Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pięć świetnych ofert słuchawek dla audiofilów z ograniczonym budżetem Amazon Indie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pięć świetnych ofert słuchawek dla audiofilów z ograniczonym budżetem Amazon Indie

Lubisz słyszeć dźwięk takim, jakim został stworzony, z minimalną ilością aromatów i akcentów? Cóż, zmierzam do Amazon Indie byłyby dobrym pomysłem. W ramach niedawnego festiwalu sprzedaży ten sklep internetowy oferuje niesamowite zniżki na słuchawki audiofilskie. Poniższe pięć to z pewnością wybór dla każdego, kto szuka czystych wrażeń muzycznych, bez nadmiernego nadwyrężania budżetu:

Obraz: PRZEWODOWY

ATH M50X – stary ulubieniec, który z czasem staje się coraz lepszy

ATH M50X to prawdopodobnie najpopularniejsze słuchawki audiofilskie lub studyjne. Wykonane z wytrzymałego plastiku i metalu oraz z bardzo wygodną wyściółką, mają bardzo wyrazisty design i są wyposażone w odłączane kable. Niektórzy uważają, że ich dźwięk ma lekki akcent basowy, ale ogólnie rzecz biorąc, są kochani za klarowność i doskonałą jakość dźwięku. Zasilane są dużymi 45-milimetrowymi przetwornikami i wyposażone w odłączane kable oraz składane do wewnątrz nauszniki, co znacznie ułatwia ich przenoszenie (w zestawie znajduje się podstawowa torba transportowa). Dosłownie plug and play i mogą pracować nawet bez wzmacniacza (wzmacniacza). Dla wielu osób są to nadal słuchawki dla każdego, kto chce dźwięku tak podstawowego, jak to tylko możliwe.

Zwykła cena: 12 999–15 999 rupii
Cena po obniżce: 10 999 Rs
Kupuj tutaj

Beyerdynamic DT 770 Pro (32 omów) – anty-M50X, z naprawdę ostrym dźwiękiem

Największymi rywalami ATH-M50X są DT 770 Pro firmy Beyerdynamic. A przy tym reprezentują zupełnie inną sygnaturę dźwiękową nawet w płaskim, audiofilskim spektrum, z lekkim podkreśleniem góry (co jest rzadkością) i zaskakująco szeroką sceną dźwiękową jak na słuchawki zamknięte. Są znane nie tylko z wyjątkowo czystego dźwięku, ale także z tego, że należą do najwygodniejszych słuchawek w noszeniu, dzięki bardzo dobrze wyściełanym nausznikom. Pamiętaj, że choć są bardzo solidnie zbudowane, nie są wyposażone w odłączane kable i są trochę nieporęczne, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Co więcej, ten wariant (impedancja 32 omów) może być zasilany nawet przez smartfon. Nie potrzeba żadnych wzmacniaczy.

Zwykła cena: 13 999 rupii
Cena po obniżce: 10 999 Rs
Kupuj tutaj

AKG K371BT – Przewodowy, bezprzewodowy, rozmowy… wszechstronny

Być może najbardziej zbliżony do głównego nurtu w tej kolekcji model AKG K371BT jest bezprzewodowym kuzynem AKG K371, ale nadal zapewnia wyjątkowo zrównoważony dźwięk jak na słuchawki Bluetooth. Ich konstrukcja może nie każdemu przypaść do gustu ze względu na zawiasy i przesuwane kalibratory, ale słuchawki są bardzo wygodne dla uszu i zapewniają fantastyczny dźwięk dzięki dużym przetwornikom o średnicy 50 mm. Mają czterdzieści godzin pracy na baterii i brzmią wspaniale nawet przy połączeniu przewodowym. Są to także jedne z niewielu słuchawek na liście wyposażonych w mikrofon, dzięki czemu można ich używać również do rozmów. W niektórych systemach możesz potrzebować wzmacniacza, aby w pełni wykorzystać ich możliwości, ale ogólnie rzecz biorąc, powinny działać dobrze. W pudełku znajduje się podstawowa płócienna torba do noszenia, która składa się w małą garść!

Zwykła cena: Rs 7,999 – 10 999 rupii
Cena po obniżce: 500 zł 6,999
Kup Teraz

Sennheiser HD 599 Special Edition – magia otwartego tyłu i oszałamiający dźwięk!

Jeśli chodzi o czystą przyjemność ze słuchania, są to prawdopodobnie najlepsze modele w tej kolekcji. A to dlatego, że choć są reklamowane jako słuchawki audiofilskie, Sennheiser HD599 w rzeczywistości mają w sobie nieco ciepły akcent, a basy i wysokie tony mają jedynie niewielki akcent. Ale tym, co naprawdę czyni je wyjątkowymi, jest ich konstrukcja z otwartym tyłem, co oznacza, że ​​otrzymujesz niesamowicie otwartą i szeroką scenę dźwiękową oraz możesz niemal wizualizować, skąd pochodzi każdy instrument i wokal. Pamiętaj, że otwarta konstrukcja oznacza również, że emitują sporo hałasu. Są bardzo wygodne w noszeniu i mają odłączane kable, ale niektórych może zniechęcać bardzo plastikowa konstrukcja i brak torby transportowej. Świetne „pierwsze słuchawki” dla każdego, kto chce dołączyć do grona audiofilów – charakterystyka dźwięku jest w większości płaska, ale klarowność jest niesamowita. I nie, do ich uruchomienia nie jest potrzebny wzmacniacz, chociaż jego posiadanie nie szkodzi.

Zwykła cena: 15 999–17 999 rupii
Obniżona cena: 1000 zł 8,990
Kup Teraz

Hifiman HE400i edycja 2020 – śmiało wypróbuj dźwięk planarny

Planarne słuchawki magnetyczne nie weszły jeszcze do mainstreamu, ale już zyskały uznanie za niesamowitą czystość dźwięku, dzięki zastosowanej technologii. Dźwięk planarny zasługuje na osobny artykuł, ale jego potencjał jest akceptowany. Hifiman to jedna z niewielu marek oferujących słuchawki planarne, a HE400i to najtańsza oferta, która teraz doczekała się kolejnej obniżki ceny. Są zdecydowanie najcięższymi ze wszystkich słuchawek na tej liście, ale jeśli szukasz czystej przejrzystości i definicji, są one prawdopodobnie najlepsze, a konstrukcja z otwartym tyłem zapewnia bardzo szeroką scenę dźwiękową. Są trochę ciężkie, ale mają bardzo dobrze wyściełane nauszniki i odłączane kable, choć nie mają torby transportowej. Idealny dla tych, którzy chcą wypróbować przyszłość wysokiej klasy audio, nie niszcząc ogromnej dziury w saldzie bankowym. Jednak posiadanie wzmacniacza by się przydało.

Zwykła cena: 14 999 rupii – 16 999 rupii
Obniżona cena: 12 999 Rs
Kup Teraz

Uwaga dla audiofilów:

Większość ludzi może lubić muzykę z dudniącym basem, podkreślonym wokalem lub innymi aranżacjami instrumentów, ale tłum audiofilów wolałby słuchać muzyki w sposób zamierzony przez artystę. Właśnie dlatego słuchawki audiofilskie kładą większy nacisk na klarowność, scenę dźwiękową (poczucie, gdzie grają różne instrumenty) i zrównoważony, a nawet płaski dźwięk. Zdecydowanie nie każdemu przypadną do gustu, prawie zawsze są podłączone i najczęściej nie mają mikrofonów. Ale dla tych, którzy kochają dźwięk w jego oryginalnej formie, są audio rajem.

Teraz, chociaż słuchawki audiofilskie są dostępne w wielu przedziałach cenowych, już od 1000 Rs 3000 aż do Rs 250 000 i więcej, przyzwoita para audiofilskich słuchawek może nadal kosztować niezłe grosze. To właśnie sprawia, że ​​te wymienione na tej liście są wyjątkowe.

Table of Contents