwierzęta i grafikę. Ponadto możesz także zmienić tło obrazu, korzystając z gotowych szablonów lub niestandardowych kolorów w zależności od preferencji.

Jedną z najlepszych funkcji PicWish jest przetwarzanie wsadowe, które pozwala usunąć tło z maksymalnie 100 zdjęć jednocześnie. Oferuje nawet dostęp do interfejsu API usuwania tła dla programistów, aby mogli zintegrować podobne funkcje ze swoimi aplikacjami.

Jakie funkcje oferuje PicWish?

PicWish to przede wszystkim platforma do usuwania tła, ale zawiera także kilka innych narzędzi, które pomogą Ci w innych operacjach manipulacji obrazami.

Oto lista wszystkich takich narzędzi PicWish:

 • Retusz zdjęć: Umożliwia usuwanie niepożądanych obiektów z obrazów
 • Ulepszenie portretu: Aby odblokować twarze na obrazach
 • Korekta zdjęcia: Umożliwia naprawienie niewyraźnych zdjęć
 • Kolorowanie zdjęć: Do przywracania starych zdjęć i dodawania im uroku

Jeśli chodzi o funkcje, jakie oferuje narzędzie do usuwania tła PicWish, otrzymujesz:

 • Automatyczne usuwanie tła jednym kliknięciem
 • Możliwość ręcznego wykluczania/włączania obiektów
 • Ustaw kolor lub obraz jako tło
 • Zmień rozmiar obrazów
 • Eksportuj obraz w różnych formatach wyjściowych
 • Dodaj efekty (cień, rozmycie itp.)
 • Zbiorcze usuwanie tła z obrazów

Jak używać PicWish do usuwania tła z obrazów

Jak wspomnieliśmy na początku, PicWish jest dostępny w Internecie i na komputerze, z różnymi zestawami funkcjonalności. Zatem w zależności od tego, co chcesz robić, musisz wybrać odpowiednią opcję.

Jeśli chcesz szybciej i łatwiej usunąć tło z obrazu, aplikacja internetowa PicWish jest najlepszym sposobem, aby to zrobić. Można z niej korzystać na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze PC poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu masz nawet możliwość zmiany tła, jeśli tego potrzebujesz.

Alternatywnie, jeśli chcesz usunąć tło z wielu obrazów jednocześnie, możesz użyć aplikacji komputerowej PicWish na komputerze Mac lub Windows. Zapewnia to również kilka dodatkowych funkcji, takich jak między innymi stosowanie efektów i wiele opcji eksportu.

Oto jak używać obu tych metod do usuwania i zmiany tła z obrazu.

metoda 1: Jak usunąć tło ze zdjęć za pomocą aplikacji internetowej PicWish

 1. Otwórz swoją ulubioną przeglądarkę internetową na komputerze lub telefonie komórkowym i odwiedź witrynę PicWish.
 2. Kliknij Załaduj obrazek , a kiedy otworzy się menedżer plików, wybierz obraz, którego tło chcesz usunąć, aby przesłać go do PicWish. Możesz też przeciągnąć i upuścić obraz bezpośrednio na stronę PicWish.
 3. Po przesłaniu obrazu PicWish wyświetli wynikowy obraz – z przezroczystym tłem – obok oryginalnego obrazu.
 4. Chociaż PicWish radzi sobie dobrze z wykrywaniem i usuwaniem tła z obrazów, jeśli pomija pewne obiekty w tle, możesz użyć Usuwać funkcję rysowania na oryginalnym obrazie i usuwania go. Podobnie, jeśli jakakolwiek część obiektu na obrazie zostanie usunięta, możesz użyć opcji Trzymać funkcji i narysuj ją, aby ją przywrócić.
 5. Gdy już będziesz zadowolony z wycięcia, naciśnij przycisk Pobierz, aby pobrać obraz. Aby cofnąć akcję, kliknij Cofnij u góry lub naciśnij przycisk Ctrl + Z skrót klawiszowy.
 6. Jeśli chcesz dodać tło do obrazu, kliknij Tło przycisk i wybierz Zabarwienie aby wypełnić nim tło. Lub, jeśli chcesz dodać obraz do tła, kliknij Obrazy tab, naciśnij plus (+) i prześlij obraz, którego chcesz użyć jako tła.

metoda 2: Jak usunąć tło ze zdjęć za pomocą aplikacji komputerowej PicWish

Najpierw pobierz instalator PicWish dla Windows z poniższego linku i uruchom go, aby zainstalować program. Następnie przejdź do witryny PicWish i utwórz konto. Lub, jeśli nie chcesz się rejestrować, możesz pominąć ten krok i zalogować się za pomocą swojego Google/Facebook/Twitter/Apple konto.

Pobierz PicWish dla Windows

 1. Uruchom PicWish na swoim komputerze.
 2. Zaloguj się do PicWish.
 3. Wybierać Usuń BG z głównego okna PicWish.
 4. Po wyświetleniu monitu o przesłanie obrazów naciśnij przycisk Załaduj obrazek Lub Prześlij folder przycisk i, używając Przeglądarka plikówwybierz obrazy/folder, aby je przesłać, lub przeciągnij i upuść obrazy/folder bezpośrednio do aplikacji PicWish.
 5. Po przesłaniu zdjęć naciśnij przycisk Początek przycisk, aby usunąć tło.
 6. Jeśli chcesz zaznaczyć lub odznaczyć część do usunięcia, kliknij przycisk Ręcznie na prawym pasku bocznym i dotknij Usuwać Lub Trzymać przyciski, aby wprowadzić żądane zmiany w obrazie.
 7. Gdy już to zrobisz, kliknij Tło ponownie, aby wyświetlić wycinek i naciśnij Zapisz wszystko przycisk, aby zapisać obraz. Aby wyeksportować obraz w innym formacie lub dostosować jego DPI, naciśnij Opcje eksportu i wybierz żądane ustawienia.
 8. Jeśli chcesz dodać kolor tła lub obraz do obrazu, dotknij koloru na prawym pasku bocznym, aby zobaczyć go na żywo. Alternatywnie dotknij plusa (+) przycisk pod Zwyczaj i wybierz obraz, który chcesz ustawić jako tło obrazu.

Plany i ceny PicWish

Z PicWish można korzystać bezpłatnie w Internecie. Podobnie aplikacja komputerowa oferuje również dostęp do większości funkcji, z wyjątkiem kilku. Jeśli jednak chcesz uzyskać dostęp do całego zestawu funkcji, możesz dokonać aktualizacji do PicWish Proktóry jest dostępny w następującej miesięcznej cenie subskrypcji:

 • $40,99: 50 obrazów/miesiąc
 • $90,99: 200 obrazów/miesiąc
 • 15,99 USD: 500 obrazów miesięcznie
 • 24,99 USD: 1000 obrazów miesięcznie
 • 59,99 USD: 5000 obrazów miesięcznie

Alternatywnie możesz uzyskać dożywotnią subskrypcję PicWish Pro z którymkolwiek z poniższych planów:

 • $40,99: 20 obrazów/miesiąc
 • 15,99 USD: 300 obrazów miesięcznie
 • 29,99 USD: 1000 obrazów miesięcznie
 • 129,99 USD: 5000 obrazów miesięcznie

Jeśli po opłaceniu subskrypcji nie będziesz zadowolony z usługi, możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni.