Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Piękno i cuda z całego świata

Aby zobaczyć piękno i cuda z całego świata i przeczytać ich krótki opis, zalecamy, aby nie przegapić tej części migawki.

Życie jest pełne przygód; potrzebujesz tylko odrobiny odwagi i ciekawości, aby otworzyć drzwi prowadzące do niespodzianek, niespodzianek i doświadczeń, którymi możesz dzielić się z innymi w nadchodzących dziesięcioleciach. Piękno i cuda świata Strona na Facebooku, stworzona przez Anatolija Leo z Turcji, to wirusowy projekt promujący niektóre z najpiękniejszych krajobrazów świata.

Dzisiaj wybraliśmy kilka najlepszych zdjęć z tego projektu, którymi chcemy się z Wami podzielić. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się oglądanie tych zdjęć.

Cuda świata-

Klasztor Sakia. Odkryto bibliotekę za rozległym murem Tybetu (60 metrów długości i 10 metrów wysokości). Biblioteka zawiera 84 000 ukrytych rękopisów o ponad 1000-letniej historii.

Cuda świata-

Japończycy produkują drewno od 700 lat, nie wycinając drzew.

Cuda świata-

Singapurskie niesamowite lotnisko Changi

Cuda świata-

Giant Pratolino to gigantyczny posąg Giambolonii, arcydzieła XVI-wiecznej rzeźby, położony kilka kilometrów od Florencji.

Cuda świata-

To średniowieczny dom zbudowany w 1509 roku we francuskiej wiosce w Argentynie.

Cuda świata-

Pomnik króla Artura w zamku w Kornwalii

Cuda świata-

Piramidy w Gizie

Cuda świata-

Wewnątrz Pałacu Mysore, Indie

Cuda świata-

Założony w 1808 roku Ogród Botaniczny Rio de Janeiro w Brazylii jest jednym z najważniejszych parków botanicznych na świecie.

Cuda świata-

Petra, Jordania

Cuda świata-

Najstarszy nowy dywan na świecie, jaki kiedykolwiek utkano, został utkany 2500 lat temu i znaleziony zamrożony w Kurgan w górach Ałtaj w Azji Środkowej.

Cuda świata-

Sala Lustrzana, Wersal, Francja

Cuda świata-

Jego detale architektoniczne kolumny Marka Aureliusza. Sceny militarne zostały wyryte w II wieku w Rzymie we Włoszech.

Cuda świata-

Bazylikata: Petergala to piękne miasto w Plymouth. Plantacje podziemnych jaskiń wykutych w skale są nadal wykorzystywane do ochrony napoju.

Cuda świata-

Cmentarz na Tajwanie

CZYTAĆ:  Search Console nie wymyśla rankingów, wykorzystuje dane ze świata rzeczywistego

Cuda świata-

Biblioteka Królewska Portugalii znajduje się w Rio de Janeiro w Brazylii

Cuda świata-

Hisashimichi Interchange Road w Japonii to skrzyżowanie autostrad zbudowane przy minimalnych szkodach dla środowiska. Ta droga wymiany to imponujące arcydzieło inżynierii zlokalizowane w Hachioji, niedaleko Tokio.

Cuda świata-

W zalesionych górach wyspy Flores w Indonezji, na wysokości 4200 stóp. Lud Mangara zamieszkuje wioskę Yai Rabo od prawie 2000 lat. Jest to jedna z ostatnich starożytnych i odizolowanych wiosek na świecie.

Cuda świata-

200-letni drewniany most w Dagestanie zbudowaliśmy bez użycia gwoździ.

Cuda świata-

W południowo-zachodniej części Półwyspu Koreańskiego, w regionie Jeollanam-Do, znajduje się ta starożytna wioska, której mieszkańcy zachowali sposób życia z przeszłości.

Cuda świata-

Kamienny dom w północnej Portugalii w 1972 roku z czterech dużych głazów, które służą jako fundament, ściany i dach domu.

***

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się ta część migawki. Co sądzisz o tych cudach i pięknościach? Który najbardziej wpadł Ci w oko?

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lawyPobierz motywy WordPress za darmoudemy do pobrania za darmo