Pierwsze skomputeryzowane obrazy następnego iPhone'a Apple

Po pogłoskach o iPhonie 9 jako następca iPhone'a SE – iPhone SE2 – teraz pojawiają się pierwsze skomputeryzowane obrazy, które dają nam wgląd w to, czego możemy oczekiwać od następnego smartfona Apple!

Ten smartfon ma zostać wprowadzony i wydany w pierwszej połowie roku i jest sprzedawany po niższej cenie niż iPhone 11.

Pierwsze skomputeryzowane obrazy następnego iPhone'a Apple

W ostatnich latach, oprócz wysokiej klasy smartfona, Apple zapewnił bardziej ekonomiczny, ale równie wydajny model. Tak było z iPhonem 8 i iPhone SE… Od tego roku powinniśmy mieć następcę iPhone'a SE, który można nazwać iPhone 9!

Tak więc do 2020 r. Powinniśmy uruchomić smartphones z Apple w dwóch fazach: najwyższa oferta tradycyjnego Keynote z września i tańszy model, który zostanie ogłoszony w pierwszej połowie roku.

Apple  może uruchomić dwa iPhone'y 9 jako następca iPhone'a SE za kilka miesięcy

Informacje te pochodzą z różnych plotek od partnerów, dostawców i pracowników Apple. W tym sensie opracowano skomputeryzowane obrazy w oparciu o wszystkie dotychczasowe dowody.

iPhone 9 lub iPhone SE2 pojawia się na obrazach komputerowych

Obrazy zostały utworzone przez użytkownika Twitter @OnLeaks, znany ze swoich prac, które często okazują się całkowicie dokładne.

Oprócz udostępnionych zdjęć w tweecie, reszta renderuje zostały opublikowane w iGeeksBlog. Na zdjęciach widać wiele podobieństw z iPhone'em 8, dziedzicząc w ten sposób ogromne ramki wokół ekranu, które w ogóle nie odnoszą się do smartfona 2020.

Ponadto Touch ID jest ponownie obecny na smartfonie od Applebędąc dokładnie iPhone'em 8 ostatni, który to otrzyma.

Apple z powrotem do CES po 28 latach, aby porozmawiać o bardzo ważnym temacie