Pierwsze pojawienie: Nebula Soundbar Fire TV Edition

Najnowszy dodatek do gamy urządzeń strumieniujących Fire TV firmy Amazon Jest to bardzo interesujące, biorąc pod uwagę, że urządzenie w ogóle nie nadaje. Nebula Soundbar – Fire TV Edition jest, jak sama nazwa wskazuje, listwą dźwiękową, ale został specjalnie zaprojektowany do zintegrowania z platformą Fire TV i korzystania z funkcji Alexa.

Ogłoszona na IFA 2019, Nebula Soundbar dołączyła do szeregów Amazon Fire TV Patyk Amazon Fire TV Kostka i Amazon Fire TV Edycja telewizyjna, po raz pierwszy uzupełniająca pełną gamę domowej rozrywki. W cenie 229 USD / 179 GBP (około 340 USD), Nebula ma zostać wprowadzona na rynek w USA. USA, Wielka Brytania, Kanada i Niemcy 21 listopada.

Amazon Nie jest to jedyna firma, która nagle ogłasza nowy produkt audio, ponieważ Roku ogłosiło również własny soundbar, który został zaprojektowany do współpracy z interfejsem Roku TV. Ale dla tych w Amazon Czy ekosystem, który chce poprawić jakość dźwięku telewizyjnego bez konieczności wybierania osobnego drążka Fire TV, czy Nebula Soundbar wykona swoje zadanie?

 • Jakie urządzenia, telewizory i głośniki ogłoszono na IFA 2019?
 • Projekt i funkcje.

  Nebula Soundbar – Fire TV Edition jest dość łatwy pod względem wyglądu zewnętrznego. Ma szarą siatkę z przodu, u góry i z tyłu, z małym czerwonym logo po lewej stronie, które przypomina markę Mgławica.

  Niż Amazon Dziedzictwo jest tu nieco mniej widoczne, być może dlatego, że jest ich tylko tyle Amazon Logo osoby chce być rozproszone w połączonym domu.

  W górnej części listwy dźwiękowej znajdują się wspólne przyciski sterowania: zasilanie, wejście źródła (np. Bluetooth, HDMI lub inne) i zwiększanie / zmniejszanie głośności. Panel tutaj jest eleganckim odblaskowym srebrem, który dobrze odróżnia się od dolnej szarości reszty listwy dźwiękowej Mgławicy.

  Z tyłu listwy dźwiękowej, na tyle nisko, aby podnieść ją, aby uzyskać połączenie, znajduje się niewielka liczba portów HDMI, zasilania, AUX i USB. To nie wystarczy, aby Nebula Soundbar był prawdziwym hubem AV, ale jest wyraźnie zaprojektowany do użycia specjalnie z twoim smart TV. Zdecydowanie musisz być podłączony do telewizora za pomocą kabla HDMI, aby uruchomić i uruchomić platformę Fire TV.

  Pozwalamy Nebula Soundbar na użycie mikrofonu bliskiego pola do korzystania z poleceń głosowych, a także pilota Alexa do nawigacji inteligentnej platformy Fire TV / korzystania z mikrofonu blisko twarzy.

  Platforma Fire TV jest szybka i skuteczna, nawet jeśli jest przeznaczona do prowadzenia Amazon Najlepsze usługi wideo ponad resztę. Sterowanie głosem Alexa działa również przede wszystkim w tej usłudze przesyłania strumieniowego telewizji i nawet tam nie jest idealne. Nawigacja głosowa w inteligentnych telewizorach nie jest w tej chwili dobra, dlatego mówimy, że nie mów tego, ale będziesz mógł używać podstawowych funkcji głosowych do wywoływania określonych aplikacji i programów telewizyjnych na ekranie.

  Dostaniesz tę samą obsługę 4K TV HDR Fire TV Stick oczywiście pod warunkiem, że masz telewizor 4K, więc jest to koniec premium Amazon.

  wydajność

  Pierwsze pojawienie: Nebula Soundbar Fire TV Edition 1

  A co z dźwiękiem? Same sterowniki pochodzą od firmy Anker, firmy elektronicznej stojącej za przenośnym głośnikiem Anker Soundcore Motion + oraz głośników nocnych Wakey Soundcore (tak, tak naprawdę się nazywa).

  Wierzymy bardziej w dźwięk Ankera niż na przykład w standard Amazon Echo i oczekujesz tego ze specjalnym soundbarem. Trudno powiedzieć bez konieczności samodzielnego testowania dźwięku, ale wiemy, że Nebula jest głośnikiem kanału. 2.1 Oznacza to, że otrzymujesz dwa głośniki, które śpiewają wysokie i średnie utwory w stereo, z dodatkowym subwooferem, który zapewnia basy.

  Nie ma obsługi Dolby Atmos, więc nie uzyskasz dźwięku o jakości dźwięku przestrzennego, chociaż powinieneś być w stanie połączyć się z innymi głośnikami Echo, jeśli chcesz rozprowadzić hałas w całym pomieszczeniu.

 • Jakie są najlepsze głośniki Dolby Atmos?
 • Ostatnia myśl

  Pierwsze pojawienie: Nebula Soundbar Fire TV Edition 2

  Bardzo rozsądne Amazon aby uruchomić listwę dźwiękową z innymi urządzeniami Fire TV i przekonać się, że jej oferta akcesoriów telewizyjnych (i inteligentnych telewizorów Alexa) w pełni wchodzi do wejścia firmy do domowego zestawu audio i głośników.

  Integracja platformy Fire TV z listwą dźwiękową jest również sprytnym posunięciem, ponieważ jest to produkt all-in-one, który nie wymaga osobnego urządzenia telewizyjnego i głośnika dla wielu zawartych funkcji.

  Musimy ciągle oceniać, aż sami będziemy mogli przetestować możliwości audio, ale prawdopodobnie zobaczymy więcej AmazonSoundbar & apos; posunie się naprzód

  IFA 2019 To największa wystawa technologii w Europie. Zespół TechRadar jest w Berlinie, aby przekazać Ci wszystkie najnowsze wiadomości i pierwsze programy na żywo w telewizji, zegarkach i innych technologiach, gdy zostaną ogłoszone.