Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pięć sposobów wykorzystania środków w Google Play

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pięć sposobów wykorzystania środków w Google Play

Nagrody za ankiety Google to popularna aplikacja, która przyznaje Ci środki w Google Play za wypełnienie krótkich ankiet związanych z Twoją historią lokalizacji, historią przeglądania lub jakąkolwiek aktywnością, którą wykonujesz w Internecie, głównie związaną z usługami Google. Być może gromadzisz dużo środków w Google Play, ale być może szukasz najlepszego możliwego sposobu ich wykorzystania.

Chociaż oczywiście kupowanie za nie płatnych aplikacji w Sklepie Play to najpopularniejsza metoda wykorzystania środków, istnieje pięć sposobów, dzięki którym możesz najlepiej wykorzystać swoje środki Google Play i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Oto pięć sposobów wydawania środków w Google Play, aby uzyskać maksymalne korzyści.

Jak korzystać z salda Google Play

1. YouTube Subskrypcja premium

Kto nie lubi wrażeń bez reklam, prawda? Dobrze, YouTube Premium oferuje dokładnie to, a także kilka innych korzyści. Nie musisz już mieć do czynienia z reklamami podczas oglądania ulubionych filmów; otrzymasz odtwarzanie w tle, YouTube Muzyka i nie tylko YouTube Oryginalne programy, wszystkie w cenie zaledwie Rs. 129 miesięcznie w Indiach. Możesz jednak z tego zrezygnować, jeśli korzystasz ze środków Google Play. Wybierając metodę płatności za YouTube Premium, możesz wybrać Środki Google Play, jeśli masz wystarczające saldo. Możesz także wypełniać ankiety i gromadzić wystarczającą liczbę Kredytów Play na kolejne miesiące i efektywnie się bawić YouTube Premium za darmo!

2. Subskrypcja Google One

Dla tych, którzy nie wiedzą, Google One to rozwiązanie do przechowywania danych w chmurze oferowane przez Google. Zasadniczo jest to Twój Dysk Google, ale ze znacznie większym limitem miejsca, jaki możesz wybrać. Podczas gdy na Dysku dostępne jest bezpłatnie 15 GB na użytkownika, Google One oferuje dodatkowe miejsce na dane od 100 GB do 30 TB na użytkownika już od 1 rupii. 130 miesięcznie w Indiach. Podobnie jak z YouTube Premium, subskrypcję Google One można również kupić za środki Google Play, więc w zależności od priorytetów możesz wybrać jedną z nich YouTube Premium lub dodatkowe miejsce w chmurze, lub jeśli będziesz miał szczęście i uzyskasz więcej satysfakcjonujących ankiet lub możesz uzyskać zniżkę studencką na YouTube Premium, możesz korzystać z obu usług bezpłatnie, korzystając ze swoich środków Google Play.

3. Kupuj/wypożyczaj filmy i książki

The Google Play Store jest domem dla milionów aplikacji i gier, ale są też inne sekcje, które są mniej eksplorowane. Mówimy o Filmach Google Play i Książkach Google Play. Są to dwie usługi, na które możesz wymienić środki w Google Play. Są one też bardzo niedrogie, więc jeśli zostało Ci niewiele środków w Google Play i wkrótce wygasają, jest to najlepsze miejsce, aby z nich skorzystać. Kupowanie filmów może być nieco droższe, ale największą zaletą Filmów Play jest to, że możesz wypożyczyć film na jeden dzień lub na określony czas, a przy tym jest to bardzo tanie. Jeśli nie przepadasz za filmami, możesz kupić także e-booki.

4. Zakupy w aplikacji lub w grze

Niewiele osób wie, że środki Google Play można wykorzystać do zakupów w aplikacjach lub grach, a to naprawdę dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Jeśli chcesz odblokować pełną wersję aplikacji lub pozbyć się reklam w aplikacji, możesz użyć do tego swoich środków Google Play, wybierając ją jako metodę płatności. Innym dobrym zastosowaniem Kredytów Google Play jest to, że jeśli grasz w wiele gier, szczególnie w PUBG, możesz użyć Kredytów Google Play do zakupu UC, które następnie możesz wykorzystać w grze do zakupu skórek i dodatkowych dodatków.

