Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pięć wskazówek dotyczących reklam displayowych dla branży hotelarskiej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pięć wskazówek dotyczących reklam displayowych dla branży hotelarskiej

Ten post został ostatnio zaktualizowany 18 stycznia 2023 r

Reklama displayowa to potężne narzędzie, jeśli chodzi o prezentowanie usług, pakietów i ogólnej oferty branży hotelarskiej oraz przyciąganie odpowiednich odbiorców. Reklamy displayowe w dzisiejszych czasach zostały znacznie przekształcone w porównaniu z wcześniejszymi czasami, kiedy występowały zakłócenia, gdy trzeba było przekazać maksimum informacji.

Podstawowa zasada oferowania optymalnych informacji pozostaje niezmienna do dziś. Zmienił się jednak sposób przekazywania tych informacji. Teraz dynamiczne treści graficzne, animacje i filmy mogą służyć do zwiększania świadomości marki i promowania usług. Postęp technologiczny umożliwił również graczom z branży hotelarsko-gastronomicznej skupienie reklam na określonej grupie odbiorców. Podczas odkrywania różnych opcji reprezentowania swojej marki w najbardziej kreatywny i najlepszy sposób za pomocą kampanii reklam displayowych skorzystaj z poniższych przydatnych wskazówek:

1. Bądź kreatywny

Brzmi to tak prosto, ale może się skomplikować, gdy zabierasz się do pracy. Kreatywności nie ma końca, jeśli chodzi o prezentację marki przed publicznością. Dzięki postępowi w technologiach wyświetlania, pojawieniu się innowacyjnego oprogramowania do tworzenia i edycji obrazu oraz zaawansowanych narzędzi wideo możesz prezentować swoje usługi, takie jak pokoje, jedzenie, zasady, atrakcyjne pakiety i unikalne zalety Twojej marki.

Możesz wynająć agencję reklamową, aby pozyskać kreatywne umysły i mnóstwo doświadczenia, które mają w branży reklamowej. Za każdym razem, gdy wyświetlasz reklamy swojej marki, reklamy te reprezentują Ciebie, dlatego musisz być kreatywny, aby nawiązać kontakt z odbiorcami. Kreatywność może otworzyć możliwości i wywrzeć trwałe wrażenie na Twojej marce w umysłach ludzi.

2. Zwróć uwagę na każdy zasób swojej usługi

Każda osoba ma inny sposób łączenia się z Twoją marką. Niektórzy mogą wybrać twoje usługi hotelarskie ze względu na hipnotyzującą atmosferę, inni mogą uznać twoje usługi za mieszczące się w ich budżecie; podczas gdy niektórych przyciągną Twoje usługi dzięki środkom ostrożności, które podjąłeś w swojej nieruchomości, aby zapewnić bezpieczne korzystanie. Tak więc, projektując kampanię reklamową, musisz wyróżnić każdy z atutów w reklamach displayowych. Oczywiście musisz być kreatywny, podkreślając swoje atuty. Od wyświetlania różnych rodzajów pokoi po podkreślanie zastosowanych środków bezpieczeństwa, wyświetlaj każdy zasób w swoich reklamach.

Rekommenderad:  Kobieta z Melbourne twierdzi, że czuje się odczłowieczona po tym, jak została nagrana dla TikTok bez jej zgody

3. Zrozum psychologię swojej grupy docelowej

Psychologia każdej publiczności jest inna, a zrozumienie psychologii zaprowadzi Cię w połowie drogi. Jeśli Twoja restauracja, hotel lub jakakolwiek nieruchomość jest przeznaczona dla osób podróżujących służbowo, par lub na rodzinne wakacje, sposób, w jaki prezentujesz swoją markę, będzie inny. Możesz zaprezentować wyrafinowanie, czystość i niezbędną infrastrukturę dla osób podróżujących służbowo, jeśli Twój obiekt jest zaprojektowany w ten sposób.

Następnie możesz publikować reklamy w magazynach biznesowych i na stronach internetowych. Pomoże Ci to przyciągnąć odpowiednie osoby i zwiększyć współczynnik konwersji. Zrozumienie psychologii i projektowanie kampanii displayowych pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

4. Wykorzystaj możliwości, jakie daje reklama mobilna

W erze, w której ludzie są zawsze online, większość czasu spędzają na urządzeniach mobilnych lub smartphones. Reklama mobilna poszerza zakres kreatywności, ponieważ możesz prezentować karuzele, kreatywne filmy i obrazy za pośrednictwem różnych platform. Mobilne podejście programatyczne zyskuje na znaczeniu, jeśli chodzi o reklamę mobilną. Dzięki planowaniu i dokładnemu targetowaniu można znaleźć odpowiednich użytkowników i wyświetlić reklamy. Połączenie danych i programowania zapewni wgląd w odpowiednich odbiorców.

Na podstawie odpowiednich kryteriów ustalonych za pomocą algorytmów podczas programowania można zidentyfikować grupę docelową i umieścić reklamy na popularnych stronach internetowych, platformach społecznościowych i innych aplikacjach, do których użytkownicy mają dostęp. Gdy odpowiedni użytkownicy odwiedzają którąkolwiek z tych platform za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych, reklamy dotyczące Twojej oferty, pokoi i atmosfery mogą być wyświetlane na tych stronach internetowych.

Reklamy te zawierają wezwanie do działania lub informacje o twoich usługach. Linki, które należy umieścić w tych reklamach graficznych, mogą pomóc w generowaniu potencjalnych klientów lub zamykaniu sprzedaży. Według raportu opublikowanego przez Allied Market Research, ok globalny rynek reklamy mobilnej ma wygenerować 243,70 miliardów dolarów do 2022 roku. Możesz skorzystać z tego dynamicznie rozwijającego się sektora, aby przyciągnąć odbiorców do swoich usług hotelarskich. Zamiast umieszczać baner na ulicach, gdzie ludzie rzadko na niego patrzą, możesz wykorzystać reklamę mobilną.

Rekommenderad:  OnePlus 3 dla AnTuTu jest najmocniejszy na rynku

5. Retargeting jest równie ważny jak standardowe targetowanie

Kiedy wiesz, że ktoś już wcześniej był zainteresowany Twoimi usługami i nie może się doczekać wynajęcia pokoju lub rezerwacji pobytu, możesz wyświetlać swoje ogłoszenia w kółko. Dzięki tej strategii retargetowania współczynnik klikalności wzrośnie, gdy będziesz ciągle przypominać ludziom o swoich usługach lub nieruchomości. Będą więc bardziej świadomi ciebie niż inni i bardziej skłonni do skorzystania z twoich usług.

Jeśli Twoja kampania dotyczy konwersji, to ta strategia musi zostać wdrożona. Wielokrotne wyświetlanie obrazów, animacji lub filmów, gdy wiesz, że dana osoba jest zainteresowana skorzystaniem z usług hotelarskich, pozwoli Ci przejść przez jej drzwi, a szanse na konwersję wzrosną.

Zakończyć

Reklama displayowa może być strzałem w dziesiątkę, gdy jesteś nowy w branży programatycznej. Ale nie martw się, MonetizeMore cię wspiera.

Gotowy, by Twoje reklamy displayowe generowały o 40% większe przychody? Porozmawiajmy!

Podziękowania za wpisy gościnne: Dzięki Pratik Kirve, Team Leader – Content Writing w Allied Market Research za napisanie tego posta. Jest pisarzem, blogerem i pasjonatem sportu. Można się z nim skontaktować pod adresem pratik.kirve@alliedmarketresearch.net

Table of Contents