5. Użyj środków Google Pay, aby kupić aplikacje płatne/premium

Ostatnią i najczęstszą metodą jest kupowanie aplikacji płatnych/premium ze Sklepu Play. Możesz kupić płatną aplikację lub kupić klucz, aby odblokować niektóre funkcje premium lub pro w bezpłatnej aplikacji i uzyskać dodatkowe korzyści. Dołączyliśmy kilka naszych ulubionych gier ze Sklepu Play, które możesz pobrać za pomocą środków Google Play.

 • Zadanie

  Tasker to jedna z najpotężniejszych aplikacji w Sklepie Play i od samego początku znajduje się na naszej liście ulubionych. Tasker umożliwia automatyzację niektórych zadań w telefonie w oparciu o określone scenariusze, które możesz ustawić. Na przykład możesz ustawić telefon tak, aby automatycznie wyciszał się po dotarciu do pracy, lub możesz używać Taskera w połączeniu z innymi aplikacjami i usługami, takimi jak tagi NFC lub aplety IFTTT, do wykonywania zadań. Kiedy już opanujesz, jak to działa, odkryjesz prawdziwą moc swojego smartfona! To z pewnością jedna z najlepszych rzeczy, na które wydasz swoje środki w Google Play.

 • DotknijRetusz

  Jeśli klikasz wiele zdjęć, a także edytujesz je na smartfonie, TouchRetouch jest tym, czego potrzebujesz. Jednak w przeciwieństwie do innych aplikacji do edycji zdjęć TouchRetouch ma przede wszystkim tylko jedną funkcję – leczenie. Być może natknąłeś się na to narzędzie w bardziej popularnych i bezpłatnych aplikacjach, takich jak Snapseed lub Lightroom, ale to narzędzie w TouchRetouch jest o wiele lepsze i za każdym razem działa jak urok. Dla tych z Was, którzy nie są zaznajomieni z narzędziem naprawczym, pomaga ono usunąć niechciane obiekty ze zdjęcia bez wpływu na resztę zdjęcia lub zniekształcenia tła w tym konkretnym obszarze. Możesz usunąć skazy z odległych obiektów, ludzi ze sceny, przedmiotów ze stołu i tak dalej. Na pewno warto spróbować, jeśli masz wystarczającą liczbę środków w Google Play.

 • Nowa Premier

  Nova Launcher wymaga wprowadzenia. Jest to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych niestandardowych programów uruchamiających w Sklepie Play i chociaż jest bezpłatny, Nowa Premier odblokowuje wiele nowych funkcji, dzięki czemu jest jeszcze potężniejszy. Możesz przypisać niestandardowe gesty przesuwania, dwukrotnie dotknąć ekranu głównego, aby go zablokować itp. Poza tym przez większość czasu jest on w sprzedaży za jedyne rupii. 10, więc koniecznie go złap.

 • SD Pokojówka Pro

  Nazwa zawiera SD, więc ma związek z kartami SD i pamięcią masową, i na pewno tak jest. SD Maid Pro pomaga oczyścić pozostałe pliki z aplikacji, które zostały odinstalowane z telefonu oraz dodatkowe pliki pamięci podręcznej lub niechciane śmieci, które aplikacja może przechowywać w pamięci wewnętrznej. Może także znaleźć zduplikowane pliki i usunąć je, aby zwolnić miejsce. Aplikacja analizuje nawet Twoją pamięć i starannie wyświetla ją w formie wykresu, informując, które foldery zajmują dużo miejsca. Dobra inwestycja, jeśli stale brakuje Ci miejsca na dysku.

 • GTA San Andreas


  Na pewno jest tu gra dla wszystkich entuzjastów gier mobilnych, prawda? GTA to jedna z najpopularniejszych serii gier, a San Andreas to najlepsza gra GTA dostępna w Sklepie Play. Jeśli grałeś w wersję na PC, przekonasz się, że wszystko w wersji mobilnej jest identyczne, łącznie z mapami i misjami. Jednak przed zainstalowaniem tej gry upewnij się, że Twój telefon ma sprawny procesor i kartę graficzną, ponieważ jest dość ciężki.

Oto kilka sposobów najlepszego wykorzystania środków Google Play. Osobiście wolimy go używać YouTube Premium, ponieważ w zasadzie możesz korzystać z usługi za darmo! Daj nam znać, do czego wykorzystujesz środki w Google Play i czy po przeczytaniu tego artykułu zamierzasz zmienić sposób ich wykorzystania